hd 4850 מריץ לאט dirt 2 - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

hd 4850 מריץ לאט dirt 2

avielsvis

Recommended Posts

גם לי הגיע ל 50 FPS אבל יש מקומות שזה ליפעמים על 15 שיש מלא יריות ופיצוצים ואני לא זוכר שהבאתה סירטון

עם זה נכון זה ממש מוזר כי בכל הבנצמארקים עם 5850 מראים שהוא מגיעה למקסימום 60FPS ומינימום 23 איך?

ו 4850 לא מצאתי בנצמארק אני רק זוכר שהיה סביבות ה 40 מקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 132
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אהה חח זה אתה LL@SS איזה ישן אתה חשבתי פרשתה

פעם ששיחקתי קרייסיס זה פעל לי על 35-40 גם חוץ מאיזה קטע שאיזה מסוק רודף אחריי וירה עליי המון זה ירד לי 15FPS

שיחקתי על 1280X1024 ללא AA על HIGH

והיסתכלתי בהודעות הפרטיות וראיתי שאמרתי לך עם אתה יכול ליבדוק לי עם הגדרות כמו שלי ואמרתה שזה על 35-37 לא הרבה מעבר חח איך פה אתה אומר ממוצע 40 ועוד על הגדרות יותר גבוהות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DagdeGun, באמת עם כל הכבוד לכרטיס האגדי-משהו שלך, רוב האתרים (וגם מה שאני ניסיתי) מריצים את המשחקים הללו בדיוק ככה.

אני מסתמך על דעת הרוב ועל נסיוני האישי, אתה לא יכול לצפות שאני אאמין לדעה אחת.

TAMIRRR013, אני גם דיברתי על VH אז מדובר במשהו עוד יותר אינטנסיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DagdeGun, באמת עם כל הכבוד לכרטיס האגדי-משהו שלך, רוב האתרים (וגם מה שאני ניסיתי) מריצים את המשחקים הללו בדיוק ככה.

אני מסתמך על דעת הרוב ועל נסיוני האישי, אתה לא יכול לצפות שאני אאמין לדעה אחת.

TAMIRRR013, אני גם דיברתי על VH אז מדובר במשהו עוד יותר אינטנסיבי.

זו לא דעה, זו עובדה, ואל תאמין ;D

אני יודע מה המצב, תעשה את ההחלטות שלך, אני מכבד את זה.

אם תרצה אני אעלה של CRYSIS שמראות 40FPS במקומות פתוחים כמובן. כי בסגורים זה מגיע ל52 בקלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזה העניין, היית צריך לציין את זה קודם פה בת'רד כי זה לא לגמרי ברור. :)

שזה גם יכול ליהיות טיפ נחמד לפותח הת'רד אם הוא רוצה להוציא תוצאות דומות- OC יהיה פיתרון מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה עירבבתם פה בשבת איזה תיסבוכת עשיתם .

אמרתי שהסתדר לי ה- fps במשחקים אחרי הפירמוט ו- win 7 עכשיו יש לי 50 fps ב- dirt 2 ו- 80 fps ב- prototype .

ה- fps השתפר אבל עכשיו בכמה משחקים יש לי תקיעות כל 2 שניות שזה לא היה לי ליפני הפירמוט זה מוזר . זאת אומרת שיש fps גבוהה אבל תקיעות נגיד ב- dirt 2 היה לי רק fps נמוך רק 15 fps עכשיו 50 fps אבל עכשיו יש לי תקיעות כל שתי שניות שזה לא היה לי!

הבנתם??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...