היכן מומלץ לקנות מחשב נייד או: "איך רציתי DELL וקניתי ASUS" - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היכן מומלץ לקנות מחשב נייד או: "איך רציתי DELL וקניתי ASUS"

Klayhamn

Recommended Posts

לא נתקלתי בשום פגם באיכות הבנייה, המארז החיצוני גם מצופה באלומיניום כך שלא נראה לי שאיכות בניה היא בעיה במחשב הזה.

אז כן, המחשב קל (כמובן שלא כמו נטבוק), זמן הסוללה בשימוש בסיסי יכול להגיע לכ-10 שעות, המחשב (מספיק) מהיר ועם משימות יומיומיות הוא מתמודד בקלות יתרה, כמו כן לא שמעתי על מערכת שהוא בא איתה, אבל הווינדוס 7 עולה מהר מאוד כשלעצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף להמלצות בעניין ה UL30-X5.

קניתי אותו בחודש שעבר לחברה והיא מרוצה מעל הגג. משקל קל עם 9 תאים שמספיקים לטענתה ל10 שעות עבודה (קריטי כאשר אתה סטודנט ואין לך חיבור לקיר באמצע הכיתה)

ואם כבר נגעתם באיכות הבנייה, אני ממש לא מומחה לחומרים אך זה נראה ומרגיש כמו אלומניום קשיח ואיכותי ולא פלסטיק סיני זול.

אך עם זאת, לדעתי המסך בוהק מידי (אני מעדיף מט, למרות שלחברה זה בכלל לא מזיז) ודבר נוסף הוא שרואים מלא טביעות אצבע על הלפטופ עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן למרבה הצער המסכים המבריקים הפכו לטרנד - אולי כי זה נראה יפה מרחוק בחנות?

לשימוש אמיתי זה לא כל כך פרקטי, במיוחד בסביבות שבהן אין לך שליטה על מידת האור

בכל מקרה, ערן - אפשר לשאול איפה קנית אותו ובכמה?

ביום שני אני אקבל את המחשב ואז אוכל גם אני להעיד על איכות הבניה, לחיוב או שלילה (מקווה שלחיוב ;D)

אלי - זה שהמסך גמיש זה לא *בהכרח* רע - המשמעות יכולה להיות שאם תפיל אותו הוא לא יישבר.

אבל כאמור, זה הכל עניין של יתרונות וחסרונות. במחשבים אין "מושלם" :)

המחשב הזה מנסה (וכנראה מצליח) לקלוע בדיוק לתווך שבין NETBOOK חזק יותר ל-NOTEBOOK קל, קטן ורזה (כלומר - לא אוכל הרבה סוללה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ תראה אותי *אישית* זה קצת יעצבן שהמסך כמו ג'לי , ושאת החלק של המחשב איפה שיש את הפד אני אצטרך להדביק עם סלוטייפ

כמו אצל אחד פה:

http://www.youtube.com/watch?v=NZa8i0sZiVY

ב- 3:40 בערך

אני מאוד מקווה שזה רק אצלו ככה יצא פגום , כי האמת אני בעצמי חם על הנייד הזה וחשבתי לייבא אותו

אגב, מדובר פה על גרסת ה14" , לפי מה שהבנתי יש הבדל בין שלושת הדגמים באיכות הבנייה. למשל לפי NOTEBOOKCHECK בגרסת ה15" יש צליל שמאוד מפריע בעת עבודה כשאתה מקליד . אבל בגרסת ה14 שגם לה הם עשו סקירה, מצויין שהמקלדת בסדר (מהבחינה הזאת)

בכל מקרה, יום שני יהיה לך את המחשב, אני אשמח אם תבדוק את הדברים שציינתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג אני אעלה לפה ביקורת מפורטת עם מקרוב ואולי גם איזה סרטון :)

מה שכן - אני גם שמעתי על בעיות ספציפיות בדגם ה-14 אינץ', אבל באותה נשימה שמעתי על אנשים שקנו את ה-UL30 ואמרו שהבעיות שהם נתקלו בהם ב-UL80 לא קיימות שם. קח בחשבון שהמבנה קצת שונה בין היתר בגלל שה-UL80 כולל גם כונן , בעוד ש-UL30 ו-UL20 לא (לא זוכר לגבי UL50).

