הכנסת אישרה - יוקם מאגר ביומטרי התנדבותי - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכנסת אישרה - יוקם מאגר ביומטרי התנדבותי

infer73

Recommended Posts

:lol:

יקבל יקבל, אבל לא ביטחון...

עדיף על המצב הנוכחי שאין ואין ביטחון. אם אתה חושב שיש לך אתה חי בחתיכת סרט. אם אתה רוצה לך תגור על עץ באפריקה, אבל במדינה מערבית במאה ה-21 אפשר לדעת עליך הכל גם ללא מאגר ביומטרי. מאגר ביומטרי מרכז את כל הפרטים במקום אחד במקום וזה היתרון הגדול שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה, אם אתה רוצה פרטיות יש כזה דבר, מי שחי בסרט זה אתה, סרט קשה.

המאגר הזה הוא ביטוי למשהו אחר, זה רק דרך אחת שהוא מנפסט את עצמו...

באמת? בוא נראה: כל חוקר יכול לדעת באיזה רכב אתה נוהג, איך אתה נוהג (מספר עבירות תנועה), איפה אתה גר (כתובת, קומה, מראה של הבניין), איפה אתה לומד (ביטוח לאומי), באיזה אתרים אתה גולש (מידע זמין לכל ספקית אינטרנט), איזה תכנים אתה מוריד, הנטיות המיניות שלך (שייך לתכנים באינטרנט), איפה אתה עובד, כמה אתה מרוויח (בנק), מה אתה אוהב לקנות, איפה וכמה (מידע מחברת אשראי), מי החברים שלך (רשתות חברתיות), באיזה תיכון סיימת ללמוד, מספר טלפון, מספר סלולרי, עם מי אתה מדבר, כמה ועל איזה נושאים, איפה הייתה בצבא, איך אתה נראה (צילום ברישיון נהיגה, ת.ז, דרכון, חוגר), מה מצבך הרפואי, איזה תרופות אתה לוקח, כמה ולמה והרשימה ארוכה.

נכון, לא מדובר במידע שזמין לכל אזרח, אבל מישהו רוצה למצוא עליך מידע (במיוחד המדינה) יכולים לעשות זאת בלי שום בעיה. אבל העיקר המאגר הביומטרי מפחיד אותך. הקץ לפרטיות צועקים. איזה פרטיות? רוצה פרטיות תחייה כמו פליט לא חוקי מאפריקה בלי דירה, רכב, סלולרי, טלפון, , כרטיס אשראי, טיסות לחו"ל, טיפול רפואי. אולי תצליח לקבל , אבל במחיר של פגיעה ברמת החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מקשיב לעצמך? אם זה לא זמין לכולם היום (מידע רפואי עד כמה שאני יודע נשאר חסוי גם בפני המשטרה וצריך וויתור סודיות) אז איפה

בדיוק אין לך פרטיות? פייס בוק? בחירה שלך, אתה לא חייב.

היום אני יכול ללכת ברחוב ואף אחד לא יודע מי אני, אם יש שמזהה אותי זה כבר לא ככה, אם היא עוקבת אחרי

זה בכלל בכלל לא ככה...

תראה מה קורה בלונדון עם המצלמות והאח הגדול, הברזילאי שרצחו שם ב7/7 המשטרה, היו מצלמות אבל פתאום הן לא עבדו או איזה בולשיט אחר...

אני מסכים שתאורטית זה אמור לעבוד יפה, אבל יש אנשים בדרך.

קיצר תן לחיות, יש מספיק דברים לדאוג להם ולא צריך עוד דאגה ענקית על הראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת? בוא נראה: כל חוקר יכול לדעת באיזה רכב אתה נוהג, איך אתה נוהג (מספר עבירות תנועה), איפה אתה גר (כתובת, קומה, מראה של הבניין), איפה אתה לומד (ביטוח לאומי), באיזה אתרים אתה גולש (מידע זמין לכל ספקית אינטרנט), איזה תכנים אתה מוריד, הנטיות המיניות שלך (שייך לתכנים באינטרנט), איפה אתה עובד, כמה אתה מרוויח (בנק), מה אתה אוהב לקנות, איפה וכמה (מידע מחברת אשראי), מי החברים שלך (רשתות חברתיות), באיזה תיכון סיימת ללמוד, מספר טלפון, מספר סלולרי, עם מי אתה מדבר, כמה ועל איזה נושאים, איפה הייתה בצבא, איך אתה נראה (צילום ברישיון נהיגה, ת.ז, דרכון, חוגר), מה מצבך הרפואי, איזה תרופות אתה לוקח, כמה ולמה והרשימה ארוכה.

