אין לי Local Area Connection - דחוף!! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין לי Local Area Connection - דחוף!!

VersionBen

Recommended Posts

שלום, לא מזמן פירמתתי את המחשב אך שככתי שאין לי דריבר או את מה שצריך בכדי שיהיה לי , עכשיו אין לי על המחשב את הLocal Area Connection

וזה מחרפן אותי , דיברתי עם תמיכה תכנית בפלאפון ואמרו לי שצריך להתקין איזה דריבר והם רוצים על זה 200 שקל! - ואין לי כסף!

אני לא מוצא בשום מקום איך להתקין את זה וצריך עזרה דחוף!

[אני צריך להוריד נראה לי Reltalk משהו..]

איך אני יכול לבדוק מה להוריד בשביל שיהיה לי שוב?

[אני עכשיו על הלפטופ של דוד שלי]

תודה לעוזרים!

עריכה:

אני עשיתי בדיקות ואני צריך להתקין כרטיס או משהו כזה:

you need to install network card driver, after that can only see that local area connection icon.

מקווה שזה עוזר..

עוד משהו , נראה לי אני צריך את זה:

Realtek RTL8139/810x Family Fast Ethernet NIC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר חפשתי בעמוד הזה איזה שעתיים , אני לא מוצאא

ניסיתי כבר כמאט כל הורדה נראה לי , אני לא ממש מבין אנגלית אתה יכול לעזור לי בבקשה???

ועוד משהו - נראה לי הורדתי את הדבר הנכון מקודם אבל זה רשם לי שאני צריך להכניס איזה דיסק או משהו , יש מצב אני צריך דיסק בשביל להתקין את זה?

עם כן אז יש איזה קראק או סריאל או משהו??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחים שלי נראה לי אני יודע את הבעיה - אני מתקין וזה אומר לי :

"Please shutdown and plug Realtek PCI card to complete the installation"

מה לעשות? [WINDOWS XP]

עם זה עוזר אז מה שיש לי על המחשב שקשור לREALTEK זה:

REALTEK GbE & FE Ethernet PCI NIC Driver

Realtek High Definition AusioDriver

Realtek 2.0 Card Reader

Realtek 2.0 Card Reader Software

^ מצאתי את זה ב"הוספה או הסרה של תוכניות"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תציץ בדף הזה -- http://www.realtek.com/downloads/downloadsView.aspx?Langid=1&PNid=13&PFid=4&Level=5&Conn=4&DownTypeID=3&GetDown=false&Downloads=true

ה-LINK הראשון הוא לחבילת התקנה מלאה. ה-LINK השלישי הוא ל-DRIVER בלבד.

הורדתי והתקנתי אותם , כבר כמה פעמים xD בכל אופן מה לעשות איתם?? - זה לא שם לי Local Area Connection.

אם זה כרטיס onboard (אני מתאר לעצמי שכן) תוריד את התוכנה cpuz מcpuid.com/cpuz.php תבדוק איזה דגם הלוח שלך ותוריד את הדרייבר המתאים לnetwork.

XP(שלא כמו 7) לא מזהה בעצמו בדר"כ.

מצתער , לא היבנתי - הורדתי את כל מה שיש שמה זה פותח לי מלא פרטים על המחשב עצמו , מה זה onboard , איך אני יודע איזה "דגם הלוח" יש לי ומאיפה אני מוצא את ה network המתאים?

^^^^

תודה רבה לכל העוזרים עד כה!

מאוד מעריך את זה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

onboard- "על הלוח" או בשפה יותר יפה "מובנה", כלומר כרטיס שמובנה עלהלוח עצמו ולא מחובר חיצונית (כרטיסי עם חיבור USB) או מחובר בצורת הרחבה (חריצי PCI).

במידה והכרטיס הוא באמת מובנה (וכנראה שהוא כן אם מבקשים ממך להתקין דרייבר של רילטק) ואם התקנת את CPU-Z, תקליק על לשונית

"mainboard" שני השורות הראשונות אמורות להיות ההתחלה של הפתרון לבעייה שלך

השורה הראשונה manufacturer (יצרן) תתן לך את שם החברה של הלוח.. שמהאתר שלה תצטרך להוריד את הדרייבר.

השורה השנייה model (דגם) תתן לך את דגם הלוח אם שאליו אתה צריך להוריד את הדרייבר העדכני שכרגע זמין.

שמתי לב שרשמת שאתה מחובר דרך חברת פלאפון.. אתה פועל במקרה עם נטסטיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

onboard- "על הלוח" או בשפה יותר יפה "מובנה", כלומר כרטיס רשת שמובנה עלהלוח עצמו ולא מחובר חיצונית (כרטיסי רשת עם חיבור USB) או מחובר בצורת הרחבה (