איך בונים מחירון ? טכנאי מחשבים - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך בונים מחירון ? טכנאי מחשבים

רמי כהן

Recommended Posts

אתה לא בדיוק רוצה להבין את מה שכותבים לך , וממשיך להתעקש על מה שלא יקרה : התוספות דלק שלך , המס אוכל והתוספת ביקור לקוח - בשורה התחתונה לא ממש מעניינים אף אחד , כי אלה המחירים , אף אחד לא ישלם לך יותר , כל עוד לא תוכיח שאתה שווה את האקסטרה 100 שקל האלה .

תפסיק לעשות רווח של שורה בין השורות , זה מציק בעיניים .

מה שוואטוס כותב וכתב לך , זאת המציאות .

היא לא מתאימה לך ?

יש מלא מימדים מקבילים שצריכים טכנאים , שיהיה בהצלחה .

נ.ב. אני לא בא לתקוף , אבל כבר בפעם השישית כותבים לך את מה שאתה לא רוצה לראות , זה טחינת מים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בדיקה מחשב + דיאגנוסטיקה ראשונית : 100 +

התקנה מערכת הפעלה 150 - 250

התקנה רכיב 40 - 70

הרכבה 100

הרכבה מחשב - 150

התקנה תוכנה - 100

תפסיק כבר לחשוב בקטן, תקשיב למה שאנשים כאן אומרים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מוצף זה נכון אבל הוא מוצף בהרבה " שיט " מתוך 1000 טכנאים כמה באמת טובים ? 10 ? 20 ?

יש הרבה חאפרים ...

הבעיה שמחשב חדש עולה 1000 שקל אז לאנשים אין בעיה " לקחת סיכון " ושמישהו יהרוס או יקלקל .

טלויזיה / מקרר / חשמל זה עליות גבוהות ואף אחד לא יקח " סיכון " .

אז אני חושב לשאלה שלי הראשונה :

" שוק מוצף " אז איך מאות עסקים עובדים בטכנאות עם לקוחות פרטיים וגובים 200 - 250 ש"ח לשעה ?

עוד לא ענית לי על זה .

עובדה שמלא אנשים עובדים ! אולי הבעיה היא שיווק ולא כסף ?

בסופו של דבר " פוליטיקה " זה הרבה + להתלבש מיליון דולר אנשים אוהבים " " לשלם למי שווה את זה ...

עובדה שבבאג מחשבים מוכרים פי 2 ועובדה שיש להם מלא לקוחות " חנות מפוארת + הכול בקופסאות " אנשים אוהבים לשלם הרבה ולהרגיש " עשירים " .

תפסיק כבר לחשוב בקטן, תקשיב למה שאנשים כאן אומרים לך.

לחשוב בקטן ? מה הכוונה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צא במסע פרסום מטורף , קמפיין אדיר , נראה אותך על שלטי חוצות יחד עם כלבת הקרח , צילום פרופיל שלך עם מברגה ביד ומבט פסיכוטי , ובועה ליד הראש :

" תקלות ??? לא אצלנו ! חייגו עכשיו ! 1-800crap- "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהיה רציני שניה

אין קשר לשיווק פה ?

פוליטיקה איך לגשת אל לקוח ?

ב KSP למשל לא צריך פוליטיקה יש להם מחיר נמוך וזהו ! הם לא צריכים לשכנע המחיר עושה את העבודה .

אבל לאחד שאין מחיר נמוך יש פוליטיקה לתת ללקוח ביטחון עצמי " עבודה איכותית , שירות , בלה בלה " להתלבש יפה לדבר בכבוד מה שאין ב KSP ואייבורי למשל לתת שירות ברמה גבוהה

מקווה שהבנתם אותי :(

כי בתכלס אין לי שום בעיה לשבור כל מחיר " שירות " הרי שירות לא עולה כסף .

