5770 ...האם יספיק למשחקים ב1920X1220 (דל U2410) - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

5770 ...האם יספיק למשחקים ב1920X1220 (דל U2410)

shimmi1982

Recommended Posts

ה5770 לא יגיע לרמה של 4890 בחיים לא משנה איזה דרייברים

יש עדיין ספק שהוא יעבור את ה4870

וברזולוצית FHD אתה תראה הבדל בין 4890 ל5770

נכון לעכשיו 5770 יריץ לך כמעט כל משחק על רזולוציה FHD אבל המשחקים שיצאו השנה יהיו בעיה גדולה יותר

אגב 10FPS זה הבדל מאוד גדול

במיוחד כשזה בסביבות ה20-30FPS

בטח שבין 100 ל110 FPS אתה לא תראה הבדל

אבל לדוגמא בין 23 ל33 אתה לא תראה הבדל?

והייתי רוצה לראות ש5770 יפעיל משחק כבד על 100FPS

בלי להסתכל על המפרט שלך אני מנחש שיש לך 4870\90 ... ... ... וואלה יש לך.

אתה לא מבין שאתה מדבר שטויות?

אתה דוחה דיירקט איקס 11, שבין אם תאהב את זה או לא, הביצועים יותר גבוהים מ10 והמשחקים מגיעים.

אתה דוחה את אפשרות טכנולוגייות EYFINITY

אתה דוחה את ה ATI STREAM שזה כמו הCUDA שNVIDIA כלכך גאה בהם

אתה מתעקש שה5770 בחיים לא יגיע ל"רמה" של 4890

וכל זה בשביל מה?

http://www.guru3d.com/article/radeon-hd-5770-review-test/14

3FPS??

http://www.guru3d.com/article/radeon-hd-5770-review-test/21

5FPS??

http://www.guru3d.com/article/radeon-hd-5770-review-test/18

4FPS??

10FPS?!? בלי לדבר בכלל על ה4870 שנופל מאחורה

ועוד יש לו צריכת חשמל נמוכה יותר.

הגיע הזמן לשים את האגו של ה4870 בצד ולהתפתח, אם ה4890 היה ממש ממש יותר טוב הייתי אומר שילך עליו, זין על DX11

אבל הביצועים שלהם הם בערך אותו דבר, זה ברור שאתה מתבאס להפנים שכרטיס MIDRANGE לוקח כמו כלום HIGH END של דור קודם אבל מה לעשות, זה ככה, ועוד בלי טוויקים על הדרייברים שישפרו לו לפחות עוד כמה אחוזי ביצועים.

ואם אי פעם תרצה לעשות CFX, ה4890 בקרוס עלובים לעומת הכוח והתוצאות שמקבלים מCFXING שני 5770.

5770 מספיק כדי להשפיל 4890, 2X5770 זה פשוט אוברקיל כמו שכבר אמרו פה.

תבין, DX11 נותן ביצועים יותר טובים, אז ל5770 יהיה יתרון מהירות נוסף. וכשכולם יהנו מכותרי DX11 עם גרפיקה מדהימה אתה תהיה תקוע עם DX10 עם ביצועים נחותים\עלובים.

יודע מה? אני אשתוק.

לך תבזבז את הכסף שלך, סליחה שניסיתי לגרום לך להבין עובדה פשוטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בלי להסתכל על המפרט שלך אני מנחש שיש לך 4870\90 ... ... ... וואלה יש לך.

אתה לא מבין שאתה מדבר שטויות?

אתה דוחה דיירקט איקס 11, שבין אם תאהב את זה או לא, הביצועים יותר גבוהים מ10 והמשחקים מגיעים.

אתה דוחה את אפשרות טכנולוגייות EYFINITY

אתה דוחה את ה ATI STREAM שזה כמו הCUDA שNVIDIA כלכך גאה בהם

אתה מתעקש שה5770 בחיים לא יגיע ל"רמה" של 4890

וכל זה בשביל מה?

http://www.guru3d.com/article/radeon-hd-5770-review-test/14

3FPS??

http://www.guru3d.com/article/radeon-hd-5770-review-test/21

5FPS??

http://www.guru3d.com/article/radeon-hd-5770-review-test/18

4FPS??

10FPS?!? בלי לדבר בכלל על ה4870 שנופל מאחורה

ועוד יש לו צריכת חשמל נמוכה יותר.

