הדיון הראשי | תפקידים ויחידות מחשוב בצה"ל - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי | תפקידים ויחידות מחשוב בצה"ל

alex.turovsky

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 3 חודשים מאוחר יותר...

שאלה לי-

עקרונית אני רוצה להיות ביחידת משוב כלשהי בצה"ל. עכשיו, את גאמ"א אני לא חושב שאני יכול לעבור (אין לי מספיק ידע ממוקד) ככה שאני מכוון לבסמ"ח. הבעיה היא הפרופיל...

עדיין לא נקבע לי פרופיל בגלל ADD, ועכשיו אני חזרתי ממילוי שאלון אצל קב"ן. אני צריך לשלוח מספר מסמכים (בנוגע לטיפול פסיכולוגי שעברתי בעבר) והשאלה שלי היא- האם כדאי לי לנסות לדפוק את הפרופיל שלי בתחום הזה? אני יכול לבקש ממי שימלא את המסמך שיגרום למצבי כרגע להראות גרוע הרבה יותר ממצבי באמת וככה אולי יהיה לי פרופיל 64. השאלה היא, האם דפיקת פרופיל בתחום הזה לא תדפוק אותי ותמנע ממני להיכנס ליחידות שאני רוצה? קב"א כבר נקבע לי, אבל אני חושש שהעסק הנוכחי עלול להשפיע עלי איכשהו.... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי?! אפשר פרטים, מקור?

איך אתה מרגיש, קב"ר או דפ"ר ? ;D

קב"ר - קצין בינה רשתית בחיל המודיעין

דפ"ר - ... :)

לא ממש הבנתי את השנינות (אתה למעלה ממני אלכס), אבל אם הבנתי את כוונתך- המבחן הפסיכוטכני היה פשוט- חוץ מהחלק של החשבון (אני יודע מתמטיקה, לא חשבון). הראיון- שאלה טובה....

עקרונית אני רואה את עצמי כמספיק בשביל קב"א מעל 54- השאלה היא האם זה התבטא שם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן אתה צודק לתדהמתי. בעקבות עתירה לבג"ץ צה"ל קיבל בראש.

http://reshet.ynet.co.il/%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA/News/Politics/Security/Article,34578.aspx

אפשר פשוט להתקשר לבקו"ם (מיט"ב) ולשאול את הקב"א+דפ"ר שלך. צור קשר עם לשכת הגיוס הקרובה למקום מגורייך או *3529 ותברר.

http://www.shavuz.co.il/recruit/article.asp?artid=768

עקרונית אני רואה את עצמי כמספיק בשביל קב"א מעל 54

עקרונית, אני מקווה שאתה צודק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

חבר'ה, עברה חצי שנה. מי שמכיר דרכי גיוס ליחידות השונות מוזמן לעדכן אותי או את המידע על המסלולים/היחידות (נגיד אם יש אתר חדש לאחת מהן).

נ.ב - FogBird מה נסגר עם הקב"א שלך והמיונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזה דרך לעסוק בנושא המחשבים בצבא היה לי פרופיל 97 וקבא 48 אא'לט,עם הזמן קיבלתי הת'ש 3 וצריך להיות לי סיכום פרופיל אוטוטו.

סיימתי י'ב עם CCNA,בגלל זה אני שואל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...