חוק קניית השתייה החריפה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוק קניית השתייה החריפה

Gilo2005

Recommended Posts

כרגע יצאתי מחנות וראיתי משהו מוזר מאוד שם.

מכירת אלכוהול מגיל 21

קראתי על החוק ולא מצאתי בשום מקום האם הוא עבר בכנסת או לא?

עכשיו איך מאשרים דבר כזה? מה יהיה מועדונים, פאבים וכו..?

רוב המקומות האלה עושם את כספם ע"י מכירת אלוכוהול? יעלו את גיל הכניסה למועדונים ולפאבים? טמטום לדעתי..

איך בגיל 18 נותנים לנער ללחימה, אבל לשתות ולצאת למקומות אסור לא ?

לא יותר קל לעקף יותר את הילדים הקטנים ששותים ?

דעתכם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוק אוסר על ילדים בגיל 14 לשתות אלכוהול, אתה שומע על קושי רציני בקרב הקטינים האלו כשזה מגיע להשגת אלכוהול בכל יום בשבוע?

החוק אוסר על כולם להשתמש ולמכור במריחואנה, אתה מודע לזה שלפחות 20% ממעגל ההכרויות שלך מעשנים/עישנו?

חוקים היו ויהיו, זה לא מוכרח לעניין אותך כל-כך, מה גם שצעיר טרי בן 18 יתבקש ברוב המקרים (כשאכפת למוכר) להציג ת.ז. כי רואים עליו, אבל בחור בן 20 לא נראה שונה מבחור בן 26, וראית אי פעם מוכר מבקש ממישהי בגיל הזה להציג תעודה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אם כבר מדברים על מה מותר ומה אסור למכור, משהו יודע למה ברוב הפיצוציות (לפחות שאני מכיר) לא מוכרים גחלים לנרגילה מתחת לגיל 18?

הרי זה לא טבק, זה לא כלום כולה עץ שרוף מה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכפ"ס מתחילת דצמבר אם אני לא טועה אי אפשר לרכוש אלכוהול בפיצוציות וכו' החל מ-11 בלילה.

תודה, בידיוק ניסיתי להזכר מתי זה התחיל הצלנו

בחור בן 20 לא נראה שונה מבחור בן 26, וראית אי פעם מוכר מבקש ממישהי בגיל הזה להציג תעודה?

לא, אבל אם החוק יהיה ל21 במקום 18 אז יתחילו. אני רק מקווה שאני יהיה בן 21 עד אז כי זה מגוחך לגמרי שאני לא יוכל לצאת לשתות בפאבים כאילו מה אני יצא לגינה השכונתית עם חברים? זה יעשה כ"כ הרבה בעיות אם זה יהיה 21 זה יצור אוכלוסייה שלמה של חיילים שאין להם ממש מה לעשות בסופ"שים ויעשה הרבה יותר בלאגן ממה שהם מנסים למנוע.

רק תראו בסופ"שיים כמה הפאבים מפוצצים וכמה מהאנשים שם הם בני 18-21 מה כל האנשים האלה אמורים לעשות אם לא יהיו פאבים?! ממש אבל ממש מגוחך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח הבעיה היא שזה לא עובד בהיגיון אצלנו בישראל הקטנה הכל בנוי על לעשות טעויות ואז לתקן אותן לאקטרים השונה - יש בעיית אלכוהול -> אסור לקנות אלכוהול

יש בעיית סכינים בעקבות שמעמום מחוסר כניסה לפאבים -> יהיו גלאי מתכות בכל מקום

אף אחד לא טורח לחשוב מה באמת יהיה הפתרון ההגיוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"Never go to clubs with metal detectors. Sure it feels safe inside. But what about all those niggas waiting outside with guns? They know you ain't got one." - Chris Rock

יש כבר דיון על הנושא בפורום אקטואליה, למה להמשיך את הדיון הזה פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתם שוכחים שבמקביל לצעדים האלה כנגד "צעירים", האלכוהול היקר דווקא הוזל בעשרות אחוזים. כרגיל העשירים מרוויחים והעניים נדפקים.

מה הוזל? שבוע שעבר קניתי בקבוק ייגר והוא עדיין עולה 120שח, ובפיצוציה ליד הבית הוא עדיין 140שח.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...