מחשב חדש:בעיה נתקע המחשב לפני שהוא עולה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש:בעיה נתקע המחשב לפני שהוא עולה

skullfacer

Recommended Posts

שלום קניתי לאחי מחשב עכשיו אני רוצה לתקין בו ווידאוס אך לצערי נתקלתי בבעיה

שאני מדליק את המחשב עולה החלון של הלוח אם ורשום ללחוץ DEL בשלב זה המקלדת לא עובד ולא נותנת לי אפשרות לעלות תביוס בשביל להתקין תווינדאוס

לפעמים שאני מדליק אני מגיע לחלון של החברה American Megastrends והוא רושם לי

F8 choose ur bbs

F12 excute ez flash

משהו כזה

ולמטה הוא רושם install.....done ומשם לא קורה כלום המקלדת נתקעת ולא מגיבה .

ניסתי לחבר מספר מקלדות וזה לא עזר , ניסיתי להויצא תבטריה של הביוס ולא עזר ניסיתי לנתק תדיסק קשיח ותכונן אופטי וזה פשוט מגיע לחלון של הלוח אם ונתקעע

אני ממש חייב את עזרתכם זה ממש דחוף תודה יוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב לא חדש באופן מלא רק מעבד ספק מארז דיסק קשיח כרטיס מסך וזכרונות היה לי אותם במחשב הקודם שלי והשתמשתי בהם תקופה קצרה ושמתי אותם בקרטון ואתה מחשב שלי שידרגתי

על הכרטיס מסך יש מיוחד והוא ישב בקרטון הרבה זמן ניראה לי זה מה שגורם לבעיה אני יפרק תקירור וירכיב מחדש וניראה מה יקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי crosair 630HX אבל אין לי אפשרות להויצא אותו מהמארז למה עשיתי שם חיבור כלבים משהו מסובך אני יבדוק תזכרונות יכול להיות הם לא מחוברים טוב אני יבדוק את זה הלוח לא אמור לעשות בעיות כי לא נעשה בו כמעט שימוש וכול הזמן הוא היה שמור בקופסא סגורה עם ספוג מיוחד לשימור הלוח לא מאמין שזה מקור הבעיה אני יגיע הביתה יום שני יבדוק את זה ויעדכן מה קרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מאמין שזה ספק למה זה ספק חדש מהנילון ולא סתם ספק ג'נרי זה ספק של 500W איכותי מskypc אם אני יגלה שהבעיה אכן בספק נצטרך לממש אחריות :x שוב אני אומר סיכוי קלוש שזה הספק למה כול הרכיבים מקבלים מתח ויש זרם נבדוק את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...