הגיע הזמן לשים את האגו של ה4870 בצד ולהתפתח, אם ה4890 היה ממש ממש יותר טוב הייתי אומר שילך עליו, זין על DX11

אבל הביצועים שלהם הם בערך אותו דבר, זה ברור שאתה מתבאס להפנים שכרטיס MIDRANGE לוקח כמו כלום HIGH END של דור קודם אבל מה לעשות, זה ככה, ועוד בלי טוויקים על הדרייברים שישפרו לו לפחות עוד כמה אחוזי ביצועים.

ואם אי פעם תרצה לעשות CFX, ה4890 בקרוס עלובים לעומת הכוח והתוצאות שמקבלים מCFXING שני 5770.

5770 מספיק כדי להשפיל 4890, 2X5770 זה פשוט אוברקיל כמו שכבר אמרו פה.

תבין, DX11 נותן ביצועים יותר טובים, אז ל5770 יהיה יתרון מהירות נוסף. וכשכולם יהנו מכותרי DX11 עם גרפיקה מדהימה אתה תהיה תקוע עם DX10 עם ביצועים נחותים\עלובים.

יודע מה? אני אשתוק.

לך תבזבז את הכסף שלך, סליחה שניסיתי לגרום לך להבין עובדה פשוטה.

אתה פשוט חי בסרט

נכון לעכשיו הHD5770 קצת פחות חזק מHD4870 זה שיש משחק או שניים שהוא עובר אותו זה קורה, ואין מה לעשות ואתה צריך להסתכל יותר טוב על המספרים ולא על המפרט שלי.

בקשר לDX11, אתה צודק אבל כמו שרשמתי כבר איפשהו פה זה לא יתרון ממשי בגלל שאין הרבה משחקים שיצאו השנה ושנה הבאה שיתמכו בDX11, וזה גם לא וודאי שהביצועים יותר טובים מDX10.1

בצריכת חשמל הHD5770 לוקח על זה לא דיברתי בכלל

ומי דיבר בכלל על CF עם ספק כמו של פותח האשכול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה חברים.

1:

4890 כבפעם האלף עבורי יהווה מחיר לא ריאלי. הוא יצריך החלפת ספק מעבר למחיר היקר יורת שלו במילא. בנוסף ה10 FPS הפרש (בתמורה לעוד 300-500 שקל) ממש לא שווים עבורי את ההשקעה. חוסר התמיכה לעתיד לבוא מוסיפה לחוסר רלוונטיות שלו.

2: לבחור באנגלית, שאמר לי לשדרג את כל המערכת, אז כן- ברור שלזרוק הכל ולקנות הכל חדש (ועוד איזה חלקים הבאת לי שם...I7 למה לא, זה ממש מה שצריך היום כדי להריץ משחקים במקסימום...נו באמת-תנחת.). אם היה כסף לשדרג את כל המערכת- הייתי פותח ת'רד בפורום מפרטי מחשב, תודה.

4: תפסיקו להביא את קרייסיס וGTA כמדד למשהו. קרייסיס הוא משחק שיגרום למערכות בעשר אלף להזיע, וGTA יגרום גם למעבד בחמש אלף להזיע. צאו מזה- העולם לא בנוי רק משני המשחקים האלה (שאגב ירוצו בצורה יפהפיה גם בהגדרות HIGH ולא ULTRA ULTRA DUPER HIGH).

5:זה שהמערכת שברשותי לא הכי מתקדמת בשוק זה ידוע, אבל זה מה יש- והיא תשודרג בעתיד. עם כל זה- אל תזלזלו , היא רחוקה מלהיות מחשב חלש. עם מעבד שרץ ב2.7GHZ ו6ג'יגה (לשימושי ADOBE למיניהם). אני יכול לספור על כף יד אחד את המשחקים שניסיתי והמערכת (לא הכ.מסך) היוו בה את צוואר הבקבוק.

6: DX11 , אני חוזר ואומר, הייתי כבר בסרט של "עדיין אין משחקים לזה" (כשקניתי את ה8800 וסאגת הDX10) ונכון שנה לא באו משחקים- אבל אז הם הגיעו, ונכון בהתחלה זה היה בלתי נסבל בפגיעה בביצועים- אבל עם הזמן השתפר פלאים. אז לסגור מבחינתי את הפינה של הDX11 מעכשיו זה לא נשמע לי לא הגיוני.

