הצעת מחיר למחשב משומש - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעת מחיר למחשב משומש

yirmi_opp

Recommended Posts

מחשב 2 350 מה"צ

כרטיס קול של קריאטיב פשוט, הרדיסק 40 ג'יגה

128 מ"ב

מה שאני צריך ממנו בעיקר זה להפעיל ווינאמפ ולחבר למערכת סטריאו

קצת לגלוש באינטרנט ולא יותר מזה

נראה לי שהמחשב הזה יספיק, אני צודק?

כמה מחשב כזה שווה לדעתכם? יש לי מישהו לקנות ממנו אבל אם יש כאן עוד מישהו שמוחר אז שיציע ואני אבדוק.

תודה רבה לכם!

לא כולל מסך, יש לי אחד מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המחשב הזה הוא באמת סוף הדרך, או שהוא יגיע לשם בקרוב מאוד.

אם אתה מתעקש לקנות מחשב משומש, תקנה לפחות משהו מלפני שנה - שנה וחצי גג, אבל מלפני שלוש שנים+???

אם יש לך תקציב, אני בטוח שאפשר יהיה להרכיב לך מחשב חדש וטוב פי כמה שיעשה את מה שאתה רוצה, וקצת יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה תגיד שאם יש לי פה על השולחן, ליד הפנטיום 3 שלי מחשב 486, עם 64 מ"ב , הרדיסק של 2 גיג'ה, כרטיס מסך של 4 מ"ב, שעדיין מריץ יפה win95?

מה הגיל שלו? יותר זקן משל הפנטיום המדובר....

סמוך עלי המחשב הזה יעבוד לעוד הרבה זמן....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MINIMIZER-קודם כל מזל טוב על ההודעה ה-2000 !!!!!! ;D

דבר שני, אתה סתם מפחיד אותו ! מחשב כזה יכול גם להחזיק מעמד הרבה זמן אם הוא לא יתעלל בו . אני מכיר אנשים שסוחבים עם אותו מחשב לפחות 3-5 שנים, וגם 486 אחד שעדיין חי ובועט. אם אין לבנאדם כסף אז אין טעם שתמליצו לו על משהו שאין סיכוי שהוא יוכל לקנות !

ועדיין מה שהוא כן מסוגל לקנות בתקציב שיש לו זה מספיק בשביל להריץ חלונות 98 ולשמש כתחנה לשמיעה של קבצי . החלק הכי רגיש במחשב הזה הוא הדיסק הקשיח שאם יתפגר, יאבד עליו כל המידע (ומדובר על 8 ג'יגה של קבצי , לא נעים לאבד את זה).

לדעתי אם זה כל התקציב שלך אז לך על זה. רק תשתדל לבדוק עד כמה שאפשר את מה שאתה קונה (למשל תריץ SCANDISK ותבדוק אם אין לו בעיות בסקטורים ..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת נורמלית

aiwa nsx-70

1500 וואט

לפני ארבע שנים בערך, פלוס מינוס

כמה עולה כרטיס נורמלי?

ונזכרתי כשחיברתי אותה פעם למחשב עם חיבור רגיל, אז האיכות הייתה ממש נמוכה, איך אני יכול לחבר שיהיה איכות טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...