רוצה לקנות מעבד עד 1000 שח לעריכת סרטים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לקנות מעבד עד 1000 שח לעריכת סרטים

natan805

Recommended Posts

חשוב לי שיהיה מעבד הכי חזק במחיר הזה.אם קיימים שתי באותו רמה שאחד מהם עם גיגה הרץ גבוהה יותר אז הוא יהיה עדיף .כי אני משתמש בתוכנה avid liqid ‎‏ והיא ישנה ולא בטוח שביצועים של חדשים יעזרו.יש ברשותי amd6000 שתי ליבות ואני חייב משהו בהרבה יותר חזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אפשר לא לשאול אותי הרבה פרטים אני מתכתב דרך פלאפון וזה קשה .אני כבר אסתדר עם התאימות.אני רק רוצה לשמוע על מעבד הכי חזק במחיר הזה.ואם אפשר להציע לי לוח עד 400 שח שתומך גם בזיכרונות ‏ ‏ddr2 ‎‏ אגב לא מתכנן אוברקלוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שווה לקנות זיכרונות ולוח ב-400 שקלים. אם יש לך זיכרונות אז תמכור אותם ותקנה עם פלטפורמה יותר חדשה שתתן לך אפשרויות שדרוג בעתיד.

דוגמא: Phenom II X4 925 עם לוח 770TA-UD3 (גיגהבייט) וזיכרון על פי הצורך. אם העבודה שלך דורשת הרבה אז קח 4GB. אם לא באופן מיוחד אז קח 2GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לוח שתומך בשניהם? ובכל מקרה לא חשוב לי שידרוגים עתידים כי אני משפר את המחשב פעם ב3 או 4 שנים. ואגב אני רוצה מעבד 2 ליבות ולא 4 ועדיף שיהיה עם הרבה גיגה הרץ . אגב אני משתמש רק בwin ‎‏ כי התוכנה תומכת רק באקס פי ככה שאני רוצה ביצועים בעיקר לxp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...