7: 5770 יחיד יהווה מקפצת מדרגה עבורי. כשתשודרג המערכת, אם אראה שזה לא מספק- אוכל להוסיף עוד 5770 בCF (וזה מבלי לקחת ספק של 50000W). ובמידה שתהיה מקפצה בביצועים וה5770 יהפוך להיות לא רלוונטי בעליל- אז "נשרפו לי" 700-800 שקל במקום אלף פלוס.

ואני חוזר ואומר- כשה5770 יהפוך להיות לא רלוונטי לעומת מה שקורה בשוק, ה4890 יהיה חסר ערך בדיוק כמוהו.

8: לחכות לכרטיסים של נוידיה- לגבי זה האמת הייתה התלבטות קשה- אבל כמה אפשר לחכות מבלי ממש לדעת למה מחכים. מה גם שהכרטיסים הראשונים שהם יוציאו בטח יהיו HIGH END שגם ככה לא רלונטיים לגביי.

9: ה5770: נכון הוא כרגע בערך ברמה של של 4870- עם FPS לפה או לשם. לרוב המוחלט של המשחקים היום זה יספיק בהגדרות הגבוהות.

עוד יתרון גדול שלו הוא שהמחיר שלו הוא ספיג- כלומר, אם אכן הבחירה תתברר כלא מוצלחת בעוד חצי שנה-שנה, לא שרפתי מעל 1000 שקל על הכרטיס.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל עם זה ש

א' - המערכת שלך אינה נוראית כולכך ואין דבר שאוברקלוק קל לא יפתור

המעבד שלך יכול לרוץ יפה גם ב3.4 מה שנותן לו ביצועים של E8200 בערך שזה מאוד יפה.

ב' - 5770 יכול להספיק אך האם זה קריטי כולכך לרכוש כרגע במקום לחכות מעט? (לא מדובר בכרטיסים של NV)

ג' - 5770 אינו פראייר באוברקלוק הוא נחשב למעולה וסוגר פערים כמו גדול גם מול כרטיסים חזקים ממנו.

ד' - הספק שלך יכול להחזיק 4890 יפה מאוד.

ה' - CF? שכח מזה,לא כרגע בכולאופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

אני לא יודע לכמה מכם יש 5770 -אבל מניסיוני האישי(הכרטיס אצלי כשבוע)הוא אוכל כל משחק על 1900*1200 (חוץ מהקרייסיס-1650 בהכל בVERY HIGHT) טמפרטורה לא עוברת 50 מעלות שקט מאד.המהרה לא ניסיתי .

קניייה טובה ולא יקרה(היה לי קודם 9800X2 שטחן לי את המח ברעש שלו בחם שפיזר-בחורף זה טוב-וגם הוא לא הריץ קריסיס על 1900 ללא תקיעות)

קנייה טובה אלא אם אתה מתע'קש על עוד 500 שקל ל5850

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט חי בסרט

נכון לעכשיו הHD5770 קצת פחות חזק מHD4870 זה שיש משחק או שניים שהוא עובר אותו זה קורה, ואין מה לעשות ואתה צריך להסתכל יותר טוב על המספרים ולא על המפרט שלי.

בקשר לDX11, אתה צודק אבל כמו שרשמתי כבר איפשהו פה זה לא יתרון ממשי בגלל שאין הרבה משחקים שיצאו השנה ושנה הבאה שיתמכו בDX11, וזה גם לא וודאי שהביצועים יותר טובים מDX10.1

בצריכת חשמל הHD5770 לוקח על זה לא דיברתי בכלל

ומי דיבר בכלל על CF עם ספק כמו של פותח האשכול?

אתה מדבר כ"כ שטויות שקשה שלא להגיב, אתה ממש מבלבל את המוח כן, תסלח לי אבל תפסיק להשלות את כולם, אני לא יודע אולי "כואב" לך שקנית את הHD4870 כשיצא כבר הHD5770, אבל איך אתה משווה ביניהם בכלל? אנחנו מדברים על אותו ביצועים פחות או יותר - כאשר הביצועים יותר לטובת ה5770, מה גם שוב יצאו עוד דרייבים שיכולים לשפר לו את הביצועים בכמה אחוזים מה שב4870 אין מצב, הוא כבר מת מבחינה הזאת, עכשיו ה5770 צורך הרבה פחות חשמל מ4870 שזה מדד רציני הבא לידי ביטוי בטמפ' הרבה יותר נמוכות. מה גם אתה מתייחס לDX11 כאל משהו שולי - אתה כ"כ טועה, הטכנולוגיה רצה, וברגע שמשחק אחד שיצא עם תמיכה DX11 כל הבאים אחריו(ויצא - DIRT2) יתמכו גם, ככה זה בשוק המשחקים, אז תפסיק להתייחס לנתון הזה כשולי.

