Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 348 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לאחר שסיימתי (platinum) עם ה-aks74u, ump45, pp2000 ו-xm8c.. אני בהחלט יכול לומר שהעוזי פחות טוב מהם ושקשה לבחור מהשלושה הנותרים (09a91/scarl/uzi).

הכי טובים היו ה-pp2000 וה-xm8c :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים עם כל השנאה שיש פה לעוזי. ניסיתי את כל הנשקים ואני חייב להודות שה-PP הוא בהחלט הכי מצוין לדעתי. אבל אחריו הייתי לוקח את העוזי. אם מישהו צריך לבזבז מחסנית שלמה בשביל להוריד מישהו מטר מולו אז הוא פשוט גרוע, מצטער.

לכל האדמינים ובעלי השרתים פה. תקראו את הפוסט הזה:

http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-pc/1202336-server-admins-r15-lag-solution.html

פיתרון אפשרי (כך לפחות הוא אומר) ל-RUBBER BENDING שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים עם כל השנאה שיש פה לעוזי. ניסיתי את כל הנשקים ואני חייב להודות שה-PP הוא בהחלט הכי מצוין לדעתי. אבל אחריו הייתי לוקח את העוזי. אם מישהו צריך לבזבז מחסנית שלמה בשביל להוריד מישהו מטר מולו אז הוא פשוט גרוע, מצטער.

לכל האדמינים ובעלי השרתים פה. תקראו את הפוסט הזה:

http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-pc/1202336-server-admins-r15-lag-solution.html

פיתרון אפשרי (כך לפחות הוא אומר) ל-RUBBER BENDING שיש.

לא בטוח שזה דווקא יעבוד אצלנו , יש לנו שרת ייעודי לPROCON ככה שאני לא בטוח שזה מה ש"מכביד" על השרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח שזה דווקא יעבוד אצלנו , יש לנו שרת ייעודי לPROCON ככה שאני לא בטוח שזה מה ש"מכביד" על השרת...

טוב שהזכרת לי לטפל בזה לפני שהוא יעלם (:

אז אני מבין שהפאצ' לשרתים שוחרר?

מה עם הקליינט?

תעדכנו בחור שחי במערה שבוע ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה E6300 3.4GHZ ו-HD4870 512MB על רזולוציה של 1680*1050 על ההגדרות הכי גבוהות חוץ מ-AA. אני מקבל ממוצא של 45~ FPS אני מניח. משהו כמו בין 35 ל-60. אם אני שם AAx8 אז המשחק מקרטע על 10FPS חח.

די כוסעמק הם הפכו את המצב הנורמלי ל-HC. אי אפשר לרוץ בלי להיהרג תוך שניה. אין לי בעיה עם HC אבל כשאני משחק במצב הנורמלי אני רוצה נורמלי! גועל נפש מה שנהיה לדעתי.

הנה בחור עם מפרט דומה למדי לשלי שמריץ כמו שצריך, איך זה הגיוני? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל לא קטן בין E6300 @ 3.4 לבין E5200@3.0

ההבדל הוא ב400MHZ.

ההבדל בין הכרטיסים שלו לשלי הוא גם די ניכר אלא אם כן הוא גם עשה OC מטורף.

לא רואה הבדל שמצדיק את ה"בקושי 30 עם 5870 ודואל 3.3 על מקס' בלי פילטרים" ל"45~ על מקס'"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי גם טעם לשקר פה כן? ישנם מקרים שיש לי 30 FPS אם אני מסתכל נניח על כל המפה כשאני מחכה ל-SPAWN וישנם מקרים שיש לי 60 FPS שאני רץ ביער אנערף. עד לפני ה-OC לא יכלתי לשים AFx8 ו-HBAO (לא זוכר איך קוראים לזה) בלי שהמשחק יקרטע לי על 20 FPS. אז עשיתי OC קטן ל-3.4GHZ וראיתי שבעצם היה צוואר בקבוק. אחרי ה-OC הרגשתי שיפור ניכר ב-FPS שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה בחור עם מפרט דומה למדי לשלי שמריץ כמו שצריך, איך זה הגיוני? ???

אני כמעט בטוח שהוא לא בדק את זה עם ה BENCHMARK של FRAPS.

לפי העין כזה ממה שהוא הציץ מדי פעם.

שיריץ FRAPS שיעשה BENCH לראונד אחד תראה כמה הוא מקבל...

בנוסף OC למעבד מאוד משפר את הFPS במשחק.

אני מ2.93 ל4.40 הגעתי היה לי שיפור עצום בFPS...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...