פשוט גאון - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פשוט גאון

benor

Recommended Posts

הקטע הוא שלא היית מופתע אם בעיתון של מחר הכותרת היתה "ברח ממעצר דרך הסדינים" (או משהו יותר יצירתי)....

השטויות שאנשים עושים זה בהחלט מדהים, אבל אם היית במצבו של הנער והיית רואה את כל הפאשלות של המשטרה בזמן האחרון אתה גם לא היית משקיע זמן רב בתוכנית שלך. והוא יודע שגם אם הוא יתפס הוא אוליי ישלם קנס של 4.99 ש"ח עם המערכת משפט המטונפת שלנו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדיחה היא על חשבוננו במקרה הזה...

אני לא מסכים איתך. מאוד מידתי לשחרר אותו בתנאים מגבילים. הוא קטין טיפש וניסה לעשות משהו מטופש(להבריח ממעצר זה לא כמו להבריח מהכלא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשטרה ניתן לראות כי העצור גרר אחריו בכבדות ציפה ובתוכה שמיכה ודבר מה גדול וכבד. לסוהרים, שהבחינו בנעשה, לקח כמה שניות להתעשת - ואז הם הורו לו לפתוח את הציפה.

לא ברור לי משהו - הבחור הביא איתו מצעים מהבית? אם הוא היה גורר את ה"חבילה" הענקית ביתר קלות, השוטרים לא היו חושדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שכחת שיש סיבה טובה לכך שהוא נמצא במעצר - הוא גנב טלפון סלולרי. כך שיוצא שבפועל הוא ביצע 2 עבירות חמורות והוא לא קטין תמים ומטופש.

אם אתה משאיר היום טלפון סלולארי בתיק בבתיכון ממוצע אחרי הפסקה אחת הוא נעלם.

תופעה שכיחה ופעם ראשונה שאני רואה שמכניסים למעצר על זה. בדר"כ מביאים עונש חינוכי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי משהו - הבחור הביא איתו מצעים מהבית? אם הוא היה גורר את ה"חבילה" הענקית ביתר קלות, השוטרים לא היו חושדים?

נקודה טובה. מה, אם עוצרים אותי אני צריך להביא מצעים. או שמותר לקחת מצעים כשהולכים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה משאיר היום טלפון סלולארי בתיק בבתיכון ממוצע אחרי הפסקה אחת הוא נעלם.

תופעה שכיחה ופעם ראשונה שאני רואה שמכניסים למעצר על זה. בדר"כ מביאים עונש חינוכי

אתה רציני?

אני משאיר את הטלפון שלי (אייפון) כל ההפסקות על השולחן (גם כשאני לא בכיתה) וגם בשיעורי בספורט, כנל לגבי ארנק ואוזניות...למה שמישהו יגע לי בדברים?!

ערן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...