איך לקבל אחריות עבור זכרונות GSKILL - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לקבל אחריות עבור זכרונות GSKILL

Cereal  Killer

Recommended Posts

אהלן,

בזמנו רכשתי את הזכרונות מפוקס, אחד הסטיקים מת לי, נכנסתי לאתר של GSKILL, תחת מפיצים מופיעות 2 חנויות (נעה וסקייפיסי)

בנועה אמרו לי ללכת לחפש ובסקיי אמרו לי לשלוח אליהם את הפרטים של הזכרונות ומאז לא שמעתי מהם...

האם האופציה היחידה שעומדת בפני זה RMA ל GSKILL?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.. דבר עם החנויות בטלפון, תן את הפרטים הדרושים לזיהוי הזיכרונות- וכך תדע מי חייב לך שירות.

זה עניין של בידיוק חצי דקה להריץ חיפוש של הקוד במחשב ולראות אם זה שייך להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם שתיהן:

אהלן,

בזמנו רכשתי את הזכרונות מפוקס, אחד הסטיקים מת לי, נכנסתי לאתר של GSKILL, תחת מפיצים מופיעות 2 חנויות (נעה וסקייפיסי)

בנועה אמרו לי ללכת לחפש ובסקיי אמרו לי לשלוח אליהם את הפרטים של הזכרונות ומאז לא שמעתי מהם...

האם האופציה היחידה שעומדת בפני זה RMA ל GSKILL?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, את זה הבנתי. הנקודה שלי הייתה שלא תקבל מהם "תשלח את הפרטים במייל" או משהו כזה. מרגע שמישהו עונה לך- מבחינתך השיחה מסתיימת בפיתרון, אתה נותן את הקוד בטלפון ומקבל תשובה בטלפון.

כך עשיתי גם אני עם כרטיס מסך ועם מור לוי/סידילוג/נעה (כשלא הייתי בטוח למי מהם הוא שייך). בסוף גיליתי שהוא שייך למור לוי, אמרו לי שהאחריות עדיין בתוקף- הגעתי והחליפו לי אותו במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש מוזר לי על התגובה בנועה, עד התקרית הזאת תמיד היה לי רושם חיובי+++ על החנות פתאום כשנציג עונה לי ב"מה אתה רוצה ממני?" וטורק לי את הטלפון... זה מבטיח בצורה די חד משמעית שאני לא אקנה שם אפילו בורג מרגע זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תדע, אולי ענה לך עובד ניקיון.. אל תכעס, תתעלם. אם הם מעצבנים אז פשוט תתמקד קודם ב-SkyPC, רק כשפסלת אותם (כלומר שהם אומרים לך ב-100 אחוזים שהזיכרון לא שייך להם) תחזור לנעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...