SLI 8800GT ? מחשב חדש ? משחקים - האם למשוך את המחשב הבא עוד שנה.. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SLI 8800GT ? מחשב חדש ? משחקים - האם למשוך את המחשב הבא עוד שנה..

dan_dekel

Recommended Posts

אהלן,

עקב ביצועים די ירודים במשחקים האחרונים ברזולוציה 1680*1050 אני חייב לבצע שינוי במערכת שלי.

ראו מפרט בצד.

נכון לרגע זה ברשותי לוח שהוא לא SLI, אך יש לי כרטיס 8800GT של בנוסף לPALIT 8800GT.

שאלתי היא האם כדאי לי לבצע SLI של ה8800GT והאם ניתן בכלל כיוון שזה וLEADTEK...

חוצמזה אני אצטרך כמובן לוח חדש \ משומש התומך בSLI .. אשמח להמלצות !

דבר נוסף - האם אצטרך ספק חדש ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון 2 כרטיסי 8800GT ובטח באוברקלוק יקחו במאמץ כמות של לפחות 20A, לצערי ולצערך את ספק הכח תצטרך להחליף אבל ספק כח 550W איכותי יתאים פה.

לגביי לוח אם, אתה יכול לקחת לוח אם תומך או לחלופים לקחת לוח P45 ולפתוח אותו לSLI עם פאצ' אבל פה יש גם סיכונים שזה לא יעבוד לך, הכל ביידים שלך.

לגביי ספק כח, סביב ה340-380 שקלים זה המחיר.

ההצעה שלי אליך, תמכור את ה8800GTים, נגיד ב300 כל אחד, גם ב350 ייתכן ויקנו (ב300 כנראה יחטפו אותם), ב600-650 שקלים תקנה כרטיס גיימינג רציני יותר יד שניה כמו HD4870 או GTX260 ואז תוכל להנות מביצועים מעולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה להגיד לך..

לוח SLI יד שניה SLI יעלה 400 נגיד . ספק שאני אשתמש בו גם למחשב הבא יעלה 350 שקל. 750 שקל השקעה וביצועים ב20% יותר..

דוגמא: http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=3341&p=14

לא כדאי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הדרייברים החדשים שחיזקו את הסדרות החדשות גם מצד NV וגם מצד ATI סביר שהפער יהיה קטן יותר...

אבל תקח בחשבון שלא בכל משחק הסקאלינג כל כך טוב... תמיד עדיף כרטיס אחד חזק משניים חלשים, במיוחד אם מדובר בביצועים קרובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע על איזה ביצועים עלובים אתה מדבר ,גם אני בעל 8800GT שאפילו לא בOC משחק 900*1440 ורוב המשחקים אני מקבל קצב פריימים יפה בסביבות ה45 בממוצע על הגדרות הכי גבוהות ,ואפילו לפעמים עם פילטרים x4 . אולי כדי לך לעשות איזה OC לכרטיסים ולמעבד ולראות עם יש שיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד שלך משמעותית טוב יותר.

הזכרונות אצלי מעפנים ולא ניתן לבצע סביר.עם מעבד הגעתי רק ל2.9GHZ ומשם המחשב לא עולה...

לגבי לכרטיס - מה זה כבר יכול לשפר ? 5-6 FPS בממוצע ? (מ28 בממוצע ל 33-4)לא זה מה שמפריע לי. משחק FPS צריך לשחק על 45-60FPS לפחות, בלי זה המשחקפשוט בקושי שחיק וגורם לך להיות פחות טוב.

טוב נראה לי שהפתרון זה מחשב חדש.. :) הגיע הזמן אחרי שלוש שנים כמעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך לעזאזל הגעת למסקנה ש-e6700 טוב משמעותית מ-e6600? ההבדל הוא בסה"כ 260MHZ, ב-OC הם יהיה שווים.

חמוד, המערכת שלו כמכלול טובה יותר, אין לי את האפשרות לבצע כי הזכרונות שלי מעפנים, מכאן שגם להחליף וגם לקנות כרטיס זו בעיה.

עדיף כבר למכור את המחשב בסביבות ה2000 שקל ולהוסיף עוד 2.5 למחשב חדש טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...