Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 488 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

תחת 7:

נווט אל C:\Users\<user name here>\Documents\BFBC2

פתח את קובץ ה-GameSettings.ini באמצעות Notepad

ושנה את שורה OriginalVOForEnemyTeam=1 בכך שאת ה1 תהפוך ל0 וזה יראה כך OriginalVOForEnemyTeam=0

עכשיו את הקבוצה הרוסית אתה תשמע באנגלית (עם מבטא רוסי) כאשר הם נותנים הערות קבוצתיות כגון: תן לי תחמושת, אני צריך חובש, אויב זוהה, מטען של האויב הוטמן וכו'.

אבל שהם יקללו זה עדיין יהייה ברוסית :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שחקנים שלא נותנים תחמושת זאת הבעיה הכי פחות מטרידה במשחק. מה שהכי מעצבן זה שחקנים שפשוט לא מנסים בכלל לבצע את המטרה של המשחק (בעיקר ב RUSH) ורק מתקמפרים כמו אידיוטים. הם לא מנסים לשים את הפצצה כשהם בצד של ההתקפה, והם אפילו לא טורחים לפרק את הפצצה כשהם בצד של ההגנה ונמצאים שני מטר מה MCOM. הם סתם עומדים כמו אידיוטים ועובדים על ה K/D שלהם... :kopfpatsch:

זאת לא רק בעיה של ישראלים למרבה הצער, רוב השחקנים של BC2 הם קמפרים. יכול להיות שאצל ישראלים זה קצת יותר נפוץ, אבל בתכל'ס נתקלתי בלא מעט שחקנים גרועים בשרתים בחו"ל וכמה שחקנים מצוינים בשרתים ישראלים. רוב השחקנים בכל מקרה הם די נוראיים והורסים את המשחק. הנה למשל הסרטון הזה שכבר שיתפו אותו כמה פעמים כאן בת'רד:

Im a sniper! im a sniper! :jump:

NO, YOUR NOT A SNIPER!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו שם לב לירידה קנטה בפריימים בדרייבר האחרון? (NVIDIA), הייתי עם 266.44 ועידכנתי עכשיו לWHQL 266.58... נראה כאילו נפלו קצת הפריימים... :-\

התרגלתי כבר ל60-100 על MAX בלי HBAO...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסו לנחש איפה..

לגונה פרסה ב CQ, על ההרים שליד הA אם אני לא טועה (איפה שהמסוק השבור שאפשר להיכנס לתוכו. ויש שריפה בבית.)

מקום טוב אבל הותיקים כבר יודעים לזהות את המקום ולהוריד שם מורטר.

אגב, שמתם לב איך כל פגיעה שלו הורגת? וזה אפילו לא הד שוט...

קצת מוזר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו ראה את המפות האלה בשרתים הישראלים בזמן האחרון ?

Laguna Alta CQ

Port Valdez CQ

White Pass CQ

לא ראיתי אותם בשרתים הישראלים כבר כמה חודשים אני חושב..

זכורים לי מהזמן האחרון השניים הראשונים בויגיימס ורמבו. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף הצלחתי לשחק :P קניתי את ה משחק לפני חודש והיום פעם ראשונה נכנסתי והצלחתי לעשות משהו. הפינג היה סביר ביותר, 90 בשרת ישראלי וזה עוד שיפור בהשוואה למה שהיה לי בנסיונות הקודמים (180 בשרתים ישראלים). למי ששואל, להצליח לשחק במקרה שלי זה K/D של 1, עם כ 12 הריגות וניקוד של פחות מ 2000 :lol: התרגלתי יותר מידי ל COD...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...