Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 346 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל כך התרגלתי ל-HITREG הדפוק שהיה לפני הפאץ', שיכולתי לברוח אם מישהו התחיל לירות עליי. שעכשיו שהוא "תוקן", אני מתעצבן על כל דבר. אני כבר חושב פעמיים אם לרוץ בשטח פתוח. כי אז בטוח יהרגו אותי כי בטח ה-HITBOX שלי זה בגודל טנק סעמק. יש מקרים שאני הורג אנשים ואני יודע בוודאות שלא פגעתי בהם. זה רק בגלל שהם רצו וה-HITBOX גדל. זה לא פיתרון יעיל לדעתי. כבר התרגלתי ואני מעדיף ה-HITREG הדפוק שהיה מקודם. =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כוסעמק כבר עשרה שרתים ברצף שאני נכנס והקבוצה שלי מפסידה טוטאלית. או שבהתקפה אנחנו עדיין בבסיס הראשון וטוחנים אותנו או שבהגנה פשוט אונס עם כל פעם 100 כרטיסים כל בסיס. יש כזה UNBALANCE בקבוצות כל הזמן. חבל שאי אפשר לחלק את הקבוצות לפי ממוצע דרגות או משהו. (אני לא אומר שדרגה קובע, אבל תודו שרמות 40~ ינצחו רמות 20~).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The game is demolished by this patch, though good fixes and some idiotic bugs that only lead me to the understanding that whoever DICE is using for a QA team is overpaid. It is now so easy to kill/die, even easier then it was before the patch in the HC gameplay, its awful, its stupid, and it ruins the game, DICE has FAILED. Again, FAILED!

My signature remains, BF3 come fast!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו... זה רק אני או שהצ'אט המפגר מתקיע את המשחק?!

ראיתי עוד כמה אנשים שהתלוננו על זה, מה לעזאזל קורה עם DICE האידיוטים.

נמאס לי כבר.

hunter_kobe אתה מתכוון "Bug Company 3 Come Fast" !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

תגיד אתה לא נוטה לקרוא הודעות קודמות?

בכדי להמחיש עד כמה ה LAG SPIKES של ה CHAT BOX גרועים' date=' פשוט תלחצו בתדירות גבוהה על ~ (טילדא, המקש מעל ה TAB). הדבר גורם לתקיעות רגעיות של הגיימפליי שזה מחרפן פשוט. בסרבר שבו יש תדירות גבוהה של הודעות PBHUB ו Server messages, זה בהחלט מורגש. DICE חייבים לסדר את זה ASAP.

[/quote']

:s07::bash:

ורשמת כמה הודעות אחרי מה שפירסמתי פה אז אני לא מבין מה אתה בדיוק עושה בדיון כי לקרוא אתה כנראה לא... :s07:

בכל מקרה חלאס עם הצ'אט הזה אני בקושי מבחין בחלון השקוף הזה כמו Dima וDICE כבר מודעים לבעיה והם כנראה יסדרו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

תגיד אתה לא נוטה לקרוא הודעות קודמות?

:s07::bash:

ורשמת כמה הודעות אחרי מה שפירסמתי פה אז אני לא מבין מה אתה בדיוק עושה בדיון כי לקרוא אתה כנראה לא... :s07:

בכל מקרה חלאס עם הצ'אט הזה אני בקושי מבחין בחלון השקוף הזה כמו Dima וDICE כבר מודעים לבעיה והם כנראה יסדרו את זה.

האמת שאני לא ממש שם לב, אני חצי רדום פה.

ונראה לי אני יכין איזה משהו נחמד בפוטושופ...

"FAK U DICE".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...