מישהו מגדל נשים ויכול לומר כמה עולה העסק? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מגדל נשים ויכול לומר כמה עולה העסק?

masmddr

Recommended Posts

שלום.

אני כיום בשלבים של להחליט אם בכלל לקנות אחד לגידול. כרגע אני בשלב המחיר.

מישהו יודע כמה עולה נחש (נחש צעיר שכשיגדל לא יעלה על חצי מטר, לא איזו אנאקונדה)?

כמה עולה אוכל ? (אוכל חי או מת או שאפשר לתת לו מהשניצל שאני אוכל... )

"כלוב" + אמצעי חימום ?

ובכלל כמה זה השקעה ראשונית ואז חודשית ? (בערך)

בכללי אני רוצה נחש קטן שלא יהרוג אותי בשנתי, נטו בשביל תחושת אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה רוצה להרגיש שאתה אחראי? ואת זה אתה רוצה לעשות ע"י גידול נחש מסוכן :s05:

אם אתה רוצה תחושת אחריות תגדל אוגרים שכולל כלוב יעלו לך מקסימום 80 שקל, לא נחש שיכול להיכנס לך למכנסיים ולהפוך אותך לעקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכללי אני רוצה נחש קטן שלא יהרוג אותי בשנתי,

הסיבה שבחרתי דווקא בזוחל היא כי הם לא מסריחים \ מסריחים פחות (מבוסס על השערה בלבד, עוד לא בדקתי) מאשר יונקים.

אם הייתי יכול לסבול את הריח הייתי קונה חמוס שזו החיה החמודה ביותר בעולם. ( במיוחד שהיא מנסה לאכול אותך )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב הבנתי מרבית, אם לא כל, הלטאות אוכלות חרקים. זה מה שחסר לי... חרקים בבית.

נחשים בדרך כלל אוכלים עכברים, חולדות, נחשים אחרים, שכנים מעצבנים... יש יתרונות.

נחשים אוכלים בתדירות נמוכה מאשר לטאות שזה די טוב מאחר ואין לי את האפשרות להאכיל אותם כל שלוש שעות :P

מה רע בנחש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום .

אני אוהב את כל החיות המוזרות האלו וגידלתי כמה מהם .

נחש אתה יכול לחפש ביד 2 מוכרים שם הרבה סוגים בכול מיני מחירים.

כלוב או טרריום אפשר לעשות מאקווריום רגיל והגודל יהיה כבר תלוי בנחש.

אוקווריום בינוני יעלה בערך 350 שקל , וחימום עוד 100-150 .

החימום שהיה לי זה בעצם אבן שמתחברת לחשמל ומחממת והנחש פשוט נמצא עליה .

לי היה בהתחלה נחש שנקרא "בירית" שזה נחש די קטן שאוכל דגים , בדרך כלל גופים .

אחרי זה היה לי נחש (שברח שלי הסוג שלו) שאי גידלתי אותו בשביל מישהו שהיה בחול בערך 3 חודשים .

הנחש הזה אכל עכברים (הוא אכל עכברים חיים כי הוא היה כבר גדול) .

הרבה יותר נוח זה לקנות כלוב קטן ב50 שקל ולקנות 2 עכברים לבנים זכר ונקבה (כל עכבר עולה משהו כמו 7 שקל) ותוך שבועיים בערך יהיו לך המון עכברים קטנים שתוכל להביא לנחש שלך .

זה יתר נוח מאשר ללכת כל שבוע-שבועיים לחנות ולקנות עכבר .

אל תקנה לטאה , אם הידיים חשובות לך . פשוט אי אפשר להחזיק אותה היא זזה נורא מהר ושורטת את הידיים , תשחק עם לטאה 5 דקות ולא תרצה לחהזיק אותה יותר בחייםפ שלך .

תחפש בגוגל קצת מידע על נחשים ועל גידול נחשים .

אני כבר המון זמן לא גידלתי נחש , חשבתי לקנות עוד אחד אבל יש לי עוד מאט ואני ממש לא סומך על אמא שלי שתאכיל אותו (אני סומך על זה שהיא תהרוג את הנחש המסכן ) , קודם אני יבדוק את היציאות שלי בצבא ואז אני ישקול לקנות עוד נחש.

