סדר קבצים בווינדוס 7? - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדר קבצים בווינדוס 7?

יניב51

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חלונות 7 זאת מערכת עם סקין משופר זהו.

חרא של .

הבעיות בשהיתגלו במערכת:

1) ניצול משאבים מוגבר של כרטיס מסך

2) אי אפשר להציג קבצים מוסתרים.

3) בעיות בתאימות דריבירים לדוגמה :מדפסת HL1240 אין דריביר תואם לרזולוציה 600DPI רק רזולוציה 300DPI

4) התקן לכרטיס מסך מסדרות ATI3000 ומטה אין תמיכה בCATLIST

5) צריכים להחפיף הרבה תוכונות כגון פוטושטופ 8 שלא תומך ב7.

בקצרה, חרטה בונה, איטית יותר במשחקים אולי עובדת בצורה יותר טובה בתחום הגרפי בשולחן העבודה אבל חוץ מזה

לא ממליץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקצרה, חרטה בונה, איטית יותר במשחקים אולי עובדת בצורה יותר טובה בתחום הגרפי בשולחן העבודה אבל חוץ מזה

לא ממליץ

המערכת כבר מותקנת, חוץ מהבעיות האלו אני מסתדר איתה מעולה.

נכון, הייתה לי הרבה יותר נוחה ( ופשוטה ), אבל צריך להשתדרג :)

2

) אי אפשר להציג קבצים מוסתרים.

לא יודע על מה אתה מדבר...

^ לא, בגלל ה-64BIT הצריכה של הזיכרון גבוהה יותר.

נו סבבה, ברמה העקרונית כמו שאמרתי אני לא מרגיש שהמערכת איטית או משהו, הכל טס....

עדיין משהו ניראה לי דפוק עם התיקיות :\

ניראה לי מחר נתקשר למייקרוסופט וננסה לברר \:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאורן... לא אכפת לי מה זה ווינדווס 7, מצדי שיהיה סקין של ווינדווס 95 עם שדרוגים. כל עוד זה עובד לי טוב, מהר ובלי תקלות - אני מרוצה.

לעניין - בדקתי קצת את העניין ונראה שאין דרך לשנות את האייקונים ע"פ סדר שלך.

האופציות שלך הם:

1. לשנות את שמותיהם של האייקונים

2. לעשות להם group

3. לחכות לSP1, יכול להיות שהם יסדרו את זה (כנראה בעייה ב-explorer)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלונות 7 זאת מערכת ויסטה עם סקין משופר זהו.

חרא של מערכת הפעלה.

הבעיות בשהיתגלו במערכת:

1) ניצול משאבים מוגבר של כרטיס מסך

2) אי אפשר להציג קבצים מוסתרים.

3) בעיות בתאימות דריבירים לדוגמה :מדפסת HL1240 אין דריביר תואם לרזולוציה 600DPI רק רזולוציה 300DPI

4) התקן לכרטיס מסך מסדרות ATI3000 ומטה אין תמיכה בCATLIST

5) צריכים להחפיף הרבה תוכונות כגון פוטושטופ 8 שלא תומך ב7.

בקצרה, מערכת הפעלה חרטה בונה, איטית יותר במשחקים אולי עובדת בצורה יותר טובה בתחום הגרפי בשולחן העבודה אבל חוץ מזה

לא ממליץ

זה לא בדיוק המקום להכנס לזה, ולכן אני גם לא אענה פה בהמשך השרשור, אבל רק בשביל שאנשים אחרים לא יקראו את ההודעה שלך ויחשבו שזה איכשהו קשור למציאות: מה שאמרת זה שטויות חסרות כל בסיס שהקשר בינן לבין המציאות הוא מקרי לגמרי, או גרוע מכך.

נטפל בזה אחד אחד:

1) לא ברור לי בדיוק מה אתה רוצה להגיד בניצול משאבים מוגבר (לא חושב שלך יש מושג מה ניסית להגיד) - אבל בעקרון, 'ניצול מוגבר' זה יתרון, לא חיסרון... ואכן win7 מנצלת יותר טוב את המשאבים ומביאה לביצועים גבוהים יותר ממערכות הפעלה קודמות. win7 עם חומרה מודרנית (שבכל מקרה נחוצה בשביל משחקים) נותנת ביצועים עדיפים מאשר חומרה זהה על גבי XP/Vista.

