קורסים מומלצים בטכני של חיל האוויר - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורסים מומלצים בטכני של חיל האוויר

p1nHas

Recommended Posts

די תפסיק כבר, למרות שאני לא סובל הורדות פרופיל אני חושב שהוא עושה בשכל

המערך הטכני שלכם הוא גועל נפש אחד גדול, בדיוק כמו כל הבסיסים המבצעיים, אלו עבודות שאני משווה אותם לעבודה בחיריה

תמשיך להירקב בחצרים או שבעצם להנות עם החברים בסגירות השבת שלכם כמו שאתה אומר (הדבר הכי דפוק בעולם, להשאיר 20% מתכולת הבסיס, אפשר לחשוב מה אתם כבר יכולים לעשות פפפפפפט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

WTF?!

מה נסגר עם האנשים כאן?

לפני שאתה עושה את הצעד הזה להוצאה של 45 נפשי, אז הנה תמצית הדברים שאתה יכול לעשות עם זה בחיל האוויר:

עובד רס"ר, טבח ואמממ... בערך זה הכל.

נפשי פוסל את כל המקצועות בטכני, למעשה אל תצפה לקבל תפקיד מתקדם עם זה.

במיוחד אם אתה בונה על להמשיך עם המקצוע בעתיד.

לא יודע מאיפה באה לכאן כל הגישה הזאת שחיל האוויר זה רע, אני הייתי 3 שנים שם ואני חייב להודות שלמדתי דבר או שניים מהתפקיד.

ואני יודע שזה יחזור אלי בעתיד, אולי בתעשיות הבטחוניות.

לדוגמא טכנאי כטב"מ זה אחד הקורסים ההכי טובים, כמובן שזה מגיע עם הרבה אחריות ומעט שעות שינה אבל לא תהיה לך בעיה למצוא עבודה אחרי השירות.

בין אם בדרג א' או ב'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהרבה סיבות

אבל כל פעם שאני עושה שמירה ואיזה אחד מהירוקים עובר אומר "בואנה אתה סמל מה אתה שומר?!" או "אני לא מאמין אתם שומרים עם ארוך?!" זה תמצית מכמות של הטמטום ששורר בחיל האוויר

אפילו חיל חימוש יותר טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח המערך הטכני שלכם ?! נתחיל מזה שאני כבר מזמן לא במערך הטכני....

כל המלמולים האלה שלך רק מעידים על הבורות שלך ועל חוסר ההבנה.

המערך הטכני שלכם הוא גועל נפש אחד גדול, בדיוק כמו כל הבסיסים המבצעיים, אלו עבודות שאני משווה אותם לעבודה בחיריה

מצוין - בדיוק בשביל אנשים כמוך בראו את תקפיד הפקל"ש בקריה - תוכל לחזור הביתה מוקדם, ללכת לעבוד בחנות מחשבים ו"לנצל" את זמנך בצורה יותר טובה.

אבל כל פעם שאני עושה שמירה ואיזה אחד מהירוקים עובר אומר "בואנה אתה סמל מה אתה שומר?!" או "אני לא מאמין אתם שומרים עם ארוך?!" זה תמצית מכמות של הטמטום ששורר בחיל האוויר

אפילו חיל חימוש יותר טובים

תגיד לי מה אתה ילד קטן ?! סמל...שומר...ארוך.... מה זה השטויות האלה... אתה מזכיר לי איזה אחד שפגשתי לפני איזה שנתיים, לא היה אכפת לו מה אני עושה בצבא כל מה שעניין אותו זה כמה מטבחים וכמה שמירות אני עושה, הוא התגאה בזה ש-"אחי !!! אני עושה שמירה בשבוע !!! ועבדתי על הרס"ר שיש לי פתור ממטבחים !! אחי איזה כלי אני !!!"

לא חבל ?! אלו הזכרונות שתקח לעצמך מהשרות הצבאי ?

