עוד יומיים אורנג' משיקה את האייפון - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד יומיים אורנג' משיקה את האייפון

gal555

Recommended Posts

מה שאפל ממש טובה בו זה ליצור הייפ תקשורתי... כ"כ הרבה רעש בתקשורת כאילו מינימום משחררים את גלעד שליט או משהו.

מכירה ליילית עלק...אלוהים ישמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אכן, הרבה HIPE ועל כלום, אבל ישראלים אוהבים את זה, הם כביכול סופסוף חלק מהעולם, לא משנה שבאמת מדובר במכשיר בן חצי שנה במחיר מטורף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, הרבה HIPE ועל כלום, אבל ישראלים אוהבים את זה, הם כביכול סופסוף חלק מהעולם, לא משנה שבאמת מדובר במכשיר בן חצי שנה במחיר מטורף.

הבעיה שלך זה שאתה חי בעולם של חומרה, אתה מסתכל נטו על נתונים 'יבשים', יש לי גישה ותמיד הייתה לי למכשירים סלולרים HIGH END כאלו ואחרים

ונכון מבחינת נתונים יבשים האיי פון הוא לא המכשיר הכי מתקדם אבל בוא ניהיה כנים לדקה, יש לי שיחות וידאו עוד מהימים שרק לסוני אריקסון הייתה את האופציה

אני יכול להגיד לך בכנות שהשתמשתי בשית וידאו אולי פעמיים בכל החיים שלי, מצלמות בסלולרי? קרל זייס? 29483 מגה פיקסל? היה לי גם בזמנו את הK800I

הכל אבל הכל בולשיט, זה אף פעם לא מתקרב למצלמה של 1000 שקל וגם זה לא צריך, זאת סתם אמורה להיות מצלמה ON THE GO תקף גם לגבי הפלאש קסנון או במקרה היותר בזיוני מנורה לד בזיונית, מה שאתה כן מקבל באיפון זה בערך תוכן אינסופי של חלקן סתם כייפיות, חלקן מיותרות אבל חלקן פשוט אדירות, אתה מכיר את כל נושא הMOBILE ME והאיי פון? אם לא אני אשמח להרחיב לך אבל אם כן אתה תדע לבד שזאת סיבה מספיק טובה בעצמה לקנות איי פון

ובכלל לא דיברתי על הדפדפן האדיר (אין פלאש נכון), שפשוט נוח לגלוש איתו ומעבר להכל לדעתי המילת מפתח בכל המכשיר הזה, זה שפשוט הכל עובד

אתה רוצה לצאת ממשחק מסויים או אפלקציה? לחיצת כפתור! אתה רוצה להפעיל משהו? אותו כנ'ל... הכל ברור וזורם ואומנם המכשיר מפגר שנות אור אחרי מכשירי כאלו ואחרים אבל עובדתית מליונים רכשו את האייפון ו'הייפ' תקשורתי הוא טוב רק ליום הראשון או השני אחרי זה יש ביקורות ואנשים מתחילים לדבר... האייפון כבר שנה וחצי כאן ולא נראה שהוא בירידה וכנראה שיש לזה סיבה אמיתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לירן שאמרת שיש הטבה בלעדית למי שרוכש באידיגיטל ושעדיף לקנות באידיגיטל את המכשיר התכוונת לזה:

iDigital בהטבה בלעדיות לרוכשי האייפון בלילה הלבן

500 שקלים מתנה לרכישת מוצרי ואקססוריז לאייפון

או שיש עוד דברים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש 2,500 ש"ח הנחה בקניית למי שיקח נטסטיק של פלאפון (בהתחייבות של 18 חודשים)

על כל המקים או על מקים מסוימים?

מי שייקח נטסטיק ואייפון או רק נטסטיק?

