הזמנה קבוצתית מוקדמת לגירסת ה PC של המשחק - Battlefield Bad Company 2 - עמוד 40 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנה קבוצתית מוקדמת לגירסת ה PC של המשחק - Battlefield Bad Company 2

simonsix

Recommended Posts

הם עשו קופה על HWZONE חבל"ז

159*100~ = 15900

וכל זה שלושה ימי עבודה מקסימום.

כן אתה לוקח בחשבון שהם קיבלו את 100 המשחקים בחינם כמובן ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 642
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אני אספתי את העותק שלי ייחד עם סימון ב-19:00! :xyxthumbs:

אה גם אני.

זוכר אותי? אני חושב שאתה זה שאמרת לי מי זה סיימון ודיברתי איתו על עלויות שרתים וכו'....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו פה ביקש שליח ב20 ש"ח וכבר קיבל את זה?

אני - וטרם קיבלתי. רשום שזה הועבר למיון לקראת חלוקה, במעקב משלוחים באתר דואר . קשה לי להאמין שהם עובדים עכשיו אחרי 12 בצהריים בשישי.

חבל, היה עדיף כבר דואר רשום. היה מגיע ביום ראשון עם הדוור עד הדלת.

חשבתי שמשלוח מהיר, כשמו - הוא משלוח מהיר.

לא נורא, לקח לעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשני או שלישי זה יגיע, גם אני ב "משלוח מהיר" ,ככה טוען שימי, סופ"ש לא נחשב כימי עסקים כפי שכולנו יודעים, אז אם היום יוצא המשלוח (שהיום לא נחשב כיום עסקים) ,אז תוך 48 שעות הוא יהיה אצלנו, ראשון? לא? שני? אולי ..שלישי? כנראה שמקסימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשני או שלישי זה יגיע, גם אני ב "משלוח מהיר" ,ככה טוען שימי, סופ"ש לא נחשב כימי עסקים כפי שכולנו יודעים, אז אם היום יוצא המשלוח (שהיום לא נחשב כיום עסקים) ,אז תוך 48 שעות הוא יהיה אצלנו, ראשון? לא? שני? אולי ..שלישי? כנראה שמקסימום.

אין שום מצב בעולם שזה לא יגיע אלינו ביום ראשון.

לפי אתר דואר , משלוח מהיר אקספרס - במידה והחבילה נשלחה לפני עשר בבוקר באותו היום - היא צריכה להגיע באותו יום. אם היא נשלחה לאחר מכן, היא צריכה להגיע למחרת עד שתים-עשרה בצהריים. היום יום שישי, אז אכלנו כולנו לקרדה כי חלם זה חלם. אבל אם זה לא יהיה פה בראשון בבוקר/עד שעות הצהריים המוקדמות - Some serious shit is going down.

בכל-מקרה, פעם הבאה בשחרור לקראת סופ"ש נשקיע בהגעה פיזית לחנות. זה הלקח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם היו מוכרים את המשחק במחיר המלא שלו, 50 דולר אז הם היו מרוויחים בסביבות ה15 דולר על כל עותק. קצת היגיון, אם המוכר היה רואה רווח של 5 ש"ח מכל עותק הוא לא היה מוכר את המשחק במחיר כזה.

יש אילו מהקנייה או משהו בסגנון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יא אללה אני לא מבין את השרת של EA אני מנסה שעה ליצור חשבון באונליין אבל זה לא מתחבר לי זה נכשל כל דקה זה היה לי גם בביטא חשבתי שבמלא לא יהיו בעיות כאלה של חיבור איזה עצבים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...