מצעד העשור של גלגל"צ - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצעד העשור של גלגל"צ

Guy King

Recommended Posts

זה נכון... אבל זה גם אשמתו של גלגל"צ, אתה לא יכול להפיל הכל על האוכלוסיה.

אני ועוד כמה מחבריי שדיסקסנו על זה בבית, הגענו למסקנה שאם גלגל"צ היה משמיע דברים אחרים יכול מאוד ליהיות שהמיינסטרים היה שונה היום בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קצת יהיר מצידכם להכתיר את כל מה שאתם לא אוהבים כ-"זבל מיינסטרים". גם אם זה זבל לדעתכם - אז מה? זה מה שאנשים אוהבים לשמוע, ולא שמעתי אף אחד מלכלך על TOOL רק כי הוא לא אוהב אותם.

וקצת טיפשי להגיד שאמן מסוים הוא "מוכשר בטירוף" כשבריטני ספירס לדוגמא [ולא אני ממש לא מעריץ שלה] היא לא מוכשרת, כי אם כל טמבל לא מוכשר היה מוכר אלבומים במיליונים, אז היו לנו פה הרבה מאוד אמנים עשירים [כולל הרבה מכם אגב].

כל אחד ברשימת 100 השירים של העשור הוא מוכשר במשהו, אם זה בשירה, בכתיבת שירים, בנגינה, במוזיקה אלקטרונית, יו ניים איט. אחרת הוא לא היה מושמע ברדיו ואנשים לא היו נהנים להאזין ליצירותיו. אולי I gotta feeling הוא לא קטע של באך, אבל גם השירים של דיפ פרפל קרובים יותר לפופ מיינסטרים מאשר ליצירות של באך.

מצד שני, אני חושב שהשם "מצעד 100 הלהיטים הגדולים של העשור" היה מתאים יותר לתוכן הרשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון... אבל זה גם אשמתו של גלגל"צ, אתה לא יכול להפיל הכל על האוכלוסיה.

אני לא מפיל כלום על האוכלוסיה. אם כבר, אני מפיל הכל על תעשיית המוזיקה שבקושי הצליחה לייצר להקות טובות וקלאסיקות מוזיקליות בעשור האחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לכל מי שמאשים את גלגל"צ - אתם טיפשים?

א. אף אחד לא האשים את גלגל"צ, האשימו את המצעד שהושמע בגלגל"צ.

ב. למרות סעיף א', טענו פה - ויש בזה מידה של צדק - שאנשים בחרו במה שטחנו להם ברדיו. גלגל"צ משפיע על הפופלאריות של שיר כלשהו, לא במידה מוחלטת כמובן, אבל יש לו השפעה.

ג. "אתם טיפשים?". לא פעם ראשונה שאני שם לב לזה, ואני חושב שהעליתי את זה בעבר - השפה שלך די אלימה. ממה זה נובע? חלק גדול מההודעות שלך מאשימות משתמשים (=אנשים) אחרים בטיפשות ובטימטום, על כל מיני נושאים. אתה המנהל הראשי? המנהל הראשי של פורום המחשבים הגדול ביותר במדינה? אז תן דוגמה אישית, דבר ותתיחס תמיד בכבוד, לכולם, בכל נושא, ותפסיק להשתמש בקללות ובהעלבות. זה ממש בלי קשר לעכשיו, אני פשוט שם לב לזה בהרבה מקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלתחנה כן היה אחוז (ואולי אף יותר) בהחלטה

מכיוון שאת 100 השירים שהיו במצעד בחרו מתוך מאגר של 500 שירים,

ואת 500 השירים האלה גלגל"צ בחרו, ולכן כן הייתה להם השפעה.

עם זאת, אני לא מאשים את גלגל"צ בתוצאות המצעד, כי בסופו של יום,

זה לא אשמתם שהמוזיקה בעשור האחרון הייתה פחות טובה מהעשור הקודם (לעניות דעתי בכל אופן)

ו-Milford,

אולי לפני שאתה קורא לאנשים טיפשים תסביר להם לפחות למה הם טועים, אם אחרי

זה הם לא קולטים שהם טועים, אז תקרא להם טיפשים.

אי ידיעה אינה בהכרח טיפשות, היא פשוט אי ידיעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...