ליגליזציה בקליפורניה של קנאביס (מריחואנה) למטרות הנאה! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליגליזציה בקליפורניה של קנאביס (מריחואנה) למטרות הנאה!

Rockaved

Recommended Posts

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חביבי אתם חתכם לכיוון האם סמים טובים רעים ושאר הירקות שלא יגמר לעולם.

אם אינני טועה כל נושא הליגיליזציה בקליפורניה והדיון פה הוא מה אנחנו חושבים, בעד או נגד.

עכשיו תקרא את ההודעה שלך שוב, ותגיד לי שלא רשמנו בערך אותו דבר.

ודיברנו על מריחואנה, לא על סמים. אולי שכתבת שאר הירקות התכוונת לזה, כי מריחואנה זה צמח כמו כל נרקיס או לא משנה מה שגדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לצבא, אני אשמח לפרט לך בהודעה פרטית.

ובקשר למשפט השני שרשמת, אני לא בטוח שמריחואנה לא ממכרת את הגוף באותה צורה שסיגריות רגילות עושות (אבל מצד שני לא בדקתי את הנושא)

ומצד שני, מי אמר שהתמכרות פסיכולוגית אפשר להפסיק כל כך בקלות? צריך להיות חזק יחסית בשביל לעשות דבר כזה.

אלכוהול גם ממכרת פסיכולוגית ובעוצמה יותר גבוהה מקנאביס לנגזרותיו.

למרות שרוב הנוער והצעירים שותים אלכוהול בתדירות של לפחות פעם-פעמיים בחודש אחוז שולי ובטל בשישים הופך להיות אלכוהוליסטים.

רק כי אתה חי באיזה סרט מצויר שהאכילו אותך מגיל קטן נדמה לך שאם תהיה לגליזציה של קנאביס חצי מהאנשים ידרדרו משם להרואין והחצי השני יהיה מסטול 24\7. זה לא נכון. ומדינות שיש בהם לגליזציה אם באופן מחוקק ואם בהתעלמות משימוש עצמי בקנאביס, לא מתנהגות כמו שאתה מתאר. וזה האינדיקטור הטוב ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר שום מאמר על הורדת פשיעה משמעותית בהולנד עקב לגליזציה של קנאביס שם. אשמח אם תביא מקורות.

המאמרים היחידים שאני מכיר בנושא דנים בקשר שיש (או שאין) בין סמים ופשע. ובעוד שאני מוכן לקבל שפשעים לא נגרמים בגלל סמים אלה דברים יותר מסובכים כמו מצב כלכלי וחברתי, קצת קשה לי לקנות ירידה בפשע בגלל לגליזציה של קנאביס (אולי הירידה היחידה בפשעים הן בעבירות של סחר בסמים ואחזקת סמים שהיא לא משמעותית לסטטיסטיקה כמו עבירות פגיעה באדם וברכוש).

כמו כן עצם העובדה שרמת השימוש בסמים במדינה כמו הולנד נמוכה משל ארה"ב (למשל) אינה בהכרח נובעת ישירות מכך שקנאביס חוקי בה. בהולנד ישנו תהליך של חינוך והסברה לגבי הסם וההשפעות שלו, כמו כן רשום בפירוש את הוראות השימוש והסיכונים הכרוכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיזבאללה וחבריו דוחפים סמים (בעיקר חשיש) מהגבול הצפוני, בצד הדרומי בגבול עם מצרים החמאס ושאר חברינו דואגים להברחות.

זה מכניס להם עשרות אם לא מאות מיליוני שקלים בשנה, אחר כך זה עובר לעולם התחתון שגם גוזר קופון לא פחות יפה מהטרוריסטים.

אם אתה לוקח להם את מקור ההכנסה ע"י לגליזציה ולא על ידי DEA ושאר גופים יקרים ולא יעילים אתה ממוטט ענף עבה מאוד מאוד מהעץ שהם יושבים עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דורות יעברו עד שנקבל לתוך הראש שמחקרית, לא נמצא ולו מרכיב ממכר אחד בצמח המריחואנה ? המרכיב הממכר הוא הניקוטין שבסיגריה, שבד"כ מתלווה לתערובת.

THC הוא אינו מרכיב נרקוטי.

הוא לא יוצר תחושת התמכרות פיזית או נפשית בניגוד לחבריו החוקיים הקפאין, הקקאו וכמובן האלכוהול.

הכל נכון בנוגע למימון טרור ופשיעה שנאמר כאן.

אבל עד שהאסימון יפול במדינה שלנו, אני חושב שכבר יספיקו לבנות את הרכבת התחתית בת"א. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאקינג זה חוקי שם! ברור שאמורים לעשן שם יותר וזה רק מוכיח שאם זה חוקי עם חינוך נכון זה יכול להתבצע יופי.

וכן אם זה יהיה חוקי לא תיהיה פשיעה על זה.

קראת את מה שאני כתבתי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה זה הבחור שחי בסרט... שבא וטוען את כל השטויות שהאגודה למלחמה בסמים האכילה אותו.

מריחואנה לא ממכרת גופנית-מוכח.

מריחואנה לא מדרדרת אותך לסמים אחרים.

אתה לא רואה הזיות ואין השפעה למוח שלך, חוץ מאובדן קצר.

שאתה שתוי אתה הרבה יותר אלים, מטומטם ויותר הורס לעצמך את הבריאות.

אפילו מריחואנה מטפלת בחולי אסטמה ומשפרת להם את הנשימה.

אחי פשוט תראה את הסרט ואל תסתמך על השטויות שהאגודה למלחמה בסמים מוכרת.

