אני כל כל רוצה אייפון! איך אני משיגה אחד יחסית בזול?? - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני כל כל רוצה אייפון! איך אני משיגה אחד יחסית בזול??

morans

Recommended Posts

אני לא מבין את ההתנגדות לפלאפון יד שניה, בואי נשווה לצורך העניין

אני מדבר כמובן על 32 גיגה לא סימפרי.

טלפון מחברה סלולרית - עולה בסביבות ה4 אלף שקל, כולל התחיבות ל18 חודשים ותשלום קבוע של אינטרנט, כולל "אחראיות" שבמקרה הטוב תזכה אותך בתשובה של "הפלת את הטלפון ואת צריכה להשתתף בתיקון" ובמקרה הרע ב"האחריות לא כוללת נזקים פיזים", יש את ה"עונג" בלפתוח את השקית של העטיפה (????? מסתבר שיש אנשים שזה חשוב להם)

טלפון מאיבאיי- כמו שאמרו כאן, יוצא בסביבות ה4200 שקל אחרי חישוב של מיסים וכדומה, אתה לא רואה את המכשיר שאתה מקבל ואתה מקווה שזה מכשיר חדש בעטיפה חדשה, אין אחריות.

טלפון יד שניה בארץ (ממוכר יד שניה, לא כאלו שמייבאים בעצמם) - עולה בסביבות ה3 אלף שקל (http://www.iphones.co.il/forum/thread120788.html ), אין אחראיות ואין את ה"עונג" בלפתוח את השקית, אבל אתה כן הולך ורואה מה אתה מקבל, בודק את המכשיר לשריטות, והמוכר אפילו מסביר לך איך לפרוץ את המכשיר וכדומה - מה שחוסך הרבה כאב ראש.

באמת שאני לא מבין.

-> מנסיון, אני קניתי 3G 16GB בינואר שעבר יד שניה, ועד עכשו המכשיר עובד מעולה, בלי שום צורך באף תיקון (אין מה לעשות, זה לא בסופו של דבר וצריך לשמור על המכשיר ואי אפשר להפיל אותו על הרצפה כל שני וחמישי ולצפות שיעבוד פיקס, אבל אם אתה בן אדם אחראי אין סיבה שתצטרך אחריות.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב אז ככה.

יש דברים שאני מסכימה איתך אבל גם כאלה שלא.

לגבי קניה מחברה סלולרית - אני לא רוצה להתחייב שוב לחברה סלולרית שבמקרה שלי זה סלקום כרגע. לא רוצה להיות תלויה בהם בכלום שוב.

והאחריות שהם מספקים היא תמיד לא כוללת את מה שקרה למכשיר שלך באותו הרגע, הם תמיד ימצאו איזשהו תירוץ להגיד לך שהאחריות לא כוללת את התיקון

הזה ואז אני אצטרך לשלם, אז מה עשיתי בזה?

נכון יש באמת את העונג בלפתוח את העטיפה והכל חדש והכל, אבל שוב בשבילי חברת סלולר זאת לא אופציה.

לגבי קנייה מאיביי, ישנן כמה הצעות שאם קונים כקבוצה את המכשיר 3GS 32GB אז יוצא לאדם אחד לשלם בסביבות ה-460-500 דולר למכשיר (כולל מכס ומשלוח) ככה שזה לא רע בכלל, והמחיר מעולה וגם מקבלים אחריות לשנה. (האחריות היא לא מה שמשנה לי פה)

ונכון לא רואים את המכשיר שמקבלים, אבל יש את אחריות הקנייה ולזה אני כמובן לא אכנס כי לכל אחד דעה משלו על קנייה דרך האינטרנט במיוחד מחול.

בטלפון יד שנייה אני בחיים לא אגע, סורי אבל בדברים האלה אני מעדיפה לשלם יותר ולקבל חדש. זה לא רכב.

לא ביקשתי שתבין למה אני רואה את הדברים כפי שאני רואה אותם

פשוט ביקשתי לקבל הצעות איך ניתן לקנות בצורה הזולה ביותר זה הכל.

וכל הכבוד שקנית לך אחד, ועוד ביד שנייה, ושהוא עובד כמו שצריך. אני לא רוצה לקחת סיכון.

אני כנראה אחכה לחדש ואקנה אותו בחול כשאני טסה לארה"ב

פשוט אני חסרת סבלנות ורציתי לקנות אותו לפני שאני מגיעה לארה"ב, אבל כנראה בלת ברירה אני אאלץ לחכות.