ניתן לראות את זה למשל כאן: http://www.driverheaven.net/articles.php?articleid=137&pageid=1

2) לא נכון. אפשר להציג קבצים מוסתרים. אפשר גם להשיג קבצי מערכת מוגנים. אין שום סוג של קובץ שאי אפשר להציג. אם אני טועה אני אשמח לשמוע מה בדיוק אני לא יכול לראות במחשב שלי, ואיך בודקים את זה.

3) ברגע שאמרת לדוגמא די הרסת לעצמך את הטיעון. אני יכול למצוא אינספור דוגמאות לדברים שעובדים ב-7 ולא ב-, וגם להיפך. 'לדוגמא' DX10. 'לדוגמא' מותקן לי פה סורק שנקנה ב-1998(!!) על ווינדוס 7 בטא ועובד מצוין. זה שיש משהו ספציפי שהדרייבר שלו דפוק לא מלמד שום דבר. בטח לא אם זה משהו שכבר לא מיוצר שנים וגם לא ממש במלאי של רוב החנויות. אם אפשר ללמוד מזה משהו זה לא לקנות מחברות שלא משקיעות בפיתוח דרייברים חדשים.

אם יש לך מחשב עם רכיבים בני 8-10 שנים אז כנראה שבאמת אין סיבה להחליף מערכת הפעלה. אבל אם קנית מחשב ב-4-5 השנים האחרונות לא יהיו לך בעיות כאלה. זה טיעון מגוחך לגמרי - זה עניין של 2 דקות לוודא שיש דרייברים לחומרה שלך, אם אתה באמת מודאג. זה לא איזה הימור עיוור.

4) ראה סעיף קודם.

5) אתה מדבר על תוכנה שיצאה ב-2005. מאז יצאו עוד 3 גירסאות של אותה תוכנה (והגירסה הבאה אמורה לצאת תוך 3-4 חודשים). אז כן, אם אתה עובד עם תוכנה בת אוטוטו 5 שנים, אין בעיה, אל תתקין win7.

לסיכום, יש מצבים שבהם Win7 לא מתאים. בעיקר עם מתעסקים עם חומרה ותוכנה מלפני 5 שנים או יותר. האמת, לא רואה סיבה שזה יהיה אחרת. אם אתה עובד עם ציוד בן 5, למה שדווקא את מערכת ההפעלה תשדרג פתאום?

אבל זה נכון לגבי כל דבר חדש. כל שנתיים יוצא מעבד שלא מתאים לסוקט ישן. וזכרון שלא עובד עם סלוט בן שנתיים וכו' וכו'.

זו מערכת הפעלה שנותנת ביצועים יותר טובים מ-, אפילו DX10 מול עם DX9, עדיין ביצועים יותר טובים. היא נראית הרבה יותר טוב, הממשק שלה עדיף לאין ערוך מזה של ואם המחשב מספיק חזק (נגיד בן שנתיים ככה) אז גם עולה ומגיבה מהר כמו XP.

כמו כן, מנצלת הרבה יותר טוב כמות גדולה של משאבים (הרבה זיכון, הרבה ליבות וכו') לעומת XP. מעבר זה גם האבטחה גבוהה יותר, וכרגע מן הסתם גם 'היצע' הווירוסים הרבה יותר קטן מהאיומים על XP (כמובן שזה ישתנה, כנראה די בקרוב). יש רק סיבה אחת להשאר עם XP (מעבר לשיקול הכלכלי), וזה אם יש לך מחשב ישן וחלש מאד.

אני לא אומר שהיא מושלמת, בסה"כ עוד , אבל טובה יותר מקודמותיה.

אני באמת לא מבין אותך, כל מה שאמרת פשוט שטויות, וזה שאתה 'לא ממליץ' בכזו החלטיות... בוא נגיד שלהבא אני אשים לב לשאר ה'המלצות' שלך, כדי לדעת מה לא לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידידי היקר, תגובתך מעידה על בורותך במערכת ההפעלה חלונות 7

יש לי מדפסת לפני 8 שנים, ליזר מעולה. ואין באף מקום דריבר, ואת הדריבר הבסיסי הזה הורדתי מאתר מקרוספט ולכן הוא מצומצם.

עדיין לא הוציאו דריבר רישמי.

ואין לי כלל חומרה ישנה, מכיר במקרה את לוח האם MA74GM-S2י בעל מסך מובנה של HD2100 של ATI.

כידוע, עדיין ATI לא הוציאו דריבר רישמי למערכת ההפעלה הזאת, למרות שחלונות 7 עובד יפה, אך איו לך את אפשרות הCATLIST.

לפי כתבה שקראתי איפה שהו, חלונות 7 לא יאפשרו תמיכה בכרטיסים ישנים דירקט X מגירסה 9, וגירסה 8 כלל לא יעבדו.

