הרס''ר שלי לא נותן לי ללכת עם שרוולים קצרים בגלל שיש לי קעקוע על היד. מותר לו ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרס''ר שלי לא נותן לי ללכת עם שרוולים קצרים בגלל שיש לי קעקוע על היד. מותר לו ?

giloman

Recommended Posts

יש לי קעקוע בערך בגודל 10x10 ס''מ על יד ימין והרס''ר שלי אתמול החליט שאסור לי לקפל שרוולים וללכת עם קצר בגלל הקעקוע.

האם מותר לו לעשות את זה ? זו לא אפליה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב שזה הגיוני לחלוטין לבקש שחיילי צה"ל לא יראו כמו חבורה של שכירי-חרב עם קעקועים, כמו שאסור למשל לחייל לעשות קרחת.

אתה יכול עם לכסות את הקעקוע עם תחבושת רגילה או אלסטית.

על איזה סעיף אתה מעוניין לקבול? (אפלייה זו לא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה משהו חד פעמי שהוא ביקש כי השתתפתה בטקס רשמי וכאלה אז עדיף לשתוק ואם לאו תקבול.

פקודות מטכ"ל קובעות כי בטקס רשמי חובה להיות עם שרוולים ארוכים ואסור לקפל שרוולים

הצעה שלי? תרים טלפון לנציב קבילות חיילים ותשאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה הגיוני לחלוטין לבקש שחיילי צה"ל לא יראו כמו חבורה של שכירי-חרב עם קעקועים, כמו שאסור למשל לחייל לעשות קרחת.

הבעיה עם ההגיון הזה היא שבעקבות חוק שירות בטחון, שמחייב כל גבר יהודי בגיל 18 להתגייס לצה"ל, לא ניתן לסנן מועמדים שלא נראים ייצוגי (לצערו הרב של הרס"ר, אדם עלוב שההנאה הכי גדולה שלו בחיים זה לתפוס חייל לא מגולח).

אם למישהו יש קעקוע, הצבא לא יכול לחייב אותו להוריד אותו, והוא גם לא יכול להחיל עליו חוקים שונים מאשר על החיילים האחרים. אם לצבא יש בעיה עם עצם העובדה שלמלש"ב יש קעקוע - שלא יגייס אותו. אבל מרגע שהוא גויס, דינו כדין כל חייל אחר בצה"ל, עם קעקוע או בלעדיו.

לכן, עושה רושם שבהחלט יש כאן מקום לקבילה של הרס"ר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פקודות מטכ"ל קובעות כי בטקס רשמי חובה להיות עם שרוולים ארוכים ואסור לקפל שרוולים

ההגדרה איזה טקס נקרא "רשמי" ואיזה לאו היא מאוד אמורפית, לכן ציינתי שאם זה חלק מאיזשהו אפיזודה חד פעמית עדיף לוותר על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...