היכן מומלץ לקנות מחשב נייד או: "איך רציתי DELL וקניתי ASUS" - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היכן מומלץ לקנות מחשב נייד או: "איך רציתי DELL וקניתי ASUS"

Klayhamn

Recommended Posts

אני רגיל לקנות את מוצרי המחשב שלי בחנות "פנדה", אבל נראה שהמבחר שלהם של מחשבים ניידים הוא אמנם מגוון אבל לא מאוד גדול (כלומר, מעט דגמים מכל יצרן). מישהו יכול להמליץ על חנות בעלת מבחר גדול יותר של מחשבים ניידים במחירים הגיוניים? אשמח לשמוע גם על חנויות בחו"ל שעושות משלוחים לישראל.

ספציפית - אני מתעניין בעיקר במחשבי . האם יש מקום בארץ שבו אפשר באמת לבחור מבין כל הדגמים שהם מציעים למכירה?

אם מישהו יוכל להמליץ בנוסף על דגם קונקרטי שהוא ראה או ניסה והתרשם ממנו לטובה, אשמח לשמוע

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי -

אין לי תקציב ספציפי כי אני לא מעוניין עדיין במחשב מסויים, ראיתי כל מיני דגמים שנראו לי נחמדים

(XPS, STUDIO וכו') אבל אני רוצה קודם כל להבין איפה יש חנות שבה ניתן להשיג אותם (וזו למעשה השאלה שלי)

סתם כבדרך אגב רציתי שמי שיש לו איזה דגם ספציפי שהוא התלהב ממנו - יספר עליו. אין לי צורך ב-"התאמת מחשב לצרכיי"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי נעול על DELL בעיקר בגלל ש:

1. המקלדת נראתה לי נוחה ונאה להחריד

2. המחשב עצמו נראה מעוצב ובנוי היטב

3. יש לי נסיון טוב איתם עם המסך 24 אינצ' WFP2408

בכל מקרה, מאז שפתחתי את הת'רד גיליתי על ה- UL, והחלטתי לרכוש את אחד הדגמים שלהם במקום

אחרי התלבטות רבה ובעיקר בגלל חוסר זמינות של ה-UL30VT במחיר סביר (נמכר באמזון ב-800 דולר אבל בגלל שאזל מהמלאי הוא נמכר ע"י חנות אחרת ב-1000 דולר), החלטתי ללכת על ה-UL30A

הדחיפות ברכישה : גיליתי שמישהו מהחברה שלי מגיע מניו יורק לארץ בשבוע הבא, והוא הציע להביא את המחשב איתו

סיבה נוספת שבגללה נטיתי יותר לכיוון ה-UL30A הוא המארז הכסוף והעובדה שהוא אוסף הרבה פחות טביעות אצבעות או לכלוך

ותודה על העזרה QTTP - גיליתי את האתר הזה אתמול ותכננתי להזמין דרכם את ה-STUDIO XPS 13

למרבה הצער נראה שגם מבחינת משקל וגם מבחינת מחיר -- מדובר בסוג של OVERKILL, גם אם הביצועים שלו עליונים על המחשב שבחרתי

ה-STUDIO ים הרגילים למיניהם אמנם זולים יותר במעט, אבל אין את גרסת ה-14 או ה-13 אינץ' בארץ...

בקיצור, קשה להיות באמת שלם עם ההחלטה - (בניגוד לפעם שבה רכשתי את ה- 2408WFP והרגשתי שאני קונה את המסך הכי טוב בעולם)

אבל אני מאמין או מקווה שאני אהיה מרוצה מהמחשב למשך השתיים שלוש הקרובות

-------

שכחתי להוסיף: המחשב נמכר בארץ בחנות QSYS (למרות שאין להם אותו כרגע במלאי), לא ברור לי מאיפה הם משיגים אותו כי היבואן הרשמי (רונלייט) מייבאים לארץ רק את ה-UL20A וה-UL50AG...

הוא נמכר עבור 4500 בערך אם אני זוכר נכון, בעוד שהרכישה באמזון עלתה לי 738 דולר, דהיינו כ-2800 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן המפרט הזה בנוסף לעיצוב המגניב והמקלדת גרמו לי לבחור בו -

אני רק לא מבין למה בארץ הוא עולה פי 2??!