פעם ראשונה אני רואה מערכת הפעלה שמאלצת אותך לרכוש ציוד נוסף בשביל שטיות

הXP הינה מערכת הכי יציבה , לא גוזלת הרבה נפח בכונן ואני חושב שהכי מהירה גם. יש לציין שעד שחלונות 7 יגיעו לבשלות יצאו לפחוות 3 עידכונים חשובים SP1 SP2 SP3

חלונות 7 זה בדיוק משופרת. פשוט מהנדסי תוכנה שכשלו ושרפו מלארדים בפיתוח מערכת , כדי להציל את הפרויקט החליפו סקין וקראו לזה בקול תרועה וצילצולים 7 , לפי דעתי זה אמור להיקרא ריפבריק אולטימט

רק חמורים יקנו 7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט היה אפשרי O_O

גוררים אתה קובץ / תיקיה למיקום הרצוי וזה מתחלף

בווינדוס 7 אי אפשר לעשות סידור אוטומטי.

אני מדבר על

קליק ימני - תצוגה - סדר סמלים אוטומטי

פשוט אין את זה בווינדוס 7 חוץ משולחן העבודה |:

אפשר גם אפשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל לגבי 'בורותי' - אני עובד עם המערכת הזאת מאז שיצאה הבטא הראשונה, אתה, כפי שהפרופיל שלך מראה, עובד על . מעניין מי מבין בווינדוס 7 יותר.

העובדה שהתעלמת לחלוטין מכל הטיעונים שלי מראה שאין לך שום מושג מה קורה בפועל. נראה שיצא לך לקרוא קצת יותר מדי טקסטים של פאנבויס של או משהו, אחרת לא ברור לי למה אתה חושב את מה שאתה חושב.

אתה פשוט מטעה אנשים, זורק 'עובדות' לאוויר שהן פשוט לא נכונות.

יש לי לפני 8 שנים...ואין לי כלל חומרה ישנה...

:s07:

מכיר במקרה את לוח האם MA74GM-S2י בעל מסך מובנה של HD2100 של ATI.

מכיר, הנה באתר של גיגהבייט הדרייברים לווינדוס 7, בשביל הרשת והקול וכו':

http://www.gigabyte.com.tw/Support/Motherboard/Driver_Model.aspx?ProductID=2813&ost=windows+7+32bit#anchor_os

כידוע, עדיין ATI לא הוציאו דריבר רישמי למערכת ההפעלה הזאת, למרות שחלונות 7 עובד יפה, אך איו לך את אפשרות הCATLIST.

ידוע למי? אתה חי בסרט. הם בהחלט הוציאו לווינדוס 7, מבט קצר באתר שלהם מראה שיש להם למבחר די מרשים של כרטיסים. החל מרדאון HD 2000 ועד רדאון 5970HD. כמו כן מ-X300 ועד X1950, ועוד הרבה. אתה מוזמן להכנס לאתר שלהם ולמצוא את זה בעצמך.

לפי כתבה שקראתי איפה שהו, 7 לא יאפשרו תמיכה בכרטיסים ישנים דירקט X מגירסה 9, וגירסה 8 כלל לא יעבדו.

קודם כל 'איפהשהו' לא תופס. תראה לי בדיוק איפה, שאני אדע גם מהם לא לקחת המלצות :xyxthumbs:

כמו שכבר אמרתי לATI יש דרייברים לכרטיסים כמה דורות אחורה, וגם ל- יש מתאימים, אחורה עד ג'יפורס 6 (5-6 שנים אחורה פחות או יותר).

שוב, הטענה שלך שקראת איפהשהו מצוצה מהאצבע, פשוט לא נכונה. אין פה ספקולציות של יאפשר או לא, כבר מוכרים את זה, כבר יודעים שזה תומך בכל מה שאתה טוען שלא. זה בולשיט מוחלט מה שאמרת כאן.

יש לציין שעד שחלונות 7 יגיעו לבשלות יצאו לפחוות 3 עידכונים חשובים SP1 SP2 SP3

חלונות 7 זה בדיוק משופרת. פשוט מהנדסי תוכנה שכשלו ושרפו מלארדים בפיתוח מערכת , כדי להציל את הפרויקט החליפו סקין וקראו לזה בקול תרועה וצילצולים 7 , לפי דעתי זה אמור להיקרא ריפבריק אולטימט

בוא ננתח שניה את מה שאמרת. חלונות 7 היא משופרת - כלומר לקחו מע' הפעלה אחרי כמה SP שכבר הבשילה ועובדת חלק, שיפרו אותה קצת ומוכרים אותה בתור 7. מצד שני, אתה אומר שחלונות 7 צריכה 3(!!) עדכונים שלמים כדי 'להגיע לבשלות'. אבל.. אם זה משופרת, אז מה צריך להבשיל פה?

