קריסות מוזרות + BSOD ב-XP PRO 32BIT ו-WIN7 X64 ULTIMATE - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קריסות מוזרות + BSOD ב-XP PRO 32BIT ו-WIN7 X64 ULTIMATE

tmpusr

Recommended Posts

OK - אני אעדכן. תודה.

עדכון - הוספתי סטיק נוסף בסלוט 3 (המקורי בסלוט 1) ושוב החלו נפילות - קפיאה/החשכה של המסך ולא BSOD או RESTART. פשוט הייתי חייב לאתחל + ניתוק כבל חשמל אחרת הוא היה עולה שוב ושוב ונכבה אחרי כמה שניות ללא POST. עם זאת, הסטיק הנוסף עבר (באותו סלוט) גם MEMTEST במקביל ל-OCCT וגם MEMTEST86+ דרך CD אז לא ברור לי מה הולך פה.

שמתי סטיק אחר באותו סלוט ובינתיים הכל בסדר - כולל הרצה ב-EVEREST, OCCT ו-PRIME95 עם rthdribl_2_0 ברקע לסירוגין.

עם זאת, בזמן הרצת OCCT היתה נפילת מתח רצינית שלוותה בעליה מטאורית של טמפרטורת לוח האם (מ~35 מעלות לסביבות ה-73 מעלות).

זה לא גרם לקריסה אבל נראה לי מדאיג ביותר (תמונות מצורפות).

ד"א: משום מה כרטיס המסך די "נתקע" בסלוט של ה-PCIE ולא היה לי חשק להתעסק איתו אז השארתי את זה לסוף.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראו עדכון בפוסט שמעל...

הנה עוד דוגמה לקפיצות מתח מוזרות - הפעם דרך EVEREST ו-PRIME95 עם 4 סטיקים של זיכרונות:

מה אתם אומרים? ספק בכל זאת?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות, אבל בסבירות נמוכה לדעתי מפני שהבעיות קרו גם עם ספק אחר.

אגב,

אם יש לך מידע להוסיף לת'רד (העדכון למשל) עדיף שתקפיץ אותו (תגובה חדשה) מפני שבעריכה הוא לא מופיע בתגובות החדשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה... תוך כדי שאני עונה לך - BSOD עצבני ביותר :pissed: :pissed: :pissed:

וזה אחרי שעה וחצי MEMTEST86+ ושעה בנפרד בכל אחת מהתוכנות הנ"ל (PRIME95/OCCT/EVEREST) בלי אף שגיאה.

אם לא ספק - מה אתה חושב? אולי מייצבי המתח בלוח? אני כבר די אובד עצות...

אני אוציא שוב את הסטיק החשוד ואריץ בלילה את הבדיקות שוב (ד"א - הזכרון CROSAIR XMS2 רותח).

הבדיקה העיקרית שאני מריץ וגורמת לקריסות היא LINPACK ב-OCCT עם MAX - 90% MEM

קודם גם 1\2 דקה עם Everest Stress Test היתה מפילה אותי אז יש לי במה להתנחם. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה!

בינתיים המערכת יציבה לאחר ~13 שעות של stress test ע"י OCCT ו-PRIME95 עם 3 סטיקים בלבד (בלי הסטיק החשוד).

בבדיקות stress של EVEREST ו-PRIME95 אין כל קפיצות מתח. גם ב-OCCT זה קורה רק ב-LINPACK שידועה כמאוד גבולית ולוחצת במיוחד.

לוח זה הדבר היחיד שאין לי להחליף וזה גם המון עבודה (במיוחד עם המארז שלי).

אני אנסה להחזיר הכל אחד אחד (הכרטיס המקורי בסלוט המקורי + הדיסקים המקוריים), אבדוק שוב יציבות ורק אז אנסה להחזיר את הסטיק הסורר.

מה דעתכם?

יש איך לבדוק את הספק?

ל-OCCT יש אופציה כזו אבל אני לא מצליח להפעיל אותה ולא יודע מה היא בודקת. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהניסיון שלי, ללא ציוד בדיקה יעודי, פותחים אותו ומסתכלים על המעגל לחיפוש קבלים נפוחים ונקודות מפויחות כאלו ואחרות (מן הסתם כשהוא מנותק מהחשמל...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכונים מהשטח:

החזרתי את הסטיק החשוד ומיד חזרו הקריסות (החשכת מסך או BSOD) - אחרי 20 שניות של stress test כך שאני מניח שלפחות בעיה אחת אותרה בוודאות.

שמתי בסלוט סטיק אחר ואז הכל תקין, כך שזה לא הסלוט עצמו.

מה שמעצבן זה שהוא עובר MEMTEST86+ וגם MEMTEST שנערכו במשך שעות ארוכות :pissed:

WTF?

עכשיו אנסה להחזיר את החלקים המקוריים אחד אחד - בינתיים עם 3G (3 סטיקים, סלוט אחד פנוי).

רב תודות על כל העצות עד כה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...