התלבטות קלה........(מה לשדרג?) - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות קלה........(מה לשדרג?)

scorpion

אני מעוניין לשדרג חלק מהמחשב שלי מה כדאי? (מפרט למטה)  

308 הצבעות

1. 1. אני מעוניין לשדרג חלק מהמחשב שלי מה כדאי? (מפרט למטה)

• לוח אם מעבד זיכרון
    • מארז וכמה מאוררים
    • כרטיס מסך
    • הרד דיסק (עוד אחד)
    • כרטיס קול
      0
    • מסך 19"
    • לחכות ולחסוך

Recommended Posts

בחרתי לחסוך ולחכות...

לשימושים שציינת המחשב שלך יתפקד טוב מספיק זמן לזמן המתנה סביר משהו כמו עד כחצי שנה.

שים את הכסף בפק"מ חודשי (ריבית 1.3-1.5%) ומידי פעם (לאו דווקא כל חודש) תפריש 'מעשר' לפק"מ.

כך הכסף יצבור ריבית וגם תוכל לשחרר אותו פעם בחודש. עד אז יהיה לך מספיק זמן להחליט מה לקנות, מה גם

שהמחירים לחומרה העכשווית רק ירדו. אתה נמצא בתקופה טובה מאד (חומרה חדשה בשוק) שכדאי להמתין מעט אז תוכל לקנות במחירים

סבירים חומרה עם התקנים מתקדמים יותר, כמו KT333 כנ"ל וכו' וכמובן מעבד חזק יותר (XP2000?).

אני בעד לחכות! וכמובן בינתיים לחסוך (פק"מ? ;D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עדיין לא מובן לי למה אתם יורדים כלכך חזק על ...

לי, לאחי הקטן ולאחי הגדול יש דיסקים שלהם (75GXP בגדלים של 30Gb, 30Gb ו- 45Gb בהתאמה) וכולם פועלים מצויין כבר יותר משנה.

הכל טוב לי איתם... כמובן שאני לא אקנה עוד פעם כאלו אבל זה עדיין לא אומר שצרכים להיות פרנואידים בקשר אילהם.

אולי כדאי שתשאל את קובי (KOM) על זה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא מובן לי למה אתם יורדים כלכך חזק על ...

לי, לאחי הקטן ולאחי הגדול יש דיסקים שלהם (75GXP בגדלים של 30Gb, 30Gb ו- 45Gb בהתאמה) וכולם פועלים מצויין כבר יותר משנה.

הכל טוב לי איתם... כמובן שאני לא יקנה עוד פעם כאלואבל זה עדיין לא אומר שצרכים להיות פרנואידים בקשר אילהם.

אתה דיי סוטר את עצמך. זה שאתה אומר את זה , זה אומר שאתה יודע שיום אחד הם יתפגרו לך ואתה מפחד להיכנס לזה שוב.

מה לא מובן...?!

אנשים יורדים עליהם חזק, אצלי הם פועלים בסדר גמור ובגלל התנסוייות רבות של אנשים בפורום אני לא אקנה אותם יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...