הכל מתחיל ונגמר בגישה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא גבר אני לא בקטע של חפשנות

אני יותר עצבני על הקטע שבבקו"ם השתינו עלי בקשת כשביקשתי להיות קרבי ושלחו אותי להיות מכונאי רק לחיל האוויר חסר מכונאים

איזה אתה רוצה שאני אקח מהשירות? שהוצאתי את הרצפה של הינשוף ניקיתי את כל החרא והחזרתי ואז ירדתי מתחת למסוק כדי להכניס חומר נגד קורוזיה רק כדי שהוא יפול לי חסרה על הפרצוף?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

לא שמעתי על דבר כזה אף פעם

אם יש לך פרופיל קרבי בלי סעיפים פוסלים ובלי עניינים בבית (בן יחיד , משפחה שכולה) ממדור קורסים אתה אמור לעבור למדור סדיר ומשם או להמתין לגיוס הבא או לעבור ישר למז''י - יש כאן עניין שאתה לא מספר.

ואם כבר לכעוס על הצבא - הייתי בגבעתי ונפצעתי ושמו עליי זין עד שהפציעה החמירה מספיק והפרופיל ירד ל45 ועכשיו אני רל''ש שעושה יומיות קרוב לבית בלי שמירות בלי מטבחים ואני שונא את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

fighter לא כולם סמרטוטים מייללים כמוך

אני בן יחיד שהתחיל קורס תכניתן בסמ''ח (פעם זה נקרא קורס ממר''ם) ועזב אותו בשביל לעבור לקרבי

אבל מה לעשות שנפלתי לחופ''ל ורופא שחשבו שאני עובד עליהם עד שראו את תוצאות הCT שלי ואת המכתב מהאורטופד מהמיון וגם אז הייתי צריך לעשות בלאגנים כדי לצאת מהיחידה כי רצו להחזיר אותי לטירונות עד שאראה רופא מומחה ואעבור וועדה רפואית.

Judas Iscariot

אני שונא שאני לא קרבי - אני בסך הכל התכוונתי שאני בג'וב חלומי שנותן לי קרוב לבית ו8 שעות עבודה ביום בלי סגירות אף פעם ובלי מטבחים ושמירות ואני ממש ממש לא אוהב את הג'וב (את הפטור ממטבחים ומשמירות אני אוהב =])

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא הייתה לך כוונה צינית אני מצטער

הבנתי את מה שאמרת בתור ירידה.

כמו שמישהו יגיד לי " חח חסרה לו ההרגשה של קרבי חח"

ומאוד חסרה לי ההרגשה - אני מרגיש מבוזבז לגמריי : לתת למישהו עם קב''א 54 דפ''ר 90 להיות רל''ש רק בגלל שהיה

צריך לעשות קצת צרות כדי לקבל טיפול רפואי הולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא הייתה לך כוונה צינית אני מצטער

הבנתי את מה שאמרת בתור ירידה.

כמו שמישהו יגיד לי " חח חסרה לו ההרגשה של קרבי חח"

ומאוד חסרה לי ההרגשה - אני מרגיש מבוזבז לגמריי : לתת למישהו עם קב''א 54 דפ''ר 90 להיות רל''ש רק בגלל שהיה

צריך לעשות קצת צרות כדי לקבל טיפול רפואי הולם.

אני עם 55 70 ומש"ק מחשוב - נפל שריון וטכני... יותר טוב? =/

צה"ל הוא מערכת שבנויה בעיקר על מיון מראש - ב99.9999% מן הפעמים - ברגע ש"נפלת" ממקום כלשהו(פסלת מקצוע) הסיכוי שלך לקבל מקצוע אחר שהוא לא מקצוע חסר קורס(פקיד/נהג וכו') הוא כמעט אפסי. אפשרי - אך אפסי.

אני לצערי וויתרתי על למצות את עצמי בצבא(פיזית/שכלית/נפשית) ופשוט הבנתי שאני אעשה את השלוש שנים שלי - אומר יפה שלום ולא להתראות וזהו. ככה זה. יהיה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה אשכול מרמור זה ניהיה .. :silly:

כל הכבוד לצה"ל

ד"א, המחזור נפתח שבוע הבא, נכון ?

נתראה בחיפה :cool2:

אין לי מושג אבל אני מניח שכן , ידוע לך על תאריך ואיזה קורסים נפתחים במחזור הזה ?

דרך אגב ההודעה על הקפ"ס הייתה 90אחוז צינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...