Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 154 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הכפתור במשחק של המיקרופון שאף פעם לא בדקתי אם הוא עובד מה שגם אין סימון אם הפעלת או לא

זה עובד, נדמה לי שזה Alt בברירת מחדל. איך יודעים מי מדבר? תסתכל בשמות של השחקנים בצוות שלך (ליד ה-minimap) ותראה ציור של כשהם מדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם במוהק אנחנו לא מארגנים מי יודע מה הערכת מצב ואיך פורסים מי מגן פה מי מגן שם, זה בשביל הכיף.

מישהו הורג אותי אני מזהה שנייק נגיד היה מאחורי אני אומר לו "תיזהר מישהו בא מולי והרג אותי הוא בדך אליך"

בד"כ זה לא קורה כן חחח הדיבורים שלנו במוהק הם "אוף איזה נובטיוב הרג אותי, הוא רק דרגה 1 ויש לו פלטינום עם מטול"

:lol: :lol:

כמו שאמרו פה השיטה לשחק נכון זה להיות בקלאן מסודר, עם תוכנת VOIP, כולם בקשר אחד עם השני וכן בונים טקטיקות מסויימות.

היה לי משחק כ"כ מעצבן בשרת שלשום, הייתי עם ג'וני עדן וEASLY בקבוצה ואנסו את הקבוצה שלנו כי היינו הרביעייה היחידה שעבדה, ניראה לי BORN2KILL (פולגז זה אתה?) היה נגדנו וגם מישקס היה שם, עשיתי עליו טלפורט ופום- אני מת מפגז 40 MM טועה, טלפורט שני עליו ואני אוכל סכין ברגע הספאון, טלפורט שלישי ודורס אותי ATV, אמרתי מספיק, עשיתי טלפורט על ג'וני והרג אותי צלף, שכניראה כיוון בג'וני שפינה דרך לכדור עד אלי :pissed:

:lol: :lol: :lol: :lol:

אז אני מצטער, גם מישה יכול להעיד הרבה פעמים שהוא עשה לי SPAWN והוא נפל למים בNELSON GAY

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אז תיזהרו לעשות עלי SPAWN

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה משחק nasty היה עכשיו... נראה לי הייתי בויגיימס

עוד לא התחלתי לרוץ ולקפצץ חטפתי 4 גוסטאבים

מיד החלפתי לאנג'ניר ושיחקתי כמו קקי מטומטם

מה שכן אין מה להגיד-

ה"טקטיקה" הזו עובדת.

אחר כך דקרתי מישהו שהטיס לו בשלווה UAV

כנראה פגעתי בעמקי נשמתו, כי הוא לא הפסיק לקלל אותי כמה סיבובים אחר כך :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפ: אם אתם לוקחים Kit של מדיק ורוצים להחיות אותו.. באותו רגע שאתה לוחצים בעכבר להחייאה עם ה-defib, תלחצו גם E (או המקש שהגדרתם לשימוש כללי [כניסה לכלי רכב/הפעלת פצצה/החלפת קיט]. מה שיקרה זה שהקיטים יתחלפו וכך לא יקרה שהוא יחזור מהמוות עם הקיט שלכם. כולם שמחים.. end of story. :)

טיפים ל-UAV ומסוקים:

http://www.youtube.com/watch?v=QdRnRcDyTvA&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=k-OgmAGBNdA&feature=player_embedded

ביטול ה-reload מאפשר קיצור זמן הטעינה של הנשק:

http://www.youtube.com/watch?v=m8HPFtgFzZ8&feature=player_embedded

הבאתי כבר סרטון כזה אבל זה כולל הסבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נסגר עם המשחק הזה?! עכשיו הוא יוצא לי לבד כשאני מחפש סרברים כאילו עשו לו ALT+F4! וזה כבר קרה כמה פעמים

גם לי זה קורה לפעמים אם אני בוחר ספציפית סוג משחק ומפה. פשוט יוצא מהמשחק לגמרי. =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CTD ב-server broswer? זה לא חדש, יש לי את זה מהעדכון האחרון שהיה.

בעיה חדשה שיש לי מהמעבר ל-Win7 היא שאני לוחץ Exit game, אח"כ אני בוחר Yes... והמשחק קופא. זה קורה כמעט תמיד מאז המעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אין מקרה של קפיאת מסך כשאני יוצא, הדבר היחידי שמשגע אותי זה הטעינות הממושכות האלה כשאני רוצה להיכנס לשרת.

בזמן האחרון אני מתחיל טעינה למשחק, הוא נמשך הרבה זמן ופתאום הסיבוב נגמר ועכשיו אני מחכה כפליים כדי שאוכל להיכנס לשרת סוף סוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...