הבעיה שכבר אין מה להוריד

בסוף נדבר באגורות ולא בשקלים :(

אם אני אמכור שירות מעבדה עד הבית במחירים של אייבורי ו KSP זה יתן לי יותר לקוחות מאשר כל חנות אחרת שלוקחת 200 + לשעה ?

אני לא בטוח בזה כל כך :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני אמכור שירותי מעבדה במחירים של אייבורי / KSP זה יבטיח לי לקוחות ?

מי אמר שמחיר זול זה " סוד " להצלחה ?

אולי ההיפך ? אולי לקוח מעריך יותר " טכנאי " שלוקח יותר כסף ?

איך לקוח יעריך טכנאי שהוא בא אליו הביתה בשביל 150 - 200 שקל ועובד 3-4 שעות לעשות גיבויים ופירמוט מלא ?

דרך אגב מלא חברות " זולות " פשטו רגל FOXPC , מרדנית ? אז זול אומר הצלחה ? לא נראה לי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי מספק להתייחס לבחור?

אם הוא חי בסרט שהוא יכול לגבות מחירים כאלה אז תנו לו לחיות בסרט החביב והגרוע שלו,

זה לא עניינו של אף אחד חוץ מעצמו שהסרט יתרסק בקופות ויגיע ישירות ל-...

אישית,

אני חושב שלקחת בערך 150 לביקור זה סביר, וגם לתקן בלי תוספת מחיר (אם זה משהו קטן).

אם זה משהו ארוך יותר או שצורך יותר עבודה (להתחיל לפרק, לגבות ולהתקין מחדש או דברים בסגנון)

אז לקחת תוספת, שזה תלוי בעיקר בזמן ובהתעסקות שצריך להשקיע (הרי להתקין וינדוס זה אומנם תהליך

שלוקח זמן, אבל רוב הזמן אתם יושבים ולא עושים כלום ורק מחכים שהמחשב יסיים להתקין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחשוב בקטן ? מה הכוונה ?

טוב שאתה שואל.

לחשוב בקטן זה להתעקש על בניית מחירון בעל יותר מדי פרטים לא רלוונטיים, במקום לעבוד לפי שעה כמו כולם.

תחשוב בעצמך כמה שעת עבודה שלך באמת שווה, ותזרום עם זה. אחרת זה מתחיל להראות כמו הבחור עם כרטיס ביקור: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=445763.0

פורסם בתאריך: 8.01.2010 בשעה 19:54:23

ותפסיק עם הרווח בין השורות בבקשה .

רווח

בין

השורות

זה

רומן

גרוס

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=420483.0

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני אעבוד לפי שעה אני אגיע לסכומים מטורפים

הרי שעת עבודה זה בין 150 - 200 ואם יש לך ניסיון במחשבים אתה צריך לדעת שלפעמים אפשר להיתקע אצל לקוח 3-4 שעות !

ו 3 -4 שעות זה בין 600 - 800 3 שעות , 450 - 600 ש"ח ! 4 שעות .

" לחשוב בקטן זה להתעקש על בניית מחירון בעל יותר מדי פרטים לא רלוונטיים, במקום לעבוד לפי שעה כמו כולם"

יכול להיות שכל האתרים טועים ?

איך בכל האתרים שעת עבודה זה בין 150 - 200 ש"ח תבדקו בעצמכם אז אתם סותרים את עצמכם מצד אחד אתם אומרים " 150 גג " מצד שני תעבוד לפי שעה בלי " פרטים לא רלוונטים " .

מישהו יכול לענות לי על זה ברצינות ? , תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אגיב על זה זה :) מי שיש לו באמת ניסיון במחשבים יודע על מה אני מדבר .

כל האנשים שביקרתי אצלם יצאו מרוצים עובדה שהם מתקשרים אלי כל הזמן לחזור שוב לתקן

אני רוצה לראות אותך עושה פירמוט אצל לקוח בחצי שעה , כאילו כל המחשבים מחכים לך ללא תקלה רק תכניס את הדיסק ולעבודה

פירמוט מלא ( לא מהיר ) + התקנה + אנטי וירוס זה לפחות שעה - שעה ורבע ( ללא תקלה בדרך ) יש מחשבים ישנים שלוקח יותר זמן .

