Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 494 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

תסבירו לי רק משהו אחד..

למה אני עושה עכשיו refresh על כל השרתים, וזה מוצא לי רק שרת ישראלי אחד עם פינג 20.. כל הישראלים פשוט נעלמו לי.

ואין לי שום פילטר שעובד.. מצא לי 5000 שרתים בערך, 0 ישראלים (או אחד גג).

וגם שאני נכנס לשרת של חו"ל שבתפריט הוא מראה לי פינג 60-70,

איך שאני נכנס הפינג האמיתי שלי הוא 250-300 ואני נזרק ממנו אחרי דקה. (תודה לבזק בין לאומי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תכתוב בחיפוש רק Israel [ אות ראשונה גדולה ] .

שבועיים אני כבר לא משחק, אבל בין לאומי - בזמן האחרון גרוע גרוע גרוע גם מבחינת טעינת סירטונים ותזוזת הדפדפן -שיגעון.

הפניג האמיתי הוא 60-70 , השאלה האם בכל שרת הנמצא בחול הוא זורק אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני איזה שעה בשרת של רמבו היו מקרים כמו שמתעללים בצלפים מתקמפרים, שאחד מהקבוצה היריבה הורג אותם ומדיק מהקבוצה שלהם מחייה אותם, רק שבמקרה הזה לא היה אף אחד שהרג אותם, קרה גם לי כמה פעמים, חזרתי למשחק ומייד מתתי לא היה כתוב ממה וממי, מדיק שהיה ליד החייה אותי ושוב מייד מתתי וגם לא היה כתוב ממה, קרה איזה ארבע פעמים ברצף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי יש הגבלה של 4 סנייפרים בקבוצה. ברגע שלקחת סנייפר חמישי אתה מת אוטמטית. המדיק הטיפש פשוט המשיך להחיות אותך כי הוא חשב שאתה מת.

זה אידיוטי לחלוטין.

היו צריכים לעשות שכשמנסים להתחיל לשחק עם קיט שאסור מקבלים הודעה שהמכסה נגמרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא למעלה מה קרה לי בשרת של רמבו, ולפי דימה מה שהרג אותי ואח"כ אחרים זה תוכנת האדמין (נראה לי שהוא צודק, כי זה קורה רק לצלפים) וכל פעם המדיק החייה אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר מניסיון, זה מה שקרה לי. נכנסתי בתור סנייפר למשחק ומתתי על המקום עם הודעה שיש מגבלה של 4 סנייפרים לקבוצה. שנייה לאחר מכן איזה מדיק החיה אותי והמעגל המשיך 3, 4 פעמים בזמן שקיללתי את כולם בצ'אט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...