האם תוספת 2 הרמקולים במערכת 7.1 (לעומת מערכת 5.1) באמת משמעותית במשחקים וסרטים? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם תוספת 2 הרמקולים במערכת 7.1 (לעומת מערכת 5.1) באמת משמעותית במשחקים וסרטים?

ASI89

Recommended Posts

ירוק שחור וכתום מין הסתם

אני לא יורד לסוף דעתך.

מהי צורת החיבור ?, קרי אנלוגית או דיגיטלית

ואם דיגיטלית אז באופטי או שמא קאוקסלית או אולי באמצעות ?

אנא תפרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח התרד:

על איזה מערכת אודיו אנחנו מדברים כאן ?

כלומר, איזה רסיבר / מגברים / יש לך ?

בהתחלה ראיתי את התרד ולא הגבתי, כי עם אודיופילים אי אפשר לדבר בהיגיון :) הם קונים מערכות בלי חשבון ומהבטן (אל תעלב, מצבי דומה בתחומים אחרים...)

(וגם אודיו היי אנד זה לא כוס התה שלי...)

אבל אם אתם מדברים פה על t7900 / S750 / רמקולי מחשב קישקושיים אחרים (לא מתכוון להעליב את בעליהן. אבל במונחי אודיו הם קישקוש...)

אז יש לי כן מה לתרום:

עשה לעצמך טובה ורד מעץ ה7.1, השיפור מ5.1 זניח.

מה שכן, אם אתה רוצה לבזבז קצת כסף בתחום האוזניים, קנה לעצמך רמקולים אמיתיים (לא X.1), עם מגבר אמיתי... (לא קריאיטיב ושאר פירמות מחשב) שיוציאו צלילים שירעידו לך את הפופיק. אתה תהנה יותר להרגיש בבטן את הסאונד, מאשר להתעסק בלנסות להצביע על "מאיזה זה יוצא עכשיו".

הייתה לי מערכת מחשב, עם 5.1 של לוג'יטק פעם. היום היא נמצאת באכסון... אני מחובר למערכת עם 2 בלבד, ונהנה פי אלף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח התרד:

על איזה מערכת אודיו אנחנו מדברים כאן ?

כלומר, איזה רסיבר / מגברים / יש לך ?

בהתחלה ראיתי את התרד ולא הגבתי, כי עם אודיופילים אי אפשר לדבר בהיגיון :) הם קונים מערכות בלי חשבון ומהבטן (אל תעלב, מצבי דומה בתחומים אחרים...)

(וגם אודיו היי אנד זה לא כוס התה שלי...)

אבל אם אתם מדברים פה על t7900 / S750 / רמקולי מחשב קישקושיים אחרים (לא מתכוון להעליב את בעליהן. אבל במונחי אודיו הם קישקוש...)

אז יש לי כן מה לתרום:

עשה לעצמך טובה ורד מעץ ה7.1, השיפור מ5.1 זניח.

מה שכן, אם אתה רוצה לבזבז קצת כסף בתחום האוזניים, קנה לעצמך רמקולים אמיתיים (לא X.1), עם מגבר אמיתי... (לא קריאיטיב ושאר פירמות מחשב) שיוציאו צלילים שירעידו לך את הפופיק. אתה תהנה יותר להרגיש בבטן את הסאונד, מאשר להתעסק בלנסות להצביע על "מאיזה זה יוצא עכשיו".

הייתה לי מערכת מחשב, עם 5.1 של לוג'יטק פעם. היום היא נמצאת באכסון... אני מחובר למערכת עם 2 בלבד, ונהנה פי אלף.

אז אם היית מחבר 5.1 באותה הרמה שיש לך היית נהנה פי 5 אלף + 1 חח

בשביל 2 אלמנטים איכותיים בהחלט מספקים, אבל בכל זאת בלי סאב שעוטף ומלטף זה לא שווה..

בסרטים ומשחקים לא יעזור, אפקטים זה חשוב.. איכות קצת פחות..

ואני כן מסכים איתך שאי אפשר להשוות רמקולים של ביתי אמיתיים לסט של לוג'יטק או קריאטיב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סאב אתה יכול להוסיף בכל מקרה. אין סתירה בין הדברים.

באותה מידה אפשר להגיד שאם היה לי אולם קולנוע של 6 + LFE, הייתי נהנה יותר...

מה שהתכוונתי לומר זה שמ5.1 / 7.1 של רמקולי מחשב / קולנוע ביתי זול תהנה פחות, מאשר פחות רמקולים אבל יותר איכותיים באותו סכום (לדעתי לפחות).

כמובן שזה לא סותר שממערכת מלאה של 5.1 תהנה עוד יותר... אבל זה יעלה לך יותר..

על רמקולים של מחשב אין בכלל מה לדבר... ורוב הרמקולים של הקולנוע הביתי (הזולים), שהם רק ומיד קטן, גם דלים בעייני. להוסיף להם סאב לא תמיד מחפה על הסאונד שלהם... שלוקה בmid low...

אם חשוב לך לשחזר sound stage מדוייק (היכולת למקם צלילים במרחב)

אפשר לעשות את זה היטב גם ב4 רמקולים... בטח ובטח שבמשחקים (כי, כמו שאמרת, הפקת הצליל "מחושבת על המקום" - זו אינטרפולציה בכל מקרה)

בניגוד לערוצים של ומוזיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שקונים שני רמקולים טובים ואיכותיים לשמיעת בעיקר ומוסיפים להם סנטר + 2 סראונד זולים ..

אין ספק שזו התפשרות אבל בשביל לשמוע פה ושם חפץ או משהו ברמקול האחורי לא מחייב תמיד איכות

במיוחד שהמטרה העיקרית של המערכת היא .

בקיצור כל אחד ומה שנראה לו לנכון\השימוש שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...