ומה עם שאלות ? שלקוח שואל אותך 700 שאלות לדקה ? אתה עובד במעבדה או אצלך בבית אתה חושב ?

רק אחד שיש לו ניסיון בשטח יכול להבין אותי , התקנה באתר הלקוח זה לפחות שעתיים ומי שיגיד פחות הוא חרטטן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל האנשים שביקרתי אצלם יצאו מרוצים , אני היחיד שלא יצאתי מרוצה בגלל הכסף עובדה שהם מתקשרים אלי כל הזמן לחזור שוב לתקן

רגע, איך ייתכן שלא יצאת מרוצה? הרי מי קבע כמה אתה דורש לשעת עבודה: אתה, הלקוח, או חברי הפורום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלקוחות שלי כרגע זה חברים , שכנים לא משהו מסחרי אבל יש עשרות .. וכולם באים אלי הבעיה שגלשתי באינטרנט ראיתי שכולם עובדים לפי שעה משהו מטורף התקשרתי אפילו אל טכנאי מהרשת ושיחקתי אותה רוצה להזמין אותו לביקור ושאלתי כמה הוא רוצה והוא אמר " פירמוט מלא + גיבויים זה לפחות 3 שעות אני רוצה 500 ש"ח " ממש ככה ! אז גם לו לא מגיע שקל ? מה כולם טועים ורק אתם חכמים ? כולם מעריכים עבודה בין שעתיים ל 4 שעות , עובדה שאף טכנאי נורמלי עם ניסיון לא יבוא ללקוח בשביל סכומים כאלה נמוכים , אני עושה את זה לחברים ושכנים בשביל הכיף הרעיון המסחרי הגיע לא מזמן , אני סה"כ שכיר הרבה שנים .

לא באים ללקוח מתקינים ובורחים אנשים חוקרים שואלים שאלות רוצים הסברים כל זה לוקח זמן הילדים שואלים שאלות רק השאלות שלהם זה שעתיים ואתם שוכחים מה עם עידכוני אחרי ההתקנה של ה WIN ומה עם הורדה של תוכנות כמו אנטי וירוס שגם לוקח זמן לפעמים ומה עם עידכון דרך הרשת ויש כאלה מבקשים עוד תוכנות במקביל , ומה אם אין ללקוח ? שצריך להוריד דרייבר דרייבר ברשת עדכני ? גם זה שעה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רומן גרוס, מה אתה מצפה לשמוע, ש200 לשעה ב8 שעות זה 1600שח ליום, מה שיוצא 41600שח לחודש לפני מסים? אם יש לך במשפחה מישהו בעל נכות כללית, תפתח את העסק על שמו ותקבל פטור מתשלום מסים.

או אולי זה: התקנת כ.רשת - 83שח, התקנת כ.מסך - 127שח, החלפת - 226שח, פירמוט - 259שח, פירמוט והתקנת מ.הפעלה 331שח, התקנת אנטיווירוס - 63שח, ניקוי אבק - 47שח, ניקוי ווירוסים 114שח, פתיחת פורטים לאימיול - 52שח, פתיחת פורטים לטורנט - 52שח ו31 אגורות, וכד'... האם פספסתי משהו?

אה כן, מה עושים כשבזמן העבודה הלקוח שואל אותך שאלות בתדירות של 700 שאלות לדקה? 700 שאלות לדקה זה תדירות של 11.6Hz מה שאומר שאתה יכול להרשות לעצמך לענות לו בחצי מהתדירות הנ"ל שזה 5.8Hz מה שאומר עד 350 תשובות לדקה, כך שהדבר לא יפריע לך לתקן מחשבים בתדירות של לפחות 8 מחשבים ביום, בהנחה שאתה משקיע כשעה על כל מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...