מבקש עזרה באיתור תקלה במחשב - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש עזרה באיתור תקלה במחשב

spike_staff

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חשבתי אל זה גם אבל ניסיתי אם גשר של X3 וזה לא עזר...[br]פורסם בתאריך: 22.01.2010 בשעה 19:39:33

להפתעתי המחשב היה בסדר גמור כמעט שבוע אבל אתמול כששיחקתי באווטר שמעתי קליק מאוד חזק מהמארז, אחרי 3 שניות בערך המשחק ניתקע עם חוזר וישר אחרי זה קיבלתי מסך כחול של שניה אחת וזהו. אחרי ריסטרט קיבלתי ישר מסך כחול רק כששולחן העבודה עלה. ריסטרט אחרי זה גרם לאותו דבר ורק בפעם השלישית זה ניכנס לווינדוס ועכשיו יש לי את כל היופי שהיה לפני שבוע - כל התקיעות, והודעות שגיעה על KERNEL POWER.מוזר שאני לא יכול לראות מינידאמפים, כי פשוט אין לי תיקיה C:\WINDOS\MINIDUMP. :nixweiss:.

יש למישהו הסבר לתופעות האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קבל זה משהו בצורת גליל קטן בצבע אדום\כחול למעלה אז על הם ניראים בסדר. אם זה באמת ספק אז אין לי אחריות עליו כי הבאתי אותו מרוסיה שנה שעברה. מה שנשאר לי זה לפתוח אותו ולראות אם משהו התפוצץ שם... ד"א אם קבל זה לא מה שתיארתי תתקן אותי כי אני לא כזה מסתדר עם חשמל ומושגים שקשורים לחשמל :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקבלים נראים בסדר אבל יש דברים אחרים כמו שצירפתי בתמונה. על הרכיב הירוק יש איזשהו חומר צהוב כזה שנירא לי לא אמור להיות שם. זה דומה לסוללות ישנות שיש להם חומר לבן כשהן נידפקות. דבר שני שישר שמתי עליו לב זה הרכיב שכנראה פעם היה מודבק עם סיליקון, ועכשיו זה סתם מתנדנד שם. ודבר אחרון זה שצלעות של הגוף עקומות וגם כמה קבלים יושבים ממש עקום שם :s05:. וזה ספק שקניתי אותו מחנות ואף פעם לא היה מפורק.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...