עברתי מיונים לצוות אוויר ,מישהו יכול לספר לי מה מחכה לי בהמשך ? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עברתי מיונים לצוות אוויר ,מישהו יכול לספר לי מה מחכה לי בהמשך ?

אהלן וסהלן יחביבי

Recommended Posts

שלי היה שישה ימים בלבד, אבל זה כי אני הייתי גדול מאוד ביחס למחזור המגוייס באותו רגע.

בד"כ זה בין שלושה ארבעה חודשים. אין לך מה לחשוב על זה.

הטיפ הכי טוב שאני יכול לתת לך הוא לישון טוב כמה ימים לפני ככה שתהיה ערני, במיוחד אם מתמטיקה וחשיבה אנליטית הן לא בדיוק כוס התה שלך.

תהיה רציני בכל הבחינות והשלבים, תשקיע עד הסוף ואין סיבה שלא תמשיך הלאה.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה מדבר על הרווח בין הירפא א למיוני צוות אוויר ? או על הרווח בין הירפא א לירפא ב ? האם מישהו יודע מה הרווח בין הירפא א ל ירפא ב?

בכול מיקרה תודה .

אגב ,גם אני גדול יחסית לאנשים בשיכבה שלי (כבר יש לי 17 ו3 חודשים ) ,אז מתיי לדעתך אני אקבל זימון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עניתי לך על מה ששאלת אותי :nixweiss:

אתה בכיתה יא'?

בהנחה ותעבור את זה, זה לא ישנה לך כי ידחו לך את הגיבוש או את הגיוס.

כך או כך, לא תתגייס עם החבר'ה שיהיו איתך בירפא א' [חלקם לפחות כי היה בטוח שיש עוד כמוך].

תפסיק כבר לדאוג לזה. זה חשוב קקליפת השום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדאגה שלי היא דווקא על ירפא ב ,למה אני כרגע לוקח רואקוטן (הדבר הזה נגד פיצעי בגרות) ,והבנתי שזה לא עובר בבדיקות דם ,וצריך לתת לזה חודש להיתנקז מהדם ,ואני לא רוצה להפסיק את הטיפול כי אני בערך ב חודש חודשיים האחרונים שלו ,לכן אני שואל בכדיי לדעת בערך כמה זמן יש לי ,והאם להפסיק עכשיו או לסיים את הטיפול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל הקשקשנים... גם אם מישהו היה פולט פה את כל המיונים והמבחנים של המיונים לקורס טייס, אין באמת לאוייב מה לעשות עם זה.. צאו מהסרט...

המיונים רק מאתרים פוטנציאל... הם לא מכשירים אותך לשום דבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדאגה שלי היא דווקא על ירפא ב ' date='למה אני כרגע לוקח רואקוטן (הדבר הזה נגד פיצעי בגרות) ,והבנתי שזה לא עובר בבדיקות דם ,וצריך לתת לזה חודש להיתנקז מהדם ,ואני לא רוצה להפסיק את הטיפול כי אני בערך ב חודש חודשיים האחרונים שלו ,לכן אני שואל בכדיי לדעת בערך כמה זמן יש לי ,והאם להפסיק עכשיו או לסיים את הטיפול .

[/quote']

סיים את הטיפול, אין טעם להרוס טיפול ארוך רק בשביל בדיקת דם.

תמיד תוכל לציין זאת לרופא התעופתי בירפא, לכל היותר תגיש ערעור עם תוצאות של בדיקת דם לאחר סיום הטיפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי ,תודה רבה .

אבל בכל זות ,יש לך הערכה בחודשים כמה זמן יש בין הירפא א ל ב ? .

אני צריך באזור החודשיים כרגע בשביל לסיים טיפול (מה שאומר שאני צריך שלושה חודשים בזמן ,כי צריך חודש נוסף לבדיקת דם תקינה ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל הקשקשנים... גם אם מישהו היה פולט פה את כל המיונים והמבחנים של המיונים לקורס טייס, אין באמת לאוייב מה לעשות עם זה.. צאו מהסרט...

המיונים רק מאתרים פוטנציאל... הם לא מכשירים אותך לשום דבר..