אם יש לי נטסטיק של פלאפון הם יתנו לי את ההנחה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלך זה שאתה חי בעולם של חומרה, אתה מסתכל נטו על נתונים 'יבשים', יש לי גישה ותמיד הייתה לי למכשירים סלולרים HIGH END כאלו ואחרים

ונכון מבחינת נתונים יבשים האיי פון הוא לא המכשיר הכי מתקדם אבל בוא ניהיה כנים לדקה, יש לי שיחות וידאו עוד מהימים שרק לסוני אריקסון הייתה את האופציה

אני יכול להגיד לך בכנות שהשתמשתי בשית וידאו אולי פעמיים בכל החיים שלי, מצלמות בסלולרי? קרל זייס? 29483 מגה פיקסל? היה לי גם בזמנו את הK800I

הכל אבל הכל בולשיט, זה אף פעם לא מתקרב למצלמה של 1000 שקל וגם זה לא צריך, זאת סתם אמורה להיות מצלמה ON THE GO תקף גם לגבי הפלאש קסנון או במקרה היותר בזיוני מנורה לד בזיונית, מה שאתה כן מקבל באיפון זה בערך תוכן אינסופי של אפליקציות חלקן סתם כייפיות, חלקן מיותרות אבל חלקן פשוט אדירות, אתה מכיר את כל נושא הMOBILE ME והאיי פון? אם לא אני אשמח להרחיב לך אבל אם כן אתה תדע לבד שזאת סיבה מספיק טובה בעצמה לקנות איי פון

ובכלל לא דיברתי על הדפדפן האדיר (אין פלאש נכון), שפשוט נוח לגלוש איתו ומעבר להכל לדעתי המילת מפתח בכל המכשיר הזה, זה שפשוט הכל עובד

אתה רוצה לצאת ממשחק מסויים או אפלקציה? לחיצת כפתור! אתה רוצה להפעיל משהו? אותו כנ'ל... הכל ברור וזורם ואומנם המכשיר מפגר שנות אור אחרי מכשירי נוקיה כאלו ואחרים אבל עובדתית מליונים רכשו את האייפון ו'הייפ' תקשורתי הוא טוב רק ליום הראשון או השני אחרי זה יש ביקורות ואנשים מתחילים לדבר... האייפון כבר שנה וחצי כאן ולא נראה שהוא בירידה וכנראה שיש לזה סיבה אמיתית.

כל מכשיר כמעט יתן לך חזקה יותר, בדפדפן, וגם מלא תוכנות "חכמות וכייפיות". ובדרך כלל עם ממשק מתקדם בהרבה, כזה שלא מבוסס על אייקונים ויחד עם ריבוי משימות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האייפון משתפר באופן מתמיד, הן חומרתית והן תוכנתית

כמעט כל החסרונות שלו שאנשים אהבו לצטט נעלמו עם הזמן וגם את המעט שנשארו אפשר לסדר לאחר פריצה

במצב כיום? לא נופל משום מכשיר שנמכר בישראל (לאו דווקא מרשת סלולרית)

גם מבחינת תוכנות ובטח שמבחינת חומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל אבל הכל בולשיט, זה אף פעם לא מתקרב למצלמה של 1000 שקל וגם זה לא צריך, זאת סתם אמורה להיות מצלמה ON THE GO תקף גם לגבי הפלאש קסנון או במקרה היותר בזיוני מנורה לד בזיונית, מה שאתה כן מקבל באיפון זה בערך תוכן אינסופי של חלקן סתם כייפיות, חלקן מיותרות אבל חלקן פשוט אדירות, אתה מכיר את כל נושא הMOBILE ME והאיי פון? אם לא אני אשמח להרחיב לך אבל אם כן אתה תדע לבד שזאת סיבה מספיק טובה בעצמה לקנות איי פון

אתה רוצה לצאת ממשחק מסויים או אפלקציה? לחיצת כפתור! אתה רוצה להפעיל משהו? אותו כנ'ל... הכל ברור וזורם ואומנם המכשיר מפגר שנות אור אחרי מכשירי כאלו ואחרים אבל עובדתית מליונים רכשו את האייפון ו'הייפ' תקשורתי הוא טוב רק ליום הראשון או השני אחרי זה יש ביקורות ואנשים מתחילים לדבר... האייפון כבר שנה וחצי כאן ולא נראה שהוא בירידה וכנראה שיש לזה סיבה אמיתית.

אני לא מסכים, אני חושב שהרבה חובבי גאדג'טים כמוני כן מתלהבים מהשקה של איפון בארץ.

אני פשוט מסרב להיסחף לגל של התלהבות עצומה כאילו המשיח עצמו הגיע.

שים לב שאפילו לא התייחסתי ליתרונות או המגרעות של המכשיר עצמו. הדבר היחיד שיש לי להגיד הוא שבזמנו הוא היה ללא ספק טלפון מהפכני.

אבל זה בסה"כ טלפון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...