נכון, לא מדובר במידע שזמין לכל אזרח, אבל מישהו רוצה למצוא עליך מידע (במיוחד המדינה) יכולים לעשות זאת בלי שום בעיה. אבל העיקר המאגר הביומטרי מפחיד אותך. הקץ לפרטיות צועקים. איזה פרטיות? רוצה פרטיות תחייה כמו פליט לא חוקי מאפריקה בלי דירה, רכב, סלולרי, טלפון, , כרטיס אשראי, טיסות לחו"ל, טיפול רפואי. אולי תצליח לקבל , אבל במחיר של פגיעה ברמת החיים.

אתה פרנואיד, גש לקבל טיפול אצל פסיכולוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מקשיב לעצמך? אם זה לא זמין לכולם היום (מידע רפואי עד כמה שאני יודע נשאר חסוי גם בפני המשטרה וצריך וויתור סודיות) אז איפה

בדיוק אין לך פרטיות? פייס בוק? בחירה שלך, אתה לא חייב.

ומה גורם לך לחשוב שמאגר ביומטרי יהיה זמין לכולם? ואל תגיד רישומון. זו סתם תוכנה עלובה שנמסרה לכל מפלגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת? בוא נראה: כל חוקר יכול לדעת באיזה אתה נוהג, איך אתה נוהג (מספר עבירות תנועה), איפה אתה גר (כתובת, קומה, מראה של הבניין), איפה אתה לומד (ביטוח לאומי), באיזה אתרים אתה גולש (מידע זמין לכל ספקית אינטרנט), איזה תכנים אתה מוריד, הנטיות המיניות שלך (שייך לתכנים באינטרנט), איפה אתה עובד, כמה אתה מרוויח (בנק), מה אתה אוהב לקנות, איפה וכמה (מידע מחברת אשראי), מי החברים שלך (רשתות חברתיות), באיזה תיכון סיימת ללמוד, מספר טלפון, מספר סלולרי, עם מי אתה מדבר, כמה ועל איזה נושאים, איפה הייתה בצבא, איך אתה נראה (צילום ברישיון נהיגה, ת.ז, דרכון, חוגר), מה מצבך הרפואי, איזה תרופות אתה לוקח, כמה ולמה והרשימה ארוכה.

מה תגיד על זה :

נוסע אך ורק במוניות/רכבות/אוטובוסים, משכיר 2-3 דירות בכמה ערים בארץ [לך תדע אולי אפילו בחו"ל], על לימודים פסחתי, גולש דרך -ספוטים פתוחים/פרוצים ומגוון בפרוקסי מדיי פעם, עובד כפרילנס לא רשמי, משתמש רק במזומן [ומשכנתא? בשביל זה קיים השוק השחור לא?] ושוב אני חוזר רק מזומנים.

לא פעיל ברשתות חברתיות בכלל, את האמת אפילו תיכון לא סיימתי ואין לי בגרות, הסללורי שלי זה קו ביגטוק [שנקנה ומשולם במזומן כמובן], בנושאים מסויימים הדיבור שלי לא מובן לכל, בצבא לא שרתתי [לצערי], רישיון אין לי [זוכר את ההתחלה?] הדרכון מזמן פג תוקף והתמונה בו ובת.ז. כבר מזמן התיישנו, כבר 8 שנים לא ביקרתי רופא/בי"ח והתרופות שלי הן רק מהטבע.

כל מה שתפיל עליי אפשר יהיה לעשות בשתי דרכים הפרטית והחשופה :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה תגיד על זה :

נוסע אך ורק במוניות/רכבות/אוטובוסים, משכיר 2-3 דירות בכמה ערים בארץ [לך תדע אולי אפילו בחו"ל], על לימודים פסחתי, גולש דרך -ספוטים פתוחים/פרוצים ומגוון בפרוקסי מדיי פעם, עובד כפרילנס לא רשמי, משתמש רק במזומן [ומשכנתא? בשביל זה קיים השוק השחור לא?] ושוב אני חוזר רק מזומנים.

לא פעיל ברשתות חברתיות בכלל, את האמת אפילו תיכון לא סיימתי ואין לי בגרות, הסללורי שלי זה קו ביגטוק [שנקנה ומשולם במזומן כמובן], בנושאים מסויימים הדיבור שלי לא מובן לכל, בצבא לא שרתתי [לצערי], רישיון אין לי [זוכר את ההתחלה?] הדרכון מזמן פג תוקף והתמונה בו ובת.ז. כבר מזמן התיישנו, כבר 8 שנים לא ביקרתי רופא/בי"ח והתרופות שלי הן רק מהטבע.

כל מה שתפיל עליי אפשר יהיה לעשות בשתי דרכים הפרטית והחשופה :hat:

אתה פרנואיד, גש לקבל טיפול אצל פסיכולוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...