hd 4850 מריץ לאט dirt 2 - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

hd 4850 מריץ לאט dirt 2

avielsvis

Recommended Posts

יכול להיות שצריך רק לפרמט וזה יעזור?

יש בעיה שאני לא יודע לפרמט לבד :nixweiss:

אז אני יהיה חייב את התכנאי שלי :kopfpatsch:

ודרך אגב יש לי את המחשב רק שנה+ והפירמוט האחרון יכול להיות לפני חצי שנה אולי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 132
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתה רוצה להוריד "לא חוקי" זה לא ב100 שקל...

אבל אם אתה רוצה חוקי נראלי שמארגון המורים בישראל אפשר לקבל את זה בהנחה די גבוהה תברר אם יש לך איזה מורה באיזור...

100 שקל סתם ככה "חוקי" לא יהיה.

בכ"מ ההצעה שלי הייתה שתפרמט קודם לאקספי שיש לך כדי לבדוק אם זאת הבעיה. אם זה לא אז חבל לקנות ווינדוס7 ואז לגלות.

למרות שאני לא רואה שום סיבה שזה יהיה משהו אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי ניסיון שלי , מחשב שלא פורמט כל הרבה זמן כבר מכיל הרבה זאנק , אני מבין שאין לך ניסיון בפירמוט והתקנה של כל תוכנות הבסיס של המחשב,חבל מאוד שאתה לא לומד לבד, אין כמו לתקן מחשב לבד , אבל ...... התקנת WIN7 כל כך קלה , המערכת מזהה את כל רכיביי המחשב שלך ומורידה מהאינטרט אל כל העידכונים המתאמים ,תנסה להשיג את זה לבד, אני בטוח שתצליח אם תירצה,ותילמד לבד , הניסיון הוא המורה הטוב ביותר לדעת מה זה מחשב, אל תפחד שתהרוס את המחשב פיזית ,תתקחן את הWIN7 ואז תיבדוק ביצועים עם 3DMARK06 . קח את הזמן שלך ולמד לבד, היום אני יודע להרכיב מחשב מ-0 , (מארז ריק לגמריי)ולהדקין כל תוכנה ומערכות הפעלה שונות רק מניסיון.

בהצלחה חבר.

רוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל בן 14 אז אני לא יודע מה לעשות הבנתם?

אבא שלי אמר שהוא יראה אם התכנאי שלנו יכול לבוא לפרמט לי את המחשב כאילו .. כי אני מבין ש win7 כבר יעלה יותר :facepalm:...

אבל אם כבר אז אני יבקש ממנו לפרמט רק את c כי ב- d נמצאים כל ההתקנות של המשחקים....

ודרך אגב אין לי את הדיסק של win תמיד התכנאי שלי מתקין ואם כבר הוא מתקין אז מישהו אמר פה להתקין win sp3 זה יותר כדאי מ- pro??

וגם רציתי לפרט את ה- fps במשחקים:

crysis wh 20-35 fps , avatar 20-30 fps , mw2 30 -70 fps ,dirt 2 15 - 25 fps...

bfbc2 עובד לי חלק לא יודע על כמה ..

ודרך אגב יש לי בכונן d 500g ובכונן c נשאר לי 35g

ובכונן c אני מתקין את כל המשחקים אז רציתי לדעת אם יש אפשרות להעביר מכונן d ל- c כמה גיגה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גם צריך לפרט על איזה הגדרות...

בכ"מ sp3 זה רק שיפור של פרו זה לא משהו אחר. כמו פאצ' לתיקון.

ועדיף לך לפרמט את C ולהתקין פעם באה על D לא מומלץ לפוצץ את הכונן של המערכת הפעלה...

או שתעשה שתי מחיצות בD, אחת לשמור על ההתקנות של המשחקים, ואחת כדי להתקין שם.

אם אתה רוצה לשמור תשמירות במשחקים אפשר אבל לכל משחק זה שונה תחפש ברשת איך להעביר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כונן c זה ברירת מחדל ואם אני עושה על כונן d אז אין אקטיויזן ו- וכל אלה ... ואני רוצה שהם יהיו בתיקיות שלהם וזה רק ב- c...

וגם איך לעשות שתי מחיצות לפתוח תיקיה חדשה פשוט בכונן d וליקרא לה "התקנות של משחקים"?

אז המסכנה זה לפרמט מחדש את כונן c ולהתקין מחדש win pro ולהתקין את כל המשחקים ב- d ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק...זה לא לעשות תיקה נפרדת אלא מחיצה. יש תוכנות שעושות את זה תבדוק בפורום תוכנות.

פשוט הרעיון זה שאחרי שתפרמט פעם באה את C תוכל גם לפרמט את המחיצה של המשחקים המותקנים כי הם לא יעבדו על הווינדוס החדש.

ודרך אגב..הדירט לא מקורי נכון?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה לא יעבדו על הwindows החדש??

וגם אם אני שם את המחיצה הזה אז יהיה תיקיות של והכל??

ו- dirt 2 הורדתי הוא לא מקורי...

דרך אגב ראיתי את התוכנות שעושות מחיצות והם עולות כסף אין בחינם??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

הXP יכול בקלות לעשות מחיצות חדשות, אין שום צורך בתוכנות אחרות, זה נכון שברגע שכונן C יפורמט רוב המישחקים לא יעבדו יותר אפילו שהם מותקנים בD, רק שתדע שיש ירידת ביצועים במישחקים ברגע שאתה מתקין את המישחק בכונן אחר ץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתבלבלתם לגמרי התכונתי שההתקנות כאילו ה- iso נמצאים ב- d ו- המשחקים ב- c זה טוב ?

והתכוונת אני צריך להמשיך להתקין ב- c? כי יש ירידת ביצועים ? או שאסור להעמיס על כונן c ?

בלבלתם אותי כבר מישהו יכול לעשות לי סדר?

ודרך אגב העברתי את cod4 לכונן d שיהיה מקום ב- c אבל ליפני הרבה זמן ושמתי לב שיש ירידת ביצועים ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירידית ביצועים מורגשת ממש לא תהיה, וגם זה בטעינה של המשחק לא במשחק עצמו

יש לי את אותו כרטיס ויש לי כמה משחקים מאלה שיש לך וכולם מותקנים על D ועובדים סבבה לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה דבר מדהים מחקתי איזה 10g של משחקים מ- c והרצתי בדיקה ב- dirt 2 ויצא ממוצע fps 42! השיא שלי..

אז מה עושים ?

עושים פירמוט לא עושים?? עושים מחיצה לא עושים ?? מתקינים מעכשיו ב- d? או c??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה דבר מדהים מחקתי איזה 10g של משחקים מ- c והרצתי בדיקה ב- dirt 2 ויצא ממוצע fps 42! השיא שלי..

אז מה עושים ?

עושים פירמוט לא עושים?? עושים מחיצה לא עושים ?? מתקינים מעכשיו ב- d? או c??

:sleep:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...