כל מי שמתעסק בנושא אבטחת המידע/מהימנות יודע שבדברים כאלה יש להחמיר קלה כחמורה. מי שישאל בפורום באינטרנט על דברים בלמ"סיים [כשהוא יודע שהוא לא אמור], לא ירגיש שזה לא בסדר לקשקש עם חברים שלו על נושאים יותר מסווגים [ומזה אפשר להגיע יותר חמורים].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שמתעסק בנושא אבטחת המידע/מהימנות יודע שבדברים כאלה יש להחמיר קלה כחמורה. מי שישאל בפורום באינטרנט על דברים בלמ"סיים [כשהוא יודע שהוא לא אמור], לא ירגיש שזה לא בסדר לקשקש עם חברים שלו על נושאים יותר מסווגים [ומזה אפשר להגיע יותר חמורים].

ממש לא נכון ,למען האמת ,אני אפילו לא דיברתי על כך שעברתי אם חברים (מלבד ילד אחד שהיה איתי בזימון וראה שעברתי ) .

תאמין לי ,אני יודע מה אני אמור להגיד ומה אני לא .

וכמו שהרבה חברה אמרו פה ,רוב המידע זמין ברשת (חוץ מהשאלה האחרונה שלי ,שבה שאלתי על מרווח זמן ,שזה בכלל דבר לא מסווג ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר לי שבן אדם לא יודע להבחין בין עיקר לטפל? תתפלא...

יש נושאים שאפשר לדבר עליהם ויש כאלה שאי אפשר...

מבחנים שבודקים פוטנציאל לא מכשירים אותך לשום דבר אין לאוייבים שלך מה לעשות עם המידע הזה בכלל..

הם לא רוצים שתספר בגלל שאפשר להתכונן לזה ואז הם לא יראו פוטנציאל אמיתי אלא מידת חרשנות וזה לא בית ספר...

ותאמין לי האוייבים שלנו יודעים סודות יותר גדולים וחשובים ממיונים לטייס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה לא מבין את מה שאני אמרתי. הצבא מגדיר דברים מסויימים כ-"בלמ"ס" כיוון שבאופן עקרוני הנזק שיכול להיגרם מחשיפתם הוא קטן, וזה לא "סביר" לאסור עליך לדבר על הצבא *בכלל* וב-*כל מצב שהוא*....

עם זאת - גם דברים שהם בלמ"סים - אין צורך לבוא ולפרסם אותם פה באופן שכל סורי, פלסטיני או איראני יכולים בקלות להכנס ולראות אותם! זה שמותר לך לדבר עם משהו עם חברים שלך או עם אמא שלך לא אומר שאתה צריך לבוא ולפרסם אותו בפורום!

אני מקווה שאתה מבין שאם יבוא חייל, וירכז את כל המידע הבלמ"סי שקיים בצה"ל במקום אחד שנגיש לכולם - *כן* יגרם נזק לצה"ל ולישראל.

כמובן, כל זה כששהדיון הזה *מעצם הגדרתו* מתיימר לעסוק בנושאים שלמיטב הבנתי הם אינם בלמ"ס כלל

למה לעזאזל אתה מתעקש להגדיר דברים שלא כפי שהצבא עצמו מגדיר אותם? בלמ"ס זה ממש לא "נזק קטן ייגרם מחשיפה" אלא "שום נזק לא ייגרם מחשיפה".

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%91%D7%9C%D7%9E%22%D7%A1

מידע שמותר לחשוף לציבור הרחב מצוין כבלמ"ס – בלתי מסווג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז קצת כדי לעשות לך סדר בבלאגן עם כל הירפ"אות.

אני כמוך, לוקח רואקוטן (פחות או יותר כרגע), את ירפ"א ב' עברתי לפני בערך חודשיים אם אני לא טועה ואני בדרך לגיבוש טייס הקרוב.

קודם כל בקשר לירפ"א א'. אין מה להתכונן, באמת. תישן טוב יום לפני כדי שתהיה עירני, זה פשוט יום סטייל הצו הראשון, תמיד תהיה בפוקוס. תעשה כל מה שאני יכול, תהיה מרוכז, יהיה בסדר.

