הקמת רשת ביתית עם מכונה משולבת בחיבור WIFI - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקמת רשת ביתית עם מכונה משולבת בחיבור WIFI

dj_horse

Recommended Posts

כן אבל אני מניח שמה שנמכר היום צריך לתמוך במה שיש למכשיר להציע, כלומר אם הוא מציע סורק הוא צריך לתמוך בסורק גם בצורה אלחוטית.

בסופו של דבר בחנות יש להם אינטרס למכור, ז אני לא בטוח עד כמה המידע הוא פיקטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום הייתי באופיס דיפו ונתקלתי באישה שבאה לקנות אלחוטית.

בדיוק רגע לפני הקניה אמרתי לה שקראתי בפורום באינטרנט שלא כל המדפסות מאפשרות סריקה למחשב באלחוטי.

איך שאמרתי את זה המוכר אמר שבאמת המדפסת הזאת לא מאפשרת את זה.

האישה התפלאה ואמרה שוודאי שהיא צריכה שזה יסרוק באלחוטי, ויצא שהצלתי אותה ממש ברגע האחרון והיא לקחה דגם אחר.

לא יאומן כי יסופר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יאומן באמת , אתה יודע לא דיעתי את זה עד שבדקתי את זה בפורום.

זה ממש בזיון מצידם לא להקנות את המידע השלם לגבי כול המוצרי שלהם.

הטעיות מהסוג הזה גורמות לתסכול ולדעות שליליות על החברות שרק פוגעות בהן. מה הסיבה לייצר מכונה משולבת שרק בגלל שהיא אלחוטית אתה לא יכול לסרוק ממנה למחשב. אנשים רבים , אני מניח לא חושבים על האפשרות הזאת ועושים את התקלות הנפוצו האלנ, לא באשמתם, ולפיכך נוצרים עימוטים מיותרים עם החברה.

השאלה עכשיו היא איך אני יכול לדעת ולזהות את התכונות הללו במכונות המשולבות, להמנע מתלות במוכרים כמו שאתה אמרת שנתקלת באופיס דיפו, ולקנות חכם. לדעת בדיוק ממה להזהר. אולי יש עוד דברים חוץ מזה שלא ידעתי עליהם ועלי להזהר. זה רק במקרה גיליתי, השאלה אם יש עוד דברים שעלי לדעת, ואם כן מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה, תודה על המידע, אני כבר בקנייה אברר את הנושא של הסריקה, שזה בעצם אתה אומר העיקרי והכי חשוב לבדוק.

השאר זה השוואת נתונים בין המכשירים שזה אני יכול לבדוק בין כול המכשירים שזה בדיקות של נתונים בין כול המכונות המשולבות שיש.

רק עניין הסריקה הכי חשוב, לוודא שזה אפשרי בצורה אלחוטית במכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...