שאלה 4 ג'יגה זיכרון לאומת 8 ג'יגה זיכרון - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה 4 ג'יגה זיכרון לאומת 8 ג'יגה זיכרון

noam1979

Recommended Posts

שלום לחברי הפורום השאלה שלי היא העם יורגש הבדל בביצועים עם מחשב בעל 8 ג'יגה לאומת 4 ג'יגה

הכוונה שלי העם המהירות של הפעלת משחקים,יישומים (מולטיטסקינג)יהיה יותר מהיר ואם כן העם שווה לשדרג מ4 ג'יגה ל8 ג'יגהddr2

בתודה מראש למשיבים ויום טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

multicore תודה רבה על התגובה המהירה בחיפוש שעשיתי ליפני זמן קצר מצאתי את הדבר הבא :

העם תוכל לתת לי את חוות דעתך כי לפי מה שאני הבנתי שם זה נותן תוספת ביצועים יפה מאוד בתודה מראש שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרט בוידאו זה לא מבחן ביצועים מוצלח. וגם לא מוכיח כלום.

תוספת למערכת שלא צריכה אותו (10-15 אחוז פנויים), לא נותנת שיפור.

בסרטון הוא כן "צריך" את הזכרון הזה -

תוכנות עריכה ועיבוד תמונה הן מאוד כבדות בזיכרון. בטח בפתיחת כמה קבצים במקביל (שזה מה שהוא עשה) כי אתה לא מפנה את הזיכרון...

כשהוא נכנס ויצא מSLEEP היו לו טון תוכניות טעונות בזיכרון. צריך לזרוק את כולן לדיסק הקשיח ולטעון את כולן מהדיסק הקשיח, ה8 GB בא לידי ביטוי.

לא יודע מה היה לו טעון בשהוא פתח CRYSIS... כי הוא לא הראה. אני מניח שהוא לא סגר את כל השטויות שהוא פתח...

אם הוא היה רציני ורוצה להוכיח את טענתו, הוא היה צריך להראות במקביל מה יש לו טעון בזכרון ומה בPAGE FILE, ולהראות שהמחשב לא מנצל את כל ה4 ג'יגה בכל הבדיקות האלה. אבל לא נראה לי מבחן מדעי הייתה מטרתו. זו סה"כ פרסומת ליצרנית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיכרון זה לא מעבד אם אתה לא משתמש ב8 אז אין צורך 8 אין פה ענין של ביצועים מעבר למהירות הזיכרון ובאיזה אפיק הזיכרון יושב 2/3 לדוגמא.

במידה ומצאת דיל מהחלומות תקנה 8 שאם זה בא בקיט אני לדוגמא יש לי 6GB כי מצאתי דיל של 2X2GB לפני שנה שהיום הזיכרונות שרכשתי יותר יקרים ממה שקניתי אותם.

והאמת? חוץ מלבטל את הזיכרון הוירטואלי שזה חובה ועבודה מקסימלית יצא לי לעבוד עד 5GB

אתה המשתמש בסופו של דבר פתח את מנהל המשימות תראה כמה אתה צורך זה עומד על 5-6GB [ניקח בחשבון שאתה זולל טונה של וירטואלי].

אז היתי אומר לך בפה מלא קנה 8GB בטל את הוירטואלי וכמובן תרגיש הבדל בביצועים.

זה הכל שאלה שאם אתה צריך אם היית שואל אותי על מעבד אולי יכלתי לענות . ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...