ניקוי מחשב ע"י קומפרסור, מומלץ להוציא חלקים כלשהם מהמחשב לפני הניקוי? טיפים? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניקוי מחשב ע"י קומפרסור, מומלץ להוציא חלקים כלשהם מהמחשב לפני הניקוי? טיפים?

ofirr

Recommended Posts

הכי חשוב לא נאמר ( או שפספסתי )

בקומפרסור מצתבר מים אחרי מספר שימושים, תנקז את המים לפני אלה אם אתה רוצה לשטוף את הלוח...

( אוליי יש כאלה שלא צריך שמעתי משהו בעיניין )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש המלצה לקומפרסוק ביתי?

ולגבי הקומפרסור שאני רוצה להשתמש בו, הוא מסחרי, גדול דיו ושל אייבורי. אני לא יודע ולא אפרק להם אותו כדי לבדוק לחות.

יש דרך לבדוק את העניין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קומפרסור 2 כ"ס קטן (ללא לוכד לחות - נמכר בנפרד) יעלה לך ~700 ש"ח בכל חנות "עשה זאת בעצמך" (אייס, הום סנטר וכו').

ובהתבסס על רמת המעבדה שלהם, לא נראה לי שיש להם לוכד לחות, למרות שאולי אני טועה.

בכל מקרה, לניקוי פעם בכמה חודשים, אפשרי לוותר על לוכד הלחות, לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעשות אוויר על הכף יד לפני, אם יש מים על היד = לא כל כך טוב - אם אין מים זה בסדר...

למרות שמלא פעמים לא היה לי כוח לנקס מים מהקומפרסור שלי וניקיתי ככה והכל היה בסדר... אבל מציע לא לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

לא מספיק חזק לכל מיני נקודות מעצבנות...

--------------------

יש איזו חנות קומפרסורים באלנבי בתל אביב, פאוור קומפרסורים אם אני זוכר נכון, יש שם דברים טובים במחירים סבירים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם סתם מייבש שיער רגיל שיש אופציה להפעילו עם אוויר קר?

זאת אפשרות זולה בהרבה.

ואם אתה בכל זאת מתכוון לעשות את זה, כוון את המייבש הזה לאוויר קר, אנשים עיוותו לוחות ממייבש שיער על חום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין איך הנושא הפך לדיון / שיעור על קומפרוסרים :D

אני מציע, שבכדי לפתור את עניין הספק, אם יש חשמל חוזר ו/או אם הוא מזיק או לא, פשוט לנתק את המאווריים בזמן הניקוי.

לעניין הניקוי, אני חושב שמספיק, ואולי דווקא רצוי, ל"משוך" את האבק עם שואב אבק טוב, וזאת יחד עם שימוש במכחול לניקוי /הפרדת האבק בכול מיני נקודות מעצבנות; כך גם נהייה בטוחים שלא "דחפנו" אויר למקום שאולי לא כדאי, ובמיוחד לדיסקים הקשיחים.

עריכה:

כמובן שיש לשים לב לא לפגוע עם קצה שרוול השואב בקבלים וכדומה, כך שתצא ניזוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...