אתה סותר פה את עצמך ובעצם לא אומר כלום. או שזו מערכת בשלה שמבוססת על מערכת בשלה, או שזה משהו חדש שצריך להבשיל. אבל זה לא יכול להיות שניהם :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר שאני הכי שונא זה טמבלים שזורקים הערות ללא בדיקה.

רק בשבילך צירפתי ראיה מהאתר של ATI, לגבי הכרטיס מסך המובנה בלוח האם הנ"ל MA-74GM שכולל כרטיס מסך HD2100

שים לב שאין כלל דריברים מסידרה 2 .

כנ"ל הבדיקה החפפניקית שלך לא פסעה על עניין המדפסת.

ולא אמרתי שאין דריבירים לכרטיסי הקול והרשת, טענתי רק לגבי כרטיס המסך המובנה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדה שאתה קורא לי טמבל ו'שונא אותי' בגלל זה לא ממש תורמת לשום דבר, ואין לי שום עניין להפוך את זה למשהו אישי, אז אני אדלג על זה ואגיע לתכלס:

אני שמח לראות שלרוב הטיעונים שלי כבר אין לך תשובה, זה אומר שאנחנו מתקדמים :xyxthumbs:

*מדפסת בת שמונה שנים - אין מה לעשות, זה יותר מדי זמן. אם החברה לא מספיק רצינית בשביל לפתח אחרי 8 שנים, אז אין מדפסת. וכמו שאמרתי, אם יש לך רכיבים ישנים אז צריך לבדוק לפני שמתקינים מע' הפעלה חדשה, זה הכל. ושוב, אני לא חושב שזה נחוץ. מדפסת לייזר עולה יום כמו חצי ממעכרת הפעלה, וזה גם לא משהו שנוטה להחזיק 8 שנים. השוק לא יכול לתמוך אחורה 8 שנים בכל דבר. אם זה היה המצב לא היינו מתקדמים אף פעם. תחזור לדוגמא מהפוסט הקודם לגבי מעבדים, , חיבורי HDD ומה לא. אי אפשר גם להתקדם וגם לתמוך אינסוף שנים אחורה, ובעולם של המחשבים 8 שנים זה פחות או יותר אינסוף.

נראה לי שסגרנו את הפינה של המדפסת. הלאה.

*כן, שאין catalyst ל-win7 לכרטיס מסך מובנה ספציפי. אין לי כרטיס של ATI, לא יודע בדיוק מה נותן לך ה-catalyst לעומת 'סתם' דרייבר. אבל כן קיים 'סתם' דרייבר. בתוך win7 בדרייברים המובנים יש דרייבר. אין שום בעיה לעבוד עם הכרטיס הזה, פשוט יהיו חסרות כמו תכונות שליטה שיש בcatalyst-

ati2100.jpg

כמו כן חיפוש קצר (מאד) ברשת מוביל אותך לדרייברים בכל מיני מקומות ל-2100, למשל:

http://driverscollection.com/?H=Radeon%20HD%202100&By=ATI

אני אחזור ואסביר בצורה הכי פשוטה: כמו כל חדשה שתתקין, הצעד הראשון הוא לוודא שיש תמיכה מלאה בכל החומרה שלך. וכמו כל חדשה שתתקין, לא תמיד יהיה כיסוי מלא לכל החומרה, לפעמים אפילו יהיה חסר כיסוי לחומרה יחסית חדשה. אני לא מכחיש את זה. זו המציאות.

כמו שאתה רואה, לרוב הבעיות שהצגת יש פתרון מלא, וחלק ממה שאמרת פשוט לא נכון ולא היה נכון בשום שלב.

הקפיצה הלוגית שלך היישר לעבר "חרא מע' הפעלה, מי שקונה אותה חמור" היא מטופשת בצורה בלתי רגילה.

יותר מזה אין לי מה להגיב כאן, בוודאי לאור התקיפה האישית והילדותית שלך שאין לה מקום כאן.

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שבדקת תנושא להלן תגובתי,

לגבי המדפסת, זאת מדפסת ממקצועית שעלתה אז 1600, היום המדפסות שעולות 400-700 שקל לא מגיעות לרמתה. ואני אומר לך מנסיון זה כולל איכות חומרים, וכדומה.