מה גם בקשר להשוואה בין ה5770 לבין ה4890, אותו הדבר, אתה מתעלם מן המחיר - המחיר הוא הבדל הבדל של 200-250 ש"ח, זה המון ביחס למחיר עצמו זה מהווה אחוז גדול מהמחיר של ה5770, בערך כ30-35%, מה גם שוב DX11 כמו שכבר אמרתי קודם, וצריכת חשמל - מדד חשוב מאוד, עזוב את זה שפותח הנושא יצטרך להחליף ספק, הכרטיס 4890 צרכן חשמל ברמה מטורפת, עם כל הכבוד לביצועים שלו אבל יחס צריכת חשמל לביצועים ה5770 לא מסתכל עליו בכלל, לא בעיה לייצר כ.מ עם צריכת חשמל מאוד גבוהה ולספק ביצועים מדהימים, הכל זה יחסי! לכן גם הטמפ' של ה4890 יהיו מאוד גבוהות לעומת ה5770 שזה גם משמעותי וחשוב - אורך חיים של הכ.מ וסירקולציה במארז עצמו. דבר נוסף הוא שאתה ממש מגזים, אמרת 10FPS ביניהם, על איזה 10 אתה בדיוק מדבר? ואפילו סתרת את עצמך כשאמרת "אגב 10FPS זה הבדל מאוד גדול

אבל לדוגמא בין 23 ל33 אתה לא תראה הבדל?"

ואתה צודק ב100% אבל חיזקת את העמדה של hetzi כיוון שכמו שהוא הראה במשחקים שרצים על FPS לא גבוהים - ולא גבוהים נחשב למתחת ל60 - כי מעל כבר אין הבדל, אז שוב ההבדל הוא לא יותר מ4-5 FPS, אז על איזה 10FPS אתה מדבר בדיוק? 5 וגם זה בלחץ - ושוב אני מדבר על המשחקים שרצים מתחת ל60FPS, אז בשביל היתרון הזעיר הזה ביחס ליתרונות הרבים שיש ל5770(מחיר, יחס צריכה לביצועים, DX11 וכו') איך אפשר לחשוב בכלל על לקחת את ה4890? מה גם בשל הצריכה הנמוכה והייצור של 40 NM מה שמקנה לו לעשות OC מעולה, אפשר להריץ לו OC בקטנה ולהגיע ל4890 מבלי לעלות כמעט טמפ'.. מה שבטוח שהרצת הכרטיס לביצועים של 4890 הוא לא יגיע לטמפ' שלו אלא להרבה פחות..

לפי דעתי טימטום לקנות את ה4890 מכל בחינה.. תסתכלו על התמונה הכוללת ולא רק על ה5 FPS המסכנים האלה(שוב אם יש הבדל של 10FPS מעל ל80FPS לא יורגש הבדל.. ככה שאין פה וויכוח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר כ"כ שטויות שקשה שלא להגיב, אתה ממש מבלבל את המוח כן, תסלח לי אבל תפסיק להשלות את כולם, אני לא יודע אולי "כואב" לך שקנית את הHD4870 כשיצא כבר הHD5770, אבל איך אתה משווה ביניהם בכלל? אנחנו מדברים על אותו ביצועים פחות או יותר - כאשר הביצועים יותר לטובת ה5770, מה גם שוב יצאו עוד דרייבים שיכולים לשפר לו את הביצועים בכמה אחוזים מה שב4870 אין מצב, הוא כבר מת מבחינה הזאת, עכשיו ה5770 צורך הרבה פחות חשמל מ4870 שזה מדד רציני הבא לידי ביטוי בטמפ' הרבה יותר נמוכות. מה גם אתה מתייחס לDX11 כאל משהו שולי - אתה כ"כ טועה, הטכנולוגיה רצה, וברגע שמשחק אחד שיצא עם תמיכה DX11 כל הבאים אחריו(ויצא - DIRT2) יתמכו גם, ככה זה בשוק המשחקים, אז תפסיק להתייחס לנתון הזה כשולי.

