הזמנה קבוצתית מוקדמת לגירסת ה PC של המשחק - Battlefield Bad Company 2 - עמוד 30 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנה קבוצתית מוקדמת לגירסת ה PC של המשחק - Battlefield Bad Company 2

simonsix

Recommended Posts

אוקי אני מתחיל להתלהב מהמשחק.

יש לאנשים המלצות? [מי ששיחק, איך המשחק?]

האם אפשר עדיין להרשם?

וסליחה על השאלה הנדושה, [ואני מכוון אותה למי שכבר שיחק], האם המפרט של המחשב שלי יסחוב את המשחק בצורה נורמאלית? או שהוא סובל מסימפטום באטלפילד קלאסי [משחק כבד מעבר למה שאתה יכול לדמיין]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 642
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עדיף שתנסה אתה את המשחק [ותן לו גם קצת זמן -כדי שתיתרגל] ,אם אתה מכיר את הסיגנון של BF ואוהב- אז גם כאן תאהב.

אתה יכול עדיין לרכוש אותו מהקנייה הקבוצתית.

המפרט שלך יריץ אותו טוב מאוד רק בלי AA .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש רשימת שרתים אבל לא ניתן לפתוח שרת בייתי, אם אתה רוצה שרת אתה צריך לקנות מאחת מהחברות שעובדות עם EA (יש שרתים בארץ).

ב BETA אין בעיה למצוא שרתים, אי אפשר לדעת מה יהיה במלא, אם המשחק יצליח יהיו הרבה שרתים, אם לא אז לא. לפי ה BETA המשחק מאוד טוב.

יש גם אפשרות להוסיף חברים ולהיכנס לשחק איתם, להוסיף שרתים לרשימה המומלצת וכו', מה שהיה חסר ב BETA ולא זכור לי שדיברו על זה עד עכשיו זה אפשרות לסדר את השרתים ברשימה לפי פינג.

כמו שאמרו המחשב שלך יפעיל את המשחק בצורה חלקה אבל לא על ההגדרות הכי גבוהות. המעבד יגביל אותך, צריך מרובע בגלל השימוש הרב ב HAVOK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אפשר עדיין להרשם?

The last Beta keys are going out now. You can find them with these server providers around the world (well mainly Europe and one Asia host) during today.

Fileplay.net

i3D.net

Eliott-Ness.com

ProGaming Italia (through ESL)

Fragnetics.com

ComputerGames.ro

GameHosting.co.uk

NewLightSystems.com

Binarics.ch

So if you don't have a key and want to give it a try in the last few days then head over to their sites and see if you can get one.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו המחשב שלך יפעיל את המשחק בצורה חלקה אבל לא על ההגדרות הכי גבוהות. המעבד יגביל אותך, צריך מרובע בגלל השימוש הרב ב HAVOK.

לאו דווקא, לי יש E5200 עם OC ל3.8GHZ וHD4870X2 והמשחק רץ לי חלק לגמריי על ההגדרות הכי גבוהות שיש בבטא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן יתקשרו.

מה יעשו רק עם ת.ז ::)

אז איך אתה מתכוון לשלם? קפץ לי השיר המצחיק הזה," בתשלומים בתשלומים על כל דבר בתשלומים בתשלומים כל המשכורת הולך למכולת ".......

כנס לדף הראשון של הדיון -קרא אותו בעיון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה אולי טיפשית...

הזמנתי דרך האתר את המשחק וציינתי בהערות "הזמנה קבוצתית HWZONE"

עכשיו שילמתי באשראי...זה היה שבוע שעבר...עכשיו הכסף עוד לא ירד מהכרטיס...הם יורידו ב 5 לחודש מרץ או איך בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...