טיסה לחו"ל עוד חודשיים וחצי ככה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיסה לחו"ל עוד חודשיים וחצי ככה

חן מ

Recommended Posts

אז ככה

גיל 20 שלי מתקרב ואני מעוניין כדי לציין את האירוע הזה לטוס לחול...עכשיו בגלל שאני בצבא אני יכול לטוס לחול רק אחרי שיש לי שמונה חודשים בצבא,מה שאומר שרק מה12.4.10 אני אוכל לטוס

איפה באירופה כדאי לטוס בתקופה של אפריל?עדיין קר שם בתקופה הזו או שמתחיל להיות נעים?

אני חשבתי על אירופה ובתוך אירופה על הולנד\בלגיה\גרמניה.....

יש מה לעשות שם מבחינת מקומות לראות,פארקים וכו'?המחייה שם יקרה?

ודרך אגב ה12.4 השנה זה יוצא אחרי פסח נכון?כי תמיד בתקופה של פסח טיסות ונופשים זה ממש יקר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק משפט אחד קטן וזהו (וגם עליו אני כנראה אצטער),

ניתן לטוס לחו"ל בצבא מתי שאתה רוצה, כל עוד מאשרים לך את זה.

אצלנו ביחידה צריך חתימה של המפקד יחידה (סא"ל) וזה מספיק,

כתלות באיפה שאתה זה עלול להשתנות קצת, אבל בעקרון אתה רק

צריך אישור של מפקד יחידה, ולאף אחד לא אכפת אם אתה שמונה

חודשים או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה אישית שלי, אלא אם יש לך סיבה טובה לטוס (או שההורים משלמים) באמת שלא הייתי ממליץ לך לטוס בזמן הצבא.

לטוס לטיול בזמן הצבא זה מציק עם המון בלאגן יחסית וזה מעצבן ביותר לעשות את כל זה בשביל כמה ימים מה גם שיחסית לזמן שתיהיה שם זה יוצא די יקר ועם משכורת צבאית די זין לשלם את כל זה

אני חייב ללכת אז לפי התגובה שלך אני יגיב שוב יותר מאוחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע,לא הייתי בחו"ל משהו כמו 6 שנים...עכשיו בגיל 20 זו ההזדמנות קצת להתאוורר,ולהשתחרר מכל הלחץ הצבאי ולצאת קצת את גבולות הארץ

אני אסתפק גם בשבוע ככה באירופה עם מקומות יפים מסעדות טובות ואיזה לונה פארק על הדרך וקצת קניות ולחזור לארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני הייתי בצבא טסתי לשבוע לקפריסין (יכלתי שבועיים אבל לא רציתי) - לאיה נאפה

היה מאוד נחמד

אחרי שהשתחררתי עבדתי שנה ואז טסתי לחודשיים לאירופה.

מצטרף להמלצת החברים פה ללכת למשהו קליל יותר תוך כדי הצבא, ולעשות טיול אמיתי רק אחר כך... חבל "לבזבז" ככה טיול לאירופה, ממילא לא תספיק כלום.

אגב, אם אירופה מעניינת אותך - בטיול שלי ביקרתי בפינלנד, שוודיה, נורבגיה, דנמרק, גרמניה, הולנד, בלגיה וצרפת... היה מאוד כיף ובעיקר ה-COUCHSURFING אם אתה יודע מה זה (אם לא, תגגל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחסוך את הבעסה של החזרה לצבא מחו"ל, ותמתין לשחרור.

סע לאילת אם אתה צריך להתאוורר :)

מסכים לגמרי, זה סתם מבאס באמת שגם בפחות משבוע אתה לא מספיק להכנס להרגשה של "טוב עכשיו חופש, לא צבא" ועד שאתה כן נכנס לזה אתה כבר צריך לחזור

באמת שאני חושב שתהנה הרבה יותר אם תעשה את זה אחרי הצבא נכון שזה עוד יותר משנתיים אבל בנתיים אתה יכול לטייל קצת בארץ אילת או צפונה whatever

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...