Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 182 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

קשה לי להאמין שיש בפורום הזה עובדי EA

וגם אם כן

קשה לי להאמין שהם עובדים במחלקה של BFBC2

וגם אם כן

קשה לי להאמין שהם לא חתומים על הסכם סודיות

בקיצר,

תשובה וודאית אני לא מעריך שיש למישהו פרט לEA עצמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יא אללה שיחקתי עם ה-249 זה פשוט חיה. המחסנית וקצב הירי פשוט מדהימים. אם מישהו רץ אני לא דואג פשוט מרסס לו את הצורה וזהו. אפשר להרוג 6 7 אנשים עם מחסנית אחת. פשוט טו-אוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני לא שואל אם מישהו יודע באיזה יום יתקנו אם בכלל..

מה שאני שואל זה אם מישהו שמע/יודע/ראה שבאיזה אתר או משהו הם אמרו שהם עובדים על זה.

מה שאני בעצם שואל זה הם עובדים על זה בכלל או שזה לא מטריד אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ל EA שום בעיה של התנתקויות, יש לישראלים שבד"כ מחוברים דרך בזב"ל בעיה של התנתקויות.

ואם זה דרך בזב"ל אתה חושב שהם יסדרו את זה?

רוב המתלוננים הם מבזק בין לאומי...

לי יש 012 ולא מתנתק לי בחיים, רק אם אני עם BITCOMET ברקע או משהו...

או כמוך חיפשתי (מחובר ל012), תגיד יש לך בעיה של לאגים בסרברים ישראלים? אולי רק בסופי שבוע..?

פשוט לחבר שלי יש מחשב מעולה (ככה שזה לא ירידת FPS) ולפעמים בזמן המשחק פתאום יש לו לאגים מטורפים (יכול להגיע ל999) לפעמים 250+ ולפעמים 500+ והוא נמצא בסרבר של HWz שזה סרבר ישראלי..

ד"א כמובן שהוא לא מוריד דברים באינטרנט או משתמש בתוכנות שמאיטות את האינטרנט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם זה דרך בזב"ל אתה חושב שהם יסדרו את זה?

או כמוך חיפשתי (מחובר ל012), תגיד יש לך בעיה של לאגים בסרברים ישראלים? אולי רק בסופי שבוע..?

פשוט לחבר שלי יש מחשב מעולה (ככה שזה לא ירידת FPS) ולפעמים בזמן המשחק פתאום יש לו לאגים מטורפים (יכול להגיע ל999) לפעמים 250+ ולפעמים 500+ והוא נמצא בסרבר של HWz שזה סרבר ישראלי..

ד"א כמובן שהוא לא מוריד דברים באינטרנט או משתמש בתוכנות שמאיטות את האינטרנט..

אני גם ב-012. יש לי מדי פעם קפיצות בפינג אבל זה לעיתים רחוקות. בדרך כלל זה קורה גם בגלל שאבא שלי מתעסק עם המחשב השני באינטרנט. כל בעיה שקרתה לי ב-BC2 נפתרה אחרי כמה שעות של סבלנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוב אין בעיות עם שקשורות לEA. ואם יש הם מודיעים על זה.

הבעיה בארץ זה הספקיות, גם לי יש 012, מהרגע שהקתנתי את הבטא אפילו לא הייתה לי בעיית התחברות אחת, פינגים גבוהים כן לפעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נטויז'ן (חבילת גיימר) - מהבטא (כולל) אף לא בעיה אחת.

לאחרונה יש לפעמים Cannot connect to EA Online כשאני ב-server broswer/history/favorites.. אבל הבנתי שאני לא היחיד עם הבעיה הזו כך שזה לא קשור לנטויז'ן. זה התחיל עם אחד העדכונים האחרונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...