הקמת רשת ביתית עם מכונה משולבת בחיבור WIFI - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקמת רשת ביתית עם מכונה משולבת בחיבור WIFI

dj_horse

Recommended Posts

שלום!

אני די בטוח שזה אפשרי אבל אשאל לפני הקניה רק כדי לרכוש בלב שקט.

האם אני יכול לחבר מדפסת למחשב אחד באמצעות חיבור WIFI, ליצור רשת ביתית במחשב הזה, ולהשתמש במדפסת בכול אחד מהמחשבים האחרים בבית, בזמן שהוא מחובר למחשב אחד באמצעות החיבור? אני די בטוח שזה אפשרי, שזה עובד על אותו עיקרון של חיבור מדפסת למחשב דרך כבל ושיתופו בכול שאר המחשבים, וזאת רק מתקדמת יותר, אך עדיין מעוניין לקבל את תשובתכם לגבי עניין זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטכנולוגיה הזאת מאפשרת לחבר את המכשיר באמצעות חיבור למחשב, אבלמשם אני יכול אחרי חיבור למחשב אחד לשתף אותו עם כול הבית לא? לא אמורה להיות בעיה ע זה.

ומה זאת אומרת אם הוא תומך גם בסריקה? אתה יכל לסרוק מהמכונה למחשב גם אם זה לא? אחרת מה עשינו במכשיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא עוקב אחרי מה שאני כותב.

אם תחבר אותו למחשב אז כל הפיצ'ר הזה לא שווה כלום, המדפסת צריכה לעבוד כשרת הדפסה לכן היא צריכה להיות מחוברת לנתב כדי שתהיה אליה גישה מכל ציוד ברשת בלי תלות בציוד אחר.

ישנן מדפסות שיודעות לסרוק בSMB עם התקנה של קליינט שלהן באותו מחשב או אפילו לעבוד מול שרת SMTP כדי לשלוח את הסריקה ואפילו לעבוד כשרת פקס. לא כל יודעת לשלב את כל היכולות המשלובות שלה ברשת לכן תבדוק את זה לפני שאתה רוכש את המדפסת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אתה מתכוון שזה לא יעזור היבורהאלחוטי למחשב, זה צריך להיות מחובר לנתב.

אוקיי, אז איך אני מחבר את המדפסת לנתב? אני לא מכיר כל כך את העסק הזה, איך יכולה להיות מדפסת שאתה לא יכול לסרוק ממנה עם חיבור אלחוטי?

והמונחים שכתבת לא ממש מוכרים לי, איך אני יודע יזה מדפסת יכולה לעשות את כול זה? ואיך אני את זה?

ולמה אז מוכרים מדפסות שלא מסוגלות לבצע את הפעולות האלה? מה הטעם בהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה אומר בעצם?

כן אבל התסכול של אחריהתשלום גורר אולי החרמה של המוצר, אף אחד לא יקנה מוצר שא משלב את כל התכונות הנדרשות של הקונה.

ואם הקונה לא מבין בזאת, מה טוב בכך לייצרן, ש"מכריח" רכישת אביזרים נוסים ולא נחוצים יותר לצרכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה בדיוק אתה מנסה להגיד....

החרמה?

תסכול?

אם אתה קונה משהו ואתה חושב שהוא יכול לעשות משהו שהוא בעצם לא זאת בעיה שלך כי אף אחד לא מסתיר את הפרטים האלו.

רוצה יותר פיצ'רים או פיצ'רים אחרים אז גם יש תג מחיר בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי לא מזמן מדפסת אלחוטית.

היא מחוברת לנתב ואפשר לעשות הכל מהמחשב הנייד או כל מחשב אחר שמחובר לרשת האלחוטית או ישירות לנתב בכבל.

לחבר את המדפסת ישירות למחשב זה דבר פרהיסטורי כשיש לך עם WIFI.

המחשבים נמצאים בחדרים והמדפסת/פקס יושבת בכניסה לבית ליד הטלפון ותיבת הדואר איפה שהיא אמורה להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמר שלא כולם מבינים את האפשרויות האלה.

ולא מבינים שאי אפשר לעשות חלק מהדברים, ואנשים א יודעים, לא בעניין של החרמה אבל להגביר את המודעות יותר, שמי שלא יודע על זה, לא יתאכזב.

איך אפשר לדעת שיש מדפסות אלחוטיות שאי אפשר לסרוק מהם בכלל? איך זה הגיוני? למה יש סורק את במכונה?

איך אאני אדע איזה מכונה משולבת מתאימה לכול זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה ממש רוצה דגם אני קניתי את זה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3832786,00.html

http://www.lexmark.co.il/lexmark/product/home/130/0,6970,1231780_653293766_1328462978_iw,00.html?tabId=1

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=3190&CatCode=401

קראתי על זה כתבה בYNET המחיר סביר וה5 שנים אחריות קנו אותי (המחיר עלה טיפה כנראה בגלל הכתבה שיצרה ביקוש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש "מכיר" את LEXMARK

שמעתי על BROTHER, והם נראים מצויינים והמכונה מגיעה עם רזולוציה גבוהה ועם מסך של 3.3 אינץ, משהו כזה.

החסרון שהבנתי שהי להם עד היום, שכנאה בדגם הנוכחי אין להם אותו, כי הוא חדש, זה שברגע שנגמר לך טיונר אחד אתה לא יכול להשתמש בשני.

זה לא שאני אומר ש LEXMARK לא טובים, פשוט ה BROTHER די מרשימה, השאלה למה אחת תיהיה עם אפשרות לדוגמא לסרוק בצורה אלחוטית והאחרת לא ואיך בודקים את זה, ומה הטעם בסורק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...