ועוד יותר מכך - אני לא מבין איך לא מתארגנות קבוצות רכישה של המחשב הזה - ואיך אנשים מסוגלים לקנות דברים כמו כשיש מחשבים כאלה בסביבה (ויש לו גם גרסה של 15, 14 או 12 אינץ', ובנוסף יש גרסה שכוללת גם כרטיס מסך נפרד שאפשר לעבור ממנו לרגיל ובחזרה בלחיצת כפתור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, בדיוק חרשתי עכשיו על הדגמים האלה, פשוט מצוינים! עניין המחיר בארץ לא מפתיע אותי בכלל, אבל עניין קבוצות הרכישה לא ברור גם לי... ייחלתי ליום שיופיע נוטבוק במשקל, באורך חיי ובמחיר של נטבוק, ואני רואה שזו כבר מציאות. תספר לנו איך הוא אחרי שתקבל אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי AMD@ati - מאיפה הזמנת? והאם במשלוח או שמישהו הביא לך? ואיזה מודל בדיוק? A1? A2? X1? X5?

האמת שאני תוהה האם לא פספסתי שהזמנתי את ה-UL30A במקום את ה-UL30VT במיוחד שעכשיו הבנתי שגם עומדת לצאת לו גרסה כסופה.. אבל זה יהיה כנראה רק לקראת סוף ינואר (ולא בטוח שהזדמנות כזו של מישהו שמגיע מארה"ב וגם זכאי בדיוק למשלוח של יומיים חינם לביתו - הייתה חוזרת על עצמה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי את ה-X5 מאמזון לכתובת בארה"ב ממנה מישהו הביא לי את המחשב, כפי שכתבתי אני מרוצה מהמחשב, מקווה שגם אתה.

נ.ב: לפי דעתי אין סיבה להזמין את ה-VT אם אתה לא מצפה להריץ על המחשב משחקים כבדים, לי מספיקה בהחלט היכולת להריץ סרטי HD בתוספת יציאת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שאני כמעט לא משחק משחקים כבדים, ובכל מקרה יש לי DESKTOP די כבד בבית , ככה שזה לא קריטי

מה שאני חששתי זה שהביצועים עצמם נפגעים גם בסרטים (לדוגמא 1080P) או דברים דומים (גלישה, , אנערף) אבל אם אתה אומר שאתה רואה הכל חלק...? האם באמת ניסית 1080P או רק 720?

אני לא רואה את עצמי משחק שום דבר על לפטופ בשנים הקרובות... לא נראה לי נוח כל כך בין כה וכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני שמתי עין על הסדרה הזאת, אני מחזיק כרגע 1000HA של אסוס (נטבוק) וירידת המשקל של דגמי ה 13 וה 12 עושים לי חשק, בעיקר אני מרגיש צורך למחשב מהיר יותר, שינגן הי דף (על הlcd של ההורים) ושיתמודד עם כל מה שאני אזרוק עליו בלי בעיות (לנטבוק יש בעיות, אבל נסבל).

אם ל ul20 היה הוא היה הבחירה המושלמת שלי אבל משום מה השמיטו את החיבור למרות שהמחשב מסוגל להציג הי דף בלי בעיה.

בכל מקרה,

למחזיקי ה ul30, אשמח אם תוכלו לתת סקירה קטנה, הדברים שחשובים לי הם משקל ונוחות נשיאה (האם הוא מורגש בתיק), חיי סוללה ארוכים (הבנתי שמצהירים על 10 שעות ושזה קצת מוקצן) ותחושה כללית עם המחשב, אשמח להשוואה עם מחשב אחר שאתם מחזיקים (נגיד כמה זמן לוקח לדפדפן לעלות, אצלי יכול גם 30 שניות, בשולחני של חברה שלי גג 5 שניות).

הא, והבנתי שהוא מגיע עם מערכת לינוקס קלה שעולה תוך פחות מ 10 שניות ויש בה וסקייפ, אם תוכלו להרחיב עליה קצת יותר (ממש מתאים לי מחשב שיעלה ב 10 שניות, לשלוח מייל לסגור בשניה וחזרה לתיק) אני מאוד אשמח.

הלוואי שמישהו שאני מכיר יחזור מארה"ב, המחיר רק יורד לפי מה שאני רואה באמזון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...