Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 469 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

הצללים זה הדבר הכי כבד במשחק הזה. אם אתם רוצים למקסם את הביצועים במשחק אז אני ממליץ לקרוא את זה:

http://www.geforce.com/#/Optimize/Guides/bfbc2-tweak-guide

וגם זה כדאי:

http://www.legionhardware.com/articles_pages/battlefield_bad_company_2_tuning_guide,1.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום!

יש לי שתי שאלות

1) אני פשוט לא מבין תהיגיון של האפשות במשחק switch team כאילו מה זה שווה?? נניח הקבוצה שאני נילחם מולה מובילה אז אני יכול פשוט לעבור אליהם ולקבל יותר EXP אז למה בעצם עשו את זה?

2)שאני במוד RUSH ואני בתור DEFENDER עד מתי אני צריך להגן? יענו שומרים שומרים ואיך ניגמר המשחק ? שאני ATTACKER אני מבין אני צריך להיתלט להם על כל הבסיסים,אבל בתוך DEFENDER איך מגיעים עם זה לניצחון?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם חברים שלך משחקים בקבוצה השניה אז תוכל לעבור אליהם.

מעל למפה כתוב ATT ומתחת לזה מספר, בד"כ זה 100 בתחילת סיבוב, המספר מייצג את כמות הכרטיסים שיש לתוקפים, כל פעם שמישהו מת זה מוריד כרטיס, כל פעם שמישהו מחייה זה מעלה כרטיס. אם התוקפים מצליחים לכבוש בסיס כשיש להם יותר מ75 כרטיסים אז כמות הכרטיסים תחזור ל100 אם אני לא טועה, אם למתקיפים יש פחות מ75 אז הכמות תתאפס ל75 כרטיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם חברים שלך משחקים בקבוצה השניה אז תוכל לעבור אליהם.

מעל למפה כתוב ATT ומתחת לזה מספר, בד"כ זה 100 בתחילת סיבוב, המספר מייצג את כמות הכרטיסים שיש לתוקפים, כל פעם שמישהו מת זה מוריד כרטיס, כל פעם שמישהו מחייה זה מעלה כרטיס. אם התוקפים מצליחים לכבוש בסיס כשיש להם יותר מ75 כרטיסים אז כמות הכרטיסים תחזור ל100 אם אני לא טועה, אם למתקיפים יש פחות מ75 אז הכמות תתאפס ל75 כרטיסים.

סבבה אבל בתור DEFENDER עדיין לא הבנתי איך אני מנצח תמשחק?

עריכה: אני חושב שהבנתי המטרה היא שכל הכרטיסים שלהם יגיעו ל 0 ואז ננצח?

עוד משהוא שמתי לב שגם איפו שה DEF גם יש מספרים מה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע למה אי אפשר לצאת מהמשחק בזמן שהשלב נגמר ועוברים למסך הבא?.. אני תמיד מחכה עד שזה ייטען בשביל לצאת ואז משחק שוב...

ודרך אגב, מישהו שם לב שבשרתים הישראלים לא נותנים לך טרמפ מהבסיס?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר עצוב אם יש MEDIC בסביבה .. שלא מחיה

נ.ב

לי קורה הרבה שאני עם קיט שלא קשור למדיק .. ואז מישהו מהקבוצה או מהסקווד שלי מת ( בדרכ שזה MEDIC ) אז אני פשוט לוקח את הקיט שלו , מחיה אותו וממשיך הלאה ..

לא אבל לאנשים שם ( גם בקבוצה וגם בסקווד ) אין שכל אז לא יעשו את זה גם בשבילך אפילו שהרגע החיית מישהו .. זה מעצבן !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...