ראיתי את הסרטון -- אני לא שמעתי על אף שהתלונן על הנקודה שהוא מתלונן עליה, נראה שזה "לימון" ספציפי בדגם שהוא קיבל, אני כן שמעתי על גמישות מסויימת של הפאנל המסך, שכמו שכבר אמרתי, זה לא *בהכרח* שלילי או משמעותי. אני לא מאמין שאף אחד מאיתנו יצטרך להשתמש בסלוטייפ. בכל מקרה גם במקרה ואתה נתקל בדבר כזה, אני בטוח שכל מנוסה יוכל למצוא לזה פתרון איכותי - בחינם - או תמורת סכום סמלי. להערכתי זה רק דורש קצת חיזוק פנימי של ברגים או משהו כזה.

דרך אגב, אני אתן 5 שקל למי שיצליח להסביר לי למה לכל דגם קוראים לפי ספרת האחדות של גודל המסך, חוץ מה-14 אינץ' שקוראים לו UL80......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן למרבה הצער המסכים המבריקים הפכו לטרנד - אולי כי זה נראה יפה מרחוק בחנות?

לשימוש אמיתי זה לא כל כך פרקטי, במיוחד בסביבות שבהן אין לך שליטה על מידת האור

בכל מקרה, ערן - אפשר לשאול איפה קנית אותו ובכמה?

ביום שני אני אקבל את המחשב ואז אוכל גם אני להעיד על איכות הבניה, לחיוב או שלילה (מקווה שלחיוב ;D)

אלי - זה שהמסך גמיש זה לא *בהכרח* רע - המשמעות יכולה להיות שאם תפיל אותו הוא לא יישבר.

אבל כאמור, זה הכל עניין של יתרונות וחסרונות. במחשבים אין "מושלם" :)

המחשב הזה מנסה (וכנראה מצליח) לקלוע בדיוק לתווך שבין NETBOOK חזק יותר ל-NOTEBOOK קל, קטן ורזה (כלומר - לא אוכל הרבה סוללה).

קניתי את המחשב מאמזון בנובמבר כשהמחשב עוד עלה 700 דולר. שילמתי עוד 10 דולר משלוח למקום בארה"ב ואחי אסף לי את זה לארץ.

בסופו של דבר, תחשוב עם עצמך איזה דברים יותר חשובים לך בלפטופ. אם זה זמן הסוללה הארוך אך עם זאת מעבד חלש יותר (שאגב מנגן 1080 בלי בעיה)

השימוש של המחשב שקניתי הוא לסטודנטית, ובשבילה זה מעל ומעבר. אפילו ל-TOUCHPAD היא התרגלה.

לגבי המסך, לדעתי, אם תשאל אנשים שפחות מתעניינים במחשבים, תראה שלהם זה בכלל לא ישנה אם הוא בוהק או מט. רובם לא יושבים בשמש בשנקיין בצהרי יום שישי עם הלפטופ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשנקין בשמש לא, אבל לסטודנטים שחוזרים הביתה ברכבת או אוטובוס זה מאוד משפיע על יכולת צפיה בסרטים/עבודה על משהו של לימודים

בתור סטודנט שלומד בבן גוריון וגר בצפון עם נסיעה של 5 שעות לכל כיוון פעם בחודש היה מאוד מפריע לי אם לא יכולתי לראות סרטים במהלך הנסיעה המתישה...

כנראה שבגלל נושא המסך אני אמתין בסבלנות לדור הבא של , בתקווה שיכניסו מסכי מאט או מסכי פיקסל QI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ORANK - אני חושב שאתה טיפה מגזים - אמנם מסכים מבריקים זה לא הכי כיף, אבל זה לא אומר שהם בלתי שמישים בעליל

אם אתה רוצה, אצלם של המחשב בשמש ברגע שאקבל אותו, בתקווה שהם יצליחו להמחיש את יכולת הצפייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...