לא מצליח להריץ Windows 7 על SSD. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח להריץ Windows 7 על SSD.

RayZ

Recommended Posts

כן, הייתה לי פה עוד שאלה, היא נפתרה- אבל שוב הבעיות לא מסתיימות כאן...

אני לא מצליח להתקין ווינדוס 7 על ה- שלי (ה-X25 המפורסם של אינטל)- אני מגיע לשלב שאחרי ההתקנה, הוא עושה Starting Windows, טוען קצת ואז מרסטט את עצמו.

ניסיתי כמה פעמים, ועם כמה התקנות על ה-, וזה חזר על עצמו.

בסופו של דבר ניסיתי להתקין על אחד מההארדיסקים הרגילים וזה עבד בלי בעיה, המערכת עלתה.

למישהו יש מושג מה הבעיה?

ד"א, אני רק צריך לציין שהמערכת ניגשת אל ה- דרך ההארדיסק השני נהדר, אפשר ליצור שם קבצים ולהשתמש בהם ולא קיימת בעיה אחרת כלשהי נראת לעין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שזה לא יהיה, בכל מקרה זה לא קשור לאור העדכון שאני מביא עכשיו-

חיברתי את ה-SSD דרך המחשב השני לשם ניסיון (בדיקה אם הבעיה נובעת מה-SSD עצמו או משהו אחר במחשב החדש). עלה בלי הבעיה, המשיך מאיפה שההתקנה נעצרה (איפה שזה עשה ריסט כל הזמן), העלה את עצמו, פעל חלק ופיקס.

העברתי חזרה למחשב החדש, הפעם הווינדוס עלה- אבל בכל פעם שאני מנסה להתקין דרייברים מסויימים או שהווינדוס מנסה להתקין בעצמו (כמו איתור התקני USB ראשוני) המחשב מרסטט את עצמו, וזה חוזר ונשנה אחרי כל ריסט.

ברור עכשיו שה-SSD חף מבעיה כלשהי, לכן אני ארחיב על הבעיה עצמה במחשב עם כל הפרטים-

פעולת הריסט הזו קרתה לי בעבר עוד לפני ההתקנה. זו לא ממש פעולת ריסט מוכרת לי, אבל שערתי לעצמי שככה זה בלוח הספציפי הזה, אבל בכל מקרה- המחשב נכבה ל-3 שניות ואז נדלק מחדש מעצמו. וזה קרה לי בעיקר אחרי שמירת הגדרות בביוס.

זה בעצם סוג של כיבוי והדלקה עצמית ברגע שמשהו משתנה במערכת (הגדרות בביוס, דרייברים) וזה כאמור לא אמור ליהיות ככה.

משהו פה לא נראה לי תקין, לא יודע מה איתכם.

יש עצות?

שוב, מדובר בלוח אם X58A-UD7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבטל AHCI עוזר ?

לחפש SATA דרייבר אחרון ללוח האם. אולי יש עדכון.

אתה מודע לעובדה שאתה צריך לטעון את הדריברים שהורדת בעת התקנת הWINDOWS, כן?

כ"כ ניסית להתקין על הרדדיסק רגיל במערכת החדשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עדיין חושב שזו בעיה של דרייברים?

הרי על הלוח שבמחשב הזה (מלפני 3 שנים) זה עבד. אבל בסדר, אני אנסה לבדוק אם יש משהו מעודכן ואעדכן פה.

עריכה- אוקיי, לפי איך שזה נראה אין עדכון חדש ל-SATA...

אז מה עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה מצב מוגדר הSATA במחשב החדש (IDE,NATIVE,AHCI) ובישן (שבו הSSD כן עובד)?

בחדש IDE, כנ"ל לישן.

ניסיתי לשנות בחדש ל-AHCI וישר אחרי שהווינדוס עולה יש מסך כחול וריסט (עם ה-SSD).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדיר כAHCI ותתקין מחדש.

עריכה:

אין דרייברים חדשים לsata?!?!

http://www.gigabyte.com.tw/Support/Motherboard/Driver_Model.aspx?ProductID=3251&ost=windows+7+64bit#anchor_os

כ"כ לאיזה בקר מחובר הכונן? (שים לב שיש את הבילט אין של ערכת השבבים ויש את הנוספים של JMICRON, ומרוול).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...