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

אני התחלתי לעשן חשיש\מריחואנה בגיל 16 ... עד חודש לפני הצבא . בחיים לא נגעתי בסיגריה , אפילו לא יכלתי לסבול את זה לידי .

כשהתגייסתי כמובן שלא נגעתי בזה אבל כעבור שנתיים התחלתי לעשן סיגריות (משעמום ?!) ומאז אני לא יכול להפסיק . אבל חשיש\מריחואנה לא נגעתי מאז ... הנקודה שלי היא שמריחואנה וזה מוכח מדעית לא ממכר .

ואם היו לנו שם למעלה אנשים קצת יותר חכמים הם היו עושים לנו ליגליזציה ובכך מורידים משמעותית! את הפשע במדינה . (ראה ערך הולנד , וגם זה מוכח שם) ... הבעיה היחידה שם זה שתלמידים מוציאים בהפסקות וקצת קשה להם להשתלט על זה, אבל האלימות שם ברמה כמעט אפסית.

עוד נקודה , אנשי החוק שלנו כל כך מטומטמים ... אם הם היו חכמים במקום לפתוח תיקים במשטרה על אחזקה\שימוש\סחר , היו נותנים קנסות רציניים (ללדוגמא חנייה באדום לבן) אזהכסף הזה היה יכול להלחם בפשע הגדול יותר.

שימוש בסמים(ג'וינט) > > הבאה לדין > תיק במשטרה (אני,אתה , השכן , עובד הייטק וכו'..) - תוצאה :

אלפי כספים שהממשלה מבזבזת על שטויות בשביל תיק מסכן שלא באמת מעניין אף אחד אם אתה כמובן בוגר \ או קטין שכנראה ידתדרדר לפשעים יותר חמורים .

אם זה היה נראה ככה :

שוטר תפס אותך על שימוש > 5000 ש"ח קנס > הכסף מועבר לקופת החוק\ממשלה > מלחמה בפשע.

דברים היו נראים הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

ואם היו לנו שם למעלה אנשים קצת יותר חכמים הם היו עושים לנו ליגליזציה ובכך מורידים משמעותית! את הפשע במדינה . (ראה ערך הולנד , וגם זה מוכח שם) ... הבעיה היחידה שם זה שתלמידים מוציאים בהפסקות וקצת קשה להם להשתלט על זה, אבל האלימות שם ברמה כמעט אפסית.

תגיד לי מאיפה אתה ממציא את השטויות האלה? יש דבר אחד בדברייך שמובא מעובדות נטו ולא המצאות דמיונך הפרוע ושל עוד אלפי מטיפים??.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראת את מה שאני כתבתי ?

קראתי את הודעתך, ואני חושב שאתה טועה.

אני אומנם עד עכשיו לא מצאתי מסמכים המעידים על כך, אבל אני זוכר שראתי על זה בזמנו.

בתור אחד שחקר בנושא הרבה מאוד, אני משוכנע שליגיליזציית מריחואנה תוביל לירידת פשיעה וגם תפסיק לממן ארגוני טרור.

למה?

כרגע שזה לא חוקי זה עובד בשיטה של הברחות של ארגוני טרור שגם בדר"כ אחראים לגידול הצמח ולטיפולו. רוב הדילרים בארץ מתעסקים רק במריחואנה, כי סחר בסמים קשים זה עברה חמורה בהרבה ולכן ברגע שזה הופך ליהיות חוקי, לא רק שלא יהיה את ההברחות האלו יותר, גם כל הכסף הנכנס יאכל לשמש את המשטרה על מנת למנוע סמים קשים וממכרים אמיתיים ולא צמח שבגלל כמה תאגידי בד וקומבינות אסרו אותו בארה"ב הפרימטיבית לפני כמה עשורים.

עריכה: אגב, כלכלת המריחואנה היא מאוד מאוד רצינית, שתיהיה מעודכן כ-700 אלף ישראלים מעשנים מדי פעם.

עכשיו, אתה יכול להמשיך בדעה שלך וללכת עם הזרם, או לנסות להקשיב גם לצד השני.

כמה שאלות איליך:

1. האם התנסית בעבר?

2. כמה אתה בקיא בנושא?

3. האם ראית את הסרט "גראס באישור רופא" שהוא חובה לכל איש ואישה במדינה.

בגלל שבהולנד המריחואנה חוקית ויותר נגישה, מן הסתם שצפוי שאחוז ההולנדים המשתמשים יהיה יותר גבוה מארה"ב וזה לא כך, ורק מוכיח את טענתי שעם חינוך נכון זה אפשרי. מה שכן שאני לא רואה במריחואנה משהו רע ולכן עם יהיו הרבה משתמשים בארץ זה לא יפריע לי. בהולנד אנשי עסקים בני 40+ כמו שבארץ מסיימים באיזה בקבוק בירה מול הטלויזיה, שם פשוט יושבים על ג'וינט עם החברה והם מתפקדים יופי.

הרבה יותר הגיוני מכל הבחינות שהסם היותר בעייתי הוא אלכוהול, לא מריחואנה. כי השפעותיו יותר חמורות וגורמות לפשיעה.

אני מבטיח לך מניסיון, ערס שיעשן ג'וינט ברחוב אחר כך לא יחפש למי להרביץ ולדקור, ערס שתוי בדיוק ההפך יחפש למי לעשות חוואה ולמי להרביץ היום, אז הפשיעה הקטנה, אך המאוד מטרידה תרד.

תגיד לי מאיפה אתה ממציא את השטויות האלה? יש דבר אחד בדברייך שמובא מעובדות נטו ולא המצאות דמיונך הפרוע ושל עוד אלפי מטיפים??.....

יש לך מסממכים שמעידים אחרת שאתה תוקף אותו ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...