ירפ"א ב' זה משהו אחר. אני לוקח רואקוטן והצהרתי על זה רק אצל הרופא התעופתי (כלומר בסוף כל הבדיקות הרפואיות). בבדיקות הדם שעשיתי לא אמרו לי כלום לגבי זה, אין לך מה להילחץ. בגלל בעיות עם הברזל בדם הפסקתי את הכדורים לפני חודש בערך, אז החלטתי שאני לא אמשיך את הטיפול כבר עד אחרי הגיבוש. פשוט תשתדל לסיים את הטיפול כמה שיותר מהר.

המון בהצלחה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז קצת כדי לעשות לך סדר בבלאגן עם כל הירפ"אות.

אני כמוך, לוקח רואקוטן (פחות או יותר כרגע), את ירפ"א ב' עברתי לפני בערך חודשיים אם אני לא טועה ואני בדרך לגיבוש טייס הקרוב.

קודם כל בקשר לירפ"א א'. אין מה להתכונן, באמת. תישן טוב יום לפני כדי שתהיה עירני, זה פשוט יום סטייל הצו הראשון, תמיד תהיה בפוקוס. תעשה כל מה שאני יכול, תהיה מרוכז, יהיה בסדר.

ירפ"א ב' זה משהו אחר. אני לוקח רואקוטן והצהרתי על זה רק אצל הרופא התעופתי (כלומר בסוף כל הבדיקות הרפואיות). בבדיקות הדם שעשיתי לא אמרו לי כלום לגבי זה, אין לך מה להילחץ. בגלל בעיות עם הברזל בדם הפסקתי את הכדורים לפני חודש בערך, אז החלטתי שאני לא אמשיך את הטיפול כבר עד אחרי הגיבוש. פשוט תשתדל לסיים את הטיפול כמה שיותר מהר.

המון בהצלחה (:

תודה תודה תודה תודה תודה , ;D

מקווה להיפגש בקורס טייס (אמן :P )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לעזאזל אתה מתעקש להגדיר דברים שלא כפי שהצבא עצמו מגדיר אותם? בלמ"ס זה ממש לא "נזק קטן ייגרם מחשיפה" אלא "שום נזק לא ייגרם מחשיפה".

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%91%D7%9C%D7%9E%22%D7%A1

השאלה היא למה אתה מתעקש לעוות את דבריי ולא להבינם כפשוטם?

1. צה"ל לא מגדיר דברים באמצעות , כך שאם אתה רוצה "להוכיח" לי משהו באמצעות מקור חיצוני תיאלץ להראות לי כיצד צה"ל עצמו מגדיר זאת, ולא כיצד "עורך משועמם" החליט לכתוב בזמנו הפנוי מבלי לרשום אף מקור מידע.

2. אני לא ניסיתי להגדיר מחדש שום דבר, רק טענתי שגם אם היה מדובר בחומר בלמ"ס (מה שהוא כנראה לא) - אין צורך לפרסם אותו כאן ולכן עדיף תמיד שלא לפרסם שום מידע צבאי באינטרנט אם ניתן להמנע מכך. שוב - זה שמשהו הוא בלמ"ס לא אומר שאתה צריך לרוץ ולפרסם אותו באינטרנט גם אם על פי החוק היבש "מותר" לך.

הצבא עושה אמנם את מיטב יכולתו להגביל מידע שצריך להגביל - אבל לפעמים גם הוא עצמו לא יכול לצפות את הנזק שיכול להיגרם מעובדה שהיא לכאורה "תמימה" או "חסרת ערך". את זה אני אומר לך על בסיס הנסיון הצבאי שלי (ולא אפרט אותו כאן) - ולא בתור "תיאורטיקן לענייני הגדרות" בשעות הפנאי.

הדרך למנוע נזק אם כך היא *ללכת על בטוח* ולא לפרסם שום דבר בפורום ציבורי כמו זה, אלא - במידת הצורך, לדבר עם כמה שפחות אנשים - ובאופן כמה שיותר פרטי. זה בעיקר עניין של אחריות אישית ולא בהכרח של "חוק".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...