Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 495 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הייתי בשרת של הפורום, רק 10 שחקנים, לא זיהיתי אף אחד...

אני מתחיל להשתפר, בניגוד למשחקים אחרים הפעם אני משתמש בצלפים :P מצליח להרוג כמה רצוף, הרבה HS ובניגוד לשאר הקלאסים אני עובר את ה 1500 נקודות :lol: תזכרו שאני רק בדרגה השלישית...

כנסו לשרת יותר, גם ב BC2 וגם ב BLACK OPS לא יוצא לי יותר לשחק עם אנשים מהפורום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברים.

יש לי כמה שאלות בנוגע למשחק:

1- עם יש לי תמשחק המלא ועל החוברת יש תסריאל, איך אני נירשם למשחק ? ( דרך סטים או שיש דרך אחרת)

2- האם אני יכול לבצע רישום על משתמש קיים של הMW2 ולשחק בשניהם על חשבון משתמש אחד ?

3- המחשב שלי סוחב תסינגל ללא בעיה על הגדרות גבוהות, במולטי יכול להיות שהיו קשיים ?

בנוגע למשחק, קנית אותו היום בדיל מצויין ועד שאני לא ידע תפרטים האלו אני לא מתקין, לכן אני מקווה שהתשובות יהיו כמו שחשבתי אליהם, ואני יוכל לשחק במשחק כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברים.

יש לי כמה שאלות בנוגע למשחק:

1- עם יש לי תמשחק המלא ועל החוברת יש תסריאל, איך אני נירשם למשחק ? ( דרך סטים או שיש דרך אחרת)

כנס לאתר של EA ותוריד את הEADM [EA DOWNLOAD MANAGER], תכניס שם את הסידיקי וזה יתחיל להוריד.

2- האם אני יכול לבצע רישום על משתמש קיים של הMW2 ולשחק בשניהם על חשבון משתמש אחד ?

לא הבנתי, אתה רוצה לשחק עם הסדיקי ב-MW2 ובBFBC2-? אז אתה לא יכול כי הסידיקי הוא רק לBFBC2.

3- המחשב שלי סוחב תסינגל ללא בעיה על הגדרות גבוהות, במולטי יכול להיות שהיו קשיים ?

לא, לא תיהיה שום בעיה במולטי.

בנוגע למשחק, קנית אותו היום בדיל מצויין ועד שאני לא ידע תפרטים האלו אני לא מתקין, לכן אני מקווה שהתשובות יהיו כמו שחשבתי אליהם, ואני יוכל לשחק במשחק כבר.

אם כבר קנית את המשחק למה שלא תתקין אותו? ואם אני יגיד לך שזה לא יעבוד לך את לא תתקין וסתם בזבזבת כסף? אני לא מבין אותך.

תשובות באדום!

theone89.

אם-If עם-With.

עוד דבר, אין כאלה מילים "תמשחק "= את המשחק,"תסינגל"= את הסינגל,"תפרטים"=את הפרטים. [בבקשה תפסיק לכתוב ככה זה מכאיב לעיניים ומציק לראות איך אתה אונס את השפה העיברית].

בבקשה תשים לב לדקדוק ולאיות שלך, אתה לא משתמש חדש פה, אם אתה משתמש ב תוריד מילון שמתקן ובודק את האיות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תודה רבה על העזרה לכולם, עכשיו יש לי בעיה נוספת הכל מותקן והכל סבבה אבל כשאני בוחר במפה ובסוג המשחק, המשחק מתחבר ורושם לי שהPUNKBUSTER צריך להיות דלוק בשביל להריץ תמשחק, אבל הבעיה שהוא כן דלוק וכבר עשית 3 פעמים מחדש התקנה לPUNKBUSTER, והמשחק פשוט מסרב לעבוד מה עושים ? קרה למישהו כבר דבר כזה ?

אני משתמש בWIN 32BIT ובאנטי וירוס Avast , יכול להיות שהאנטי וירוס עושה תבעיות ? כי האנטי וירוס הקודם שלי AVG עשה לי בעיות לMW2.

צריך גם המלצה לתוכנת אנטי וירוס טובה שלא עושה בעיות למשחקי או ביכלל למשחקים מי כל סוג שהוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום שיחקתי עם שני שחקנים ממש מסריחים:

SsIKm - קארל גוסטב, AN94 וחגיגות בסגנון.

MICHAEL - שלושת רבעי מזמן המשחק שלו עם CG.

אני לא מתכוון לשחק יותר ב-HWzone. וחבל, כי היה נראה שיש לו פוטנציאל. לעשות הגבלה של 4 ריקונים ולהשקיע בהודעות "היי, אחי, עוד לא נכנסת לסקוואד?" אבל בלי לחסום את הנשקים המסריחים האלה? חבל שלא יודעים להבדיל בין עיקר לתפל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...