אבל אישית אני מציע לך לקנות נחש גדול יותר מבירית כי הרבה יותר כיף לשחק איתו :screwy: בגלל שהוא גדול .

אבל אני מזהיר אותך שאם אתה קונה עכברים אז תקנה להם כלום מפלסטיק ולא מסורגים כי הם מכרסמים את הציפוי שיש על הסורגים ואיכשהו יוצאים מהכלוב .

פעם חזרתי הבייתה וראיתי את הכלוב של העכברים פאקינג פתוח :bash: והיו שם יותר מ10 עכברים לקח לי חודש לתפוס אותם , וגם איכשהו התעוררתי עם עכבר בחולצה .

סך הכול נחשים זה כיף אבל ההוצאה הראשונית תיהיה די גדולה .

וחפש גם מידע על נשחים כי יש די הרבה סוגים , תסתכל ותבחר מה מתאים לך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המידע הרלוונטי. :)

אז אקווריום ~500 שח

חימום ~150 שח

ואוכל מגדלים בבית.

כל מה שנשאר זה לבדוק בקשר למחיר הנחש, אני כרגע חושב על קינג \ נחש מלך \ איך שלא קוראים לו או כרכן תירס.

הבעיה היא ששניהם מגיעים לכ 1.5 - 2 מטרים.

עוד דבר שחשבתי עליו עכשיו (כשאני מת מקור ) הוא שנחשים הם חיה שזקוקה לחום ואני גר באריאל... בעיה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חבר ממודיעין שהוא מגדל נחשים, ואין לו יותר מדיי בעיה.

פשוט צריך למצוא את החימום הנכון.

בכל מקרה, x-boy_24, אם הייתי קם עם עכבר בחולצה בלילה הייתי מעיר את כל הבית מפחד. חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה :)

אז נשאר רק לבדוק כמה עולה נחש, כנראה קינג קליפורניה וללמוד איך מטפלים בהם.

למרות שממה שקראתי הטיפול בהם מסתכם באקווריום בגודל התלוי בגודל הנחש, כלי מים שיכול להכיל את כל הנחש, חימום (חצי אקווריום כן חצי לא כדי שהוא יוכל לבחור איפה להיות), להאכיל אותו פעם ב 5-10 ימים ו... זהו... לא נשמע כל כך מסובך :P

אם יש פה אוהבי חיות שרוצים לחוס על הנחש העתידי מטעויות שאני עלול לבצע ממה שפירטתי לגבי ההבנה שלי לטיפול בהם, אשמח למקורות מידע נוספים. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שקראתי האוכל שלו עולה כ7 שקלים ליחידה, שזה 28 שקלים לחודש. לא קריטי :P

אני לא אגדל אותם, אלא אם יצא זן שהונדס גנטית לא להסריח. במקרה הכי גרוע לידידה שלי יש גן חיות בבית והיא לא תשים לב אם אחד נעלם. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, x-boy_24, אם הייתי קם עם עכבר בחולצה בלילה הייתי מעיר את כל הבית מפחד. חחח

חח גם אני נלחצתי כי לא הבנתי מזה (בגללו התעוררתי) מזל שהבתי שזה העכבר כי כמעט העפתי אותו לתוך הקיר (מרוב פחד) .

גם אני למדתי איך לטפל מהאינטרנט .

אבל שים לב שאם אתה שם ענף או משהו בתוך האקווריום אז צריך ענף חלק שאין בו חתיכות קטנות של עץ , כי זה יכול לעשות פצעים .

אבל העכברים לא מסריחים :-\ במיוחד שהם בכלוב מפלסטיק.

ד"א ראיתי בחנות חיות לפני כמה זמן עכברים שחורים תבדוק איזה צבע הנחש שלך יעדיף :lol:

אצלי הנחש מים תמיד תמיד טרף את הגופים אבל אז התקמצנתי וקניתי דגים קצת יותר זולים (ראיתי שגם אותם הוא יכול לאכול) עד שהנחש לא הבין שאני לא מתכוון לקנות לו גופים עד שהוא יוכל אותם הוא לא התקרב לדגים האלו בכלל .

ותמיד תסגור את האקווריום טוב טוב , כי עם הנחש שלך יברח אז רק במזל אתה תמצא אותו (או שהוא אותך) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...