מה גם בקשר להשוואה בין ה5770 לבין ה4890, אותו הדבר, אתה מתעלם מן המחיר - המחיר הוא הבדל הבדל של 200-250 ש"ח, זה המון ביחס למחיר עצמו זה מהווה אחוז גדול מהמחיר של ה5770, בערך כ30-35%, מה גם שוב DX11 כמו שכבר אמרתי קודם, וצריכת חשמל - מדד חשוב מאוד, עזוב את זה שפותח הנושא יצטרך להחליף ספק, הכרטיס 4890 צרכן חשמל ברמה מטורפת, עם כל הכבוד לביצועים שלו אבל יחס צריכת חשמל לביצועים ה5770 לא מסתכל עליו בכלל, לא בעיה לייצר כ.מ עם צריכת חשמל מאוד גבוהה ולספק ביצועים מדהימים, הכל זה יחסי! לכן גם הטמפ' של ה4890 יהיו מאוד גבוהות לעומת ה5770 שזה גם משמעותי וחשוב - אורך חיים של הכ.מ וסירקולציה במארז עצמו. דבר נוסף הוא שאתה ממש מגזים, אמרת 10FPS ביניהם, על איזה 10 אתה בדיוק מדבר? ואפילו סתרת את עצמך כשאמרת "אגב 10FPS זה הבדל מאוד גדול

אבל לדוגמא בין 23 ל33 אתה לא תראה הבדל?"

ואתה צודק ב100% אבל חיזקת את העמדה של hetzi כיוון שכמו שהוא הראה במשחקים שרצים על FPS לא גבוהים - ולא גבוהים נחשב למתחת ל60 - כי מעל כבר אין הבדל, אז שוב ההבדל הוא לא יותר מ4-5 FPS, אז על איזה 10FPS אתה מדבר בדיוק? 5 וגם זה בלחץ - ושוב אני מדבר על המשחקים שרצים מתחת ל60FPS, אז בשביל היתרון הזעיר הזה ביחס ליתרונות הרבים שיש ל5770(מחיר, יחס צריכה לביצועים, DX11 וכו') איך אפשר לחשוב בכלל על לקחת את ה4890? מה גם בשל הצריכה הנמוכה והייצור של 40 NM מה שמקנה לו לעשות OC מעולה, אפשר להריץ לו OC בקטנה ולהגיע ל4890 מבלי לעלות כמעט טמפ'.. מה שבטוח שהרצת הכרטיס לביצועים של 4890 הוא לא יגיע לטמפ' שלו אלא להרבה פחות..

לפי דעתי טימטום לקנות את ה4890 מכל בחינה.. תסתכלו על התמונה הכוללת ולא רק על ה5 FPS המסכנים האלה(שוב אם יש הבדל של 10FPS מעל ל80FPS לא יורגש הבדל.. ככה שאין פה וויכוח).

א.קניתי את הHD4870 לפני 9 חודשים כשהוא היה הכרטיס החד הכי חזק של ATI

ב.לא השוותי בין HD4870 לHD5770 רק אמרתי שנכון לעכשיו ה4870 קצת יותר חזק בלי שום קשר לפרמטר אחר

ג.DX11 זה נתון שולי לשנה הזאת זה בטוח אפילו DX10 עדיין לא תפס חח גם DX10 זה נתון שולי נכון להיום

ד.לHD4890 גם יש טמפ' נמוכות וגם יכולות OC מעולות, קצת פחות מהHD5770 אבל עדיין העניין עם הדרייברים הוא לא וודאי ואתה לא יכול לדעת כמה באמת הכרטיס ישתפר, יכול להיות הוא יהיה קצת יותר חזק או באותה רמה של HD4870 כשהוא יהיה עם הדרייברים הכי טובים בשבילו את זה אי אפשר לדעת עד שהדרייברים באמת יצאו בכל מקרה לדעתי הוא לא יגיע לרמה של HD4890, וכמו שאמרתי פה קודם כשבאמת הDX11 יתפוס הHD5770 כבר לא יהיה חזק מספיק בשביל זה- שזה יהיה אני מאמין עוד שנתיים בערך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...