hd 4850 מריץ לאט dirt 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

hd 4850 מריץ לאט dirt 2

avielsvis

Recommended Posts

יש לי כרטיס מסך hd 4850

ובדירט 2 עובד לי על 13-27 fps אז אני שואל אם לכולם זה ככה נמוך או רק לי כי ראיתי מישהו ב- שיש לו אותו כרטיס מסך ועובד לו על 50 fps

אז למה לי עובד על fps נמוך???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 132
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מוזר לגמרי, לי יש את הכרטיס הזה, המשחק עובד לי על 60 FPS בגרפיקה הכי גבוהה, יש לי מסך 24" ,רזולוציה 1920*1200 ,עם פילטרים, חלק,

תבדוק טמפרטורות. משחקים אחרים עובדים טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר לגמרי, לי יש את הכרטיס הזה, המשחק עובד לי על 60 FPS בגרפיקה הכי גבוהה, יש לי מסך 24" ,רזולוציה 1920*1200 ,עם פילטרים, חלק,

תבדוק טמפרטורות. משחקים אחרים עובדים טוב?

בסדר נכון... אני ראיתי בנמצארקים והכרטיס הזה לא יכול להפעיל על מקסימום פילטרים עם רזולוצייה כזאת על 60 FPS אני מריץ על 1680X1050 על 4X AA הכל הכי גבוהה על סביבות 40-43 FPS אבל יש הגדרה שעם אני מוריד אותה ה FPS קופץ ל 60 ואז אני מעלה על 8XCQ והמשחק רץ על 40-50 FPS מה שאתה אמרתה לו הגיוני

לפותח הדיון:

תיראה קודם לא אמרתה על איזה הגדרות אתה משחק עוד משהוא תוריד את האפקט REFLECTION מ ULTRA ל HIGH הוא מקפיץ ממש את ה FPS, תעשה בדיקת BENCHAMRK בהגדרות גראפיקה ותגיד כמה יצא,מה שאני יודע זה שיש בעיה בלובי של המשחק שהוא מקרטע שם וגם לי זה קורה אבל המשחק אצלי חלק

כמו שאמרתי תעשה תפדיקה על הכל הכי גבוהה עם 4 פילטרים על רזולוצייה מקסימלית,אחר כך תגיד לי מה הרזולוצייה שלך עם יצא לך ממוצא של 40-43 זה תקין הינה אתר שמראה כמה אתה אמור לקבל http://www.pcgameshardware.com/aid,700050/Dirt-2-benchmarks-DX-9-vs-DX-11-Update-Radeon-HD-5970-results/Practice/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמתי על הכל high ו- 2aa אני לא מביו למה יש לי fps נמוך

והממוצה fps הוא בסביבות 24 fps והמינימום יכול להגיע אפילו ל- 10 fps!!

והחום של הכרטיס מסך במנוחה הוא 55 ועם משחק זה בין 60 ל- 70 מעלות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר נכון... אני ראיתי בנמצארקים והכרטיס הזה לא יכול להפעיל על מקסימום פילטרים עם רזולוצייה כזאת על 60 FPS אני מריץ על 1680X1050 על 4X AA הכל הכי גבוהה על סביבות 40-43 FPS אבל יש הגדרה שעם אני מוריד אותה ה FPS קופץ ל 60 ואז אני מעלה על 8XCQ והמשחק רץ על 40-50 FPS מה שאתה אמרתה לו הגיוני

:facepalm:

so stfu ok?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפעלתי את התוכנה וזה איזה 4 שעות כבר עם המסך הקטן הזה ככה זה אמור להיות? כמה זמן זה סורק את המחשב???? תעזרו לי.

אף 1 לא אמר לי מה לעשות אז יצאתי מישהו יכול לעזור לי?????????????????????????????????????????????????????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...