עבודה תוך כדי פסיכומטרי מה אתם ממליצים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עבודה תוך כדי פסיכומטרי מה אתם ממליצים?

FARKASH7

Recommended Posts

בקרוב אני מתחיל קורס פסיכומטרי ורציתי לדעת מבעלי ניסיון האם ניתן לשלב עבודה תוך כדי הקורס.

העבודה שאני עובד בה קלה ולא מעייפת, לא יותר מ3 משמרות בשבוע.

הייתי רוצה לדעת האם זה אפשרי לעבוד תוך כדי הקרוס

אני מבין שזה משתנה מאדם לאדם, אבל מהחברים שלי שעברו את הבחינה נתקלתי בחזית אחידה "זה בלתי אפשרי/אל תעשה את זה/ושלל תשובות בסגנון".

הבעיה שלי היא שקשה לי להאמין שאני ישב על התחת כמעט כול היום וילמד, מצד שני אף פעם לא הייתי לקראת בחינה כזאת ואין לי מושג מה היא מצריכה ואולי אני טועה.

אני צריך לתת תשובה עד מחר ככה שאשמח לקבל דעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אני עשיתי את הקורס בי'ב וזה הגיע לרמה כזאת שלקראת הסוף ביקשתי ולמזלי גם קיבלתי פשוט פטור מלבוא לבצפר ואני עדיין חושב שהבצפר דפק לי חלק מהציון

במילים אחרות אני ממש לא ממליץ אולי בחודש-חודש וחצי הראשונים אם אתה ממש לחוץ על כסף ויחסית טוב בכל השטויות האלה (כלומר מתחיל מ600~)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עשיתי את קורס הפסיכומטרי תוך כדי הצבא -- שזה אומר, שקמתי ב-7 בבוקר, נסעתי לקרייה, עבדתי עד 6 בערב ואז הלכתי לשיעור של 3 שעות.

זה היה מעייף, אבל אם אני הצלחתי, גם אתה מסוגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדמויות סרטיי אנימה לא מתכונות לאתגרים. האתגרים נופלים להם אל הראש והם מצליחים בהם

אבל אם אתה באמת הולך אל זה אז זה יעבוד לך גם במציאות

כמה שפחות תחרוש ויותר תעשה דברים שונים (לא קשורים) תבוא אם ראש איכותי יותר למבחן וזה מה שקובע

(זה עובד לי בכל מקרה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די בראש של התגובה שמעליי הבעיה שהסביבה שלי לא ואני כבר מתחיל לחשוב שאני טועה.

יש לי כמה חברים שכבר עשו את הבחינה רובם ככולם לא עבדו ולא עשו שום דבר תוך כדי, הייתי מקצין ואומר שהם נסגרו בבית כמו עכברים ולמדו במשך 3 חודשים לבחינה.

בחורה אחת קיבלה 745, מצד שני אחרת קיבלת 590, עוד חבר קיבל 620 ועוד בחורה 685.

שלושה מביניהם עשו את ההכנה גם באותו מכון.

כולם אמרו לי לא לעבוד תוך כדי, ושזה בלתי אפשרי.

מצד שני יש לי גם חבר שעבד 5 פעמים בשבוע ועשה קורס חד שבועי והוציא 749.

יש לציין שהעבודה המדוברת נוחה מאוד 3 פעמים בשבוע משמרות של בין 6-8 שעות, וכשאין אנשים בחנות אפילו מרשים לי ללמוד מילים.

הבוסית גם הבטיחה לי שאם אני ירגיש שאני בלחץ היא תתחשב ותוריד משמרות.

אני גם חייב לציין שאני יכול מבחינה כספית לא לעבוד בכלל במהלך הקורס, הבעיה היא שאני לא מאמין שאני ישב וילמד כול היום זה לא נראה לי אפשרי ולא נראה לי חכם.

אשמח לעוד תגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה פעמים בשבוע הקורס ?

אני מניח שבערך 2-3 פעמים בשבוע, במצב כזה לא לעבוד לדעתי תהיה טעות, במיוחד שאתה אומר שכבר יש לך עבודה לא קשה ושלא דורשת המון שעות

3 משמרות נשמע הבחלט סביר, כמה שעות ביום אפשר כבר ללמוד פסיכומטרי ? :s05:

במרתון ואולי קצת לפני אתה לוקח חופש מהעבודה ואתה מסודר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלא אם כן כמעט הכול חדש לך מבחינת החומר העיוני ואתה חלש באנגלית ואתה צריך ממש ללמוד הכול מאפס, אין סיבה שלא תעבוד, זה ייתן לך גם אוויר מהלימודים, בטח שלא משרה בהיקף כזה(2-3 משמרות זה אחלה לסטודנט).

אני עובד 5-6 שעות בממוצע ליום בלי שישי שבת ולומד באנקורי לפסיכומטרי, ויש לי מספיק זמן לחדר , ללמוד וקצת פנאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במתמטיקה אני חזק מאוד.

אנגלית 5 יחידות ציון 87

מילים בעברית כולם צריכים ללמוד מהתחלה.

נשמע שאתה מספיק המון במעט זמן כול הכבוד על החריצות ותודה על התגובה.

אשמח לעוד תגובות לטוב ולרע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, מה שאחרים עשו לווא דווקא מתאים לך, זה מאוד תלוי בך ואיך אתה קולט ולומד חומר.

אם אתה בנאדם שזקוק להמון תרגול והרבה ישיבה על החומר, כדאי לקחת את הקורס בלי הפרעות של העבודה.

אם אתה כזה שקולט מהר ו/או לא זקוק להרבה תרגול, אין בעיה לקחת את הקורס ביחד עם העבודה. זה בעיקר תופס אם בזמן העבודה אתה יכול ללמוד קצת (לפחות לעבור על מילים וכאלו) וגם אם העבודה כזאת שאתה לא מגיע שפוך אחריה.

אני אישית אחד שקולט מהר אבל זקוק להרבה תרגול והצלחתי להוציא ציון לא רע גם עם עבודה של 4 משמרות בשבוע שאי אפשר ללמוד בה בכלל.

לי נראה שלבנאדם ממוצא לעשות פסיכומטרי יחד עם עבודה קלה ו3 משמרות בשבוע זה אפשרי פלוס, אבל שוב זה תלוי מה צורת הלמידה המתאימה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במתמטיקה אני חזק מאוד.

אנגלית 5 יחידות ציון 87

מילים בעברית כולם צריכים ללמוד מהתחלה.

אין סיבה שלא תעבוד, אמנם כמובן תצטרך להשקיע ולתרגל, אבל לא הרבה מעבר ממה שצריך בקורס ואתה תגיע לציון גבוה.

אגב אורחא(מילה מהמילון ;D), אני אישית קשה לי ללמוד מילים בבית(וללא מעט אנשים שאני מכיר), אז אני לוקח כרטיסיות לחדר כושר(משנן בין סטים) ולעבודה ולומד, וככה בבית יש יותר זמן לכמותי ולספרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...