אוסף הדריבירים שצירפת לא עובד בחלונות 7 , בדקתי והורדתי אותם.

ואני חושב שחלונות אשמים, הם צריבים לבצע תמיכה לאחור בדריברים.

שימו לב שעד היום יש תמיכה במערכת הדוס, ומה שהכי מוזר חלונות 7 וויסטה זה כמעט אותו הדבר.

לויסטה יש דריבירים לכרטיס מסך, אך ל7 אין.

5דיסק ההתקנה כולל 4 גיגה של נתונים, אבל לאבזר אותו בדרייבים זה כבר קשה להם.

דריבירים WDM הם מצומצמים וחלשים מאוד, קשה לצרף תוכנה קטנה אוניברסלית קאטליסט

כולה יש 3 יצרניות כרטיסי מסך מובילות, אינטל נוודיה וATI

שיעשו כמו בחבילת SP3, שכללו את הפאנל של מובנה במערכת ההפעלה.

מיקרוסופט זבל, מערכת ההפעלה שלהם ממש מכה. ולא מספיק שמערכת כזאת עולה קרוב ל600 ש"ח, היא לא שווה 100 ש"ח

לכול המשבחים את 7, תריצו משחק/תוכנה שעובדת באותו דירקט X אתם תיראו או אותם ביצועים או פחותים.

לגם במצב סרק, 7 צורכת יותר הספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 8 שנים מדפסות לא עלו 300 שקל בכל מקרה, גם ה'זולות' יותר. אני גם באמת חושב שאיכות הייצור הייתה יותר מוצלחת (בד"כ) לפני כמה שנים. אבל זה לא משנה את העובדה שלמוצר ישן תהיה פחות תמיכה. וכמו ששניצל פה אמר, זה התפקיד של היצרן לפתח דרייברים. מיקרוסופט נותנים מספיק זמן ליצרנים בשביל העניין הזה. היצרן מחליט אם הוא משקיע בזה זמן או לא. יש יצרנים שמשקיעים בדרייברים, ויש יצרנים שלא. זהו למעשה אחד הטיעונים המרכזיים בויכוח הנפוץ של ATI מול nVidia. וזה שלך לא עבד דרייבר מסוים - יכולות להיות מיליון סיבות, זה לא אומר שאין דרייבר...

אבל שוב, זה לא משנה - גם אם כן חסרים דרייברים מאד מאד ספציפיים (כן, זה כרטיס אחד מתוך סדרה מסויימת שאין לו קטליסט - יש לו דרייבר! אבל לא קטליסט, זאת בעצם התלונה שלך) זה לא אומר שמערכת הפעלה חרא. זה לא קשור בכלל. זה רק אומר שמערכת ההפעלה הזו לא מתאימה למי שיש לו בדיוק את החומרה הזו. למשל, לך, לא מתאים. אין קטליסט. אבל בין זה לבין להגיד שהמערכת דפוקה המרחק מאד מאד גדול.

לגבי זה:

לכול המשבחים את חלונות 7, תריצו משחק/תוכנה שעובדת באותו דירקט X אתם תיראו או אותם ביצועים או פחותים.

שוב אתה טועה ומטעה, חשבתי שכבר טיפלנו בעניין הזה:

זwin7 עם חומרה מודרנית (שבכל מקרה נחוצה בשביל משחקים) נותנת ביצועים עדיפים מאשר חומרה זהה על גבי XP/Vista.

ניתן לראות את זה למשל כאן: http://www.driverheaven.net/articles.php?articleid=137&pageid=1

דבר אחרון לגבי זה:

לגם במצב סרק, חלונות 7 צורכת יותר הספק

שוב לא נכון, 7 יותר יעילה וחסכונית בחשמל מכל מערכת שקדמה לה. מוסבר על זה כאן:

http://www.tomshardware.com/news/windows-7-power-green-energy,8190.html?xtmc=windows_7_green&xtcr=1

ובסעיף הראשון כאן:

http://www.crn.com/software/219500961;jsessionid=ZXLJJU2GB42HDQE1GHRSKH4ATMY32JVN

אתה מוזמן לחפש על זה עוד, לא חסר חומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NJMAN, למה אתה בכלל טורח להגיב לו או להתייחס אליו?

רואים שהוא בנאדם ממורמר שלא רוצה להתקדם בחיים. או בור עם ספר, מה שתמצא לנכון.

לא משנה כמה תכתוב, כמה תוכיח וכמה תתאמץ->הבנאדם לא יפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...