חיבור מגבר של רמקולים שולחחניים לאוטו.. - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור מגבר של רמקולים שולחחניים לאוטו..

Anonymics

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין לך מקור כוח ע"מ להפעיל את המגבר.

באופן תיאורטי אתה יכול לקנות ממיר ל-220 אבל בסכום הזה תוכל לקנות זוג נורמאליים לרכב.

ונגיד שהצלחת להפעיל את המגבר ,אם תכננת לחבר את אותו אל יציאות הרמקולים של ה-HU, אתה תהיה חייב מנחת באמצע, אחרת אתה תשרוף את הכניסות של המגבר תוך כמה שניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תחבר את ה 12 - 14 V של האוטו למבוא המתח של המעגל

אני ממליץ שתבטל את הגשר דיודות במעגל של הסאב - אם תחבר את ה 12 V DC לחוטים המקוריים של השנאי אז 2 דיודות במעגל יהיו בעומס יתר ויכולות להישרף ו 2 לא יעשו כלום. ללא הדיודות המעגל יקבל ישר את ה 12 V

ביתר המעגל לא נראה לי שיהיה נזק גם מ 14 V. מקסימום תיגע בחלקים ותראה שהם מתחממים יותר מדיי אז תחשוב אל או הגבלת ההספק ביציאה לרמקולים

אם אתה מגביר את הרמקולים של האוטו תוודא שההתנגדות ohm שלהם זהה או גבוהה יותר מהרמקולים המקוריים של המערכת 2.1. אם התנגדות קטנה יותר יביאו עומס יתר למגבר

תוודא ניתוק מוחלט של המתח מהמגבר כשהוא לא בשימוש - כדיי שהוא לא יוריד לך את המצבר

מנחת הוא כמה נגדים שמקטינים את הזרם והמתח. אם אתה רוצה לחבר מקור מתח (אודיו) מוגבר (המגבר של הדיסק שיש לך באוטו) אל הכניסות של מעגל רגיש שרוצה לקבל מתח וזרם קטנים (כניסה של המגבר החדש) אתה חייב לבטל את המגבר המובנה של הדיסק אל ידיי החלשת המתח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אני לא כל כך טיפש אבל מזה RCA?

את המעגל ששל המגבר הזה אין לי בעיה לשרוף עם הוא הלך לא נורא הפחד שלי זה שהוא יפגע באוטו..זה יכול להיות?

אולי הכי פשוט אני יגיד לכם מה המטרה שלי כי אתם מבינים יותר ממני..

המטרה שלי זה להוציא כבל מהרדיו ולחבר אותו לסאבוופר ושהוא ישמי באס ולא רגיל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה (ההזויה, לדעתי) שתצליח להפעיל את המעגל על מקור 12VDC, זה אמור לעבוד באחת מהתצורות האלו:

HU ---> מנחת ---> סאב

|

|---> רמקולים

או:

HU ----> מנחת ----> סאב ---->רמקולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת המעגל של הסאב זה אחלה. הוא עובד ללא הרמקולים מחזיק רק את הסאב

למה שיצרן ירצה ? - באלה שאני מכיר השנאי נמצא בתוך המארז של הסאב והדיודות נמצאות באותו מעגל מודפס ביחד אם המגבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נניח והיצרן החליט לפצל את יחידת הכוח ל-2 חלקים נפרדים לחלוטין שמחוברים ישירות (יחידת ההשנאה וגשר הדיודות), תיאורתית, אם הוא יחבר מקור 12VDC אחרי הגשר זה אמור לעבוד.

כאמור תכנון כזה של מעגל נראה לי כמו בזבוז כסף וחוסר יעילות משווע.

RCA זה מה שאמור להכנס לסאב, המנחת מתחבר בין ה-HU (הרדיודיסק) לבין הסאב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HU = הקו מהדיסק לרמקולים הקיימים. קו זרם גבוה

RCA = תקעים כמו אלה של הצבעים ב . עובדים בזרם נמוך

המנחת (מעגל של נגדים) מחובר מהקו של הזרם הגבוה של הרמקולים ונותן זרם נמוך שאותו ניתן לחבר לכניסה במגבר של הסאב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...