תודה רבה לאלה שעזרו וגם לאלה שלא ואהבו רק "לרדת" עליי....

מורן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה ממש לא היתה לרדת עלייך או משהו, להפך - ניסיתי להניע אותך מדעתך כלפי שוק היד השניה בגלל הנסיון החיובי שיש לי עם זה, כיוון שזו הדרך הקלה והזולה ביותר להשיג מכשיר בזמן הקצר ביותר.

כמובן שבשביל שלא יעבדו עלייך את צריכה לדעת קצת מה הולך, ועדיף שתצרפי ידיד/חברה שלך שיודעים דבר או שניים בעולם האיפון, אבל להפך מרכב - שם הבלאי הוא מכני בעיקרו ונוצר עם הזמן (שחיקה של חלקים זזים וכו) באיפון אין חלקים זזים והכל אלקטרוני נטו, נכון שיש בלאי על רכיבים אלקטרונים אבל הוא לא רלוונטי בגלל תוחלת חיים ארוכה מאד.. ככה שאני עדיין לא מבין את החשש מיד שניה. P= (אני יודע שאני גורר את הדיון לכיוון אחר ממה שהוא היה בהתחלה, אבל ההסתייגות הזו קיימת גם אצל חברה שלי, הייתי בטוח שזה משהו אינדיווידואלי אצלה אבל אחרי שקראתי את הפוסט שלך שאלתי עוד כמה ידידות שאני מכיר, ומסתבר שזו מגמה נשית שכזו, כך שהנושא דיי מעניין אותי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להבין את זה, אמנם אין בלאי מכני אבל מכשיר יכול ליפול ולא פעם אחת בלי שיראו עליו חיצונית... אבל הלחמות SMD יתפרקו עם הזמן ממכות כאלה, באייפון ישנו גם חיישן תאוצה כלשהו (לא זוכר איזה- וזה לא משנה) רכיב נוסף אפשר יכול להדפק ממכות/נפילות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה ממש לא היתה לרדת עלייך או משהו, להפך - ניסיתי להניע אותך מדעתך כלפי שוק היד השניה בגלל הנסיון החיובי שיש לי עם זה, כיוון שזו הדרך הקלה והזולה ביותר להשיג מכשיר בזמן הקצר ביותר.

כמובן שבשביל שלא יעבדו עלייך את צריכה לדעת קצת מה הולך, ועדיף שתצרפי ידיד/חברה שלך שיודעים דבר או שניים בעולם האיפון, אבל להפך מרכב - שם הבלאי הוא מכני בעיקרו ונוצר עם הזמן (שחיקה של חלקים זזים וכו) באיפון אין חלקים זזים והכל אלקטרוני נטו, נכון שיש בלאי על רכיבים אלקטרונים אבל הוא לא רלוונטי בגלל תוחלת חיים ארוכה מאד.. ככה שאני עדיין לא מבין את החשש מיד שניה. P= (אני יודע שאני גורר את הדיון לכיוון אחר ממה שהוא היה בהתחלה, אבל ההסתייגות הזו קיימת גם אצל חברה שלי, הייתי בטוח שזה משהו אינדיווידואלי אצלה אבל אחרי שקראתי את הפוסט שלך שאלתי עוד כמה ידידות שאני מכיר, ומסתבר שזו מגמה נשית שכזו, כך שהנושא דיי מעניין אותי)

היי,

אז ככה, אני לא יודעת למה אני כל כך נרתעת מיד שנייה, אני פשוט לא חושבת שאפשר לבדוק כל כך לעומק את האייפון אם הוא אכן תקין או לא במאה אחוז

כי כמו ש Igrosh אמר ישנן מכות שלא נראות לעין אך כך יוצרות נזק במכשיר. אז אני מעדיפה לקנות חדש ולא להסתכן. כי אחרי הקנייה אני כבר לא יכולה לעשות כלום, כמובן שלא לקבל את הכסף חזרה ממי שקניתי.

אני לא יודעת אם זה משהו רק של בנות, אבל אני בוודאות יודעת שיש הרבה שחושבים כמוני ושלא יקנו יד שנייה בכל מה שקשור במכשירים חשמליים, כמו מחשב, טלפון קונסולה וכו'.

מי שעוזר לי בעניין הזה של האייפון הוא חבר של אחותי שעובד עם האייפונים (באורנג') הוא בודק מכשירים לפני שהם נכנסים לרשת.

כך שהוא מכיר את המכשיר כל כך טוב שהוא יודע להסביר לי איך הוא עובד, אם כדאי לקנות אותו, איפה לקנות אותו, וכמובן איך לזהות שמה שקיבלתי מקורי.

כמובן שהוא גם יכול לעזור בכל עניין התיקונים, חלקים חילופיים וכו'.

אני לא מומחית גדולה באייפונים, ולכן אני יודעת לבחור את האדם הנכון שיעזור לי, זאת כל החוכמה לא? :)

אני יודעת שלא התכוונת לרדת עליי, סתם לפעמים יש פה הרגשה שכולם יודעים הכל ומי שקצת לא יודע אז מקבל פה מכה ושם מכה... זה הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עדיף כבר להזמין מאנגליה HD2 ב 2700 ש"ח כולל משלוח?

יותר טוב מאייפון בכל פרמטר.

מחזק אותך .ברשותי מכשיר של HD2 ופשוט נפלא לעבוד עם המכשיר הזה פשוט נהדר

הייתי אומר אפילו שהוא מרגיש יותר טוב מה-IPHONE

החיסרון היחידי של המכשיר הזה הוא שזה מערכת הפעלה של ווינדוס ואין הרבה תוספות כמו לאייפון

בברכה ארז

*גילוי נאות - בעלים גאים של 3G

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עדיף כבר להזמין מאנגליה HD2 ב 2700 ש"ח כולל משלוח?

יותר טוב מאייפון בכל פרמטר.

בכל פרמטר חוץ מאחד: זה לא .

ואני לא ציני בכלל. אי-אפשר לשפוט את האייפון על סמך פרמטרים טכנולוגיים בלבד. זה שילוב של טכנולוגיה, ממשק משתמש ואוסף אפליקציות ייחודי שהופך אותו לכל-כך פופולרי.

האייפון הוא מחשב די גרוע וטלפון די גרוע, אבל הוא מעולה.

גילוי נאות: אני מדבר בתור מי שאין לו , ולא יהיה לו , כי אין לו עניין במכשיר כזה, וגם כי הוא פשוט סולד מאפל בתור חברה. אבל אני כן מכיר כמה וכמה אנשים עם אייפון ומבין למה הוא נותן להם מענה לצרכים בצורה שאף מכשיר אחר לא יוכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אין אייפון בזול? :-\

אגב פלאפון מאוד הוזילה את המסלולים לאחרונה, זה כבר לא המחירים שהיו בהשקה . . .

http://www.pelephone.co.il/Web///3G/Corporate/Catalog/iphone/plans-and-prices/iPhoneInPelephone/.aspx

אפילו נותנים 10GB חבילת מטורפת למדיי. בקיצור פלאפון הכי זולים ממה שאפשר לקבל בארץ.

עוד שנייה אני נכנע :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ מה אתה כזה חלש אופי? ^^

לי נראה שאם יהיה לי אייפון זה רק אחד כזה שאני אקבל בחינם (או שישלמו לי כדי שאקח)ושיחתמו לי שאני לא חייב/מחוייב בשום דבר למי שנתן לי אותו ובמיוחד לא לחברה הפשיסטית/פלצנית שמייצרת אותו!)!

שלא לדבר על זה שנראה לי שכל התלהבים מהIPHONE ועם כל הרעש שהם יוצרים הם נראים כמו עדר של... (נחסוך לכם מה אני חושב עליהם).

*גילוי נאות - יש לי TOUCE שהדבר הראשון שעשיתי זה JB!

ובתור נגן זה מכשיר נחמד מאוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נורא פשוט, הם רואים שהם התחייבו לאפל להמון אייפונים והטירוף של ההשקה התמתן והם הולכים להיתקע, תחכה עוד קצת ותוכל לקבל אותו במחירי מזננה לחלוטין (אבל עם שיעבוד לחברת סלולר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אין אייפון בזול? :-\

אגב פלאפון מאוד הוזילה את המסלולים לאחרונה, זה כבר לא המחירים שהיו בהשקה . . .

http://www.pelephone.co.il/Web///3G/Corporate/Catalog/iphone/plans-and-prices/iPhoneInPelephone/.aspx

אפילו נותנים 10GB חבילת רשת מטורפת למדיי. בקיצור פלאפון הכי זולים ממה שאפשר לקבל בארץ.

עוד שנייה אני נכנע :-\

אתה צודק, פלאפון באמת זולים מאוד במכירת האייפון

אבל אני לא רוצה להתחייב לחברת שוב.

אני רוצה לקנות את המכשיר ללא התחייבות.

תודה על העזרה,

אבל אני כנראה אחכה לאייפון החדש (שלפי השמועות מגיע ביוני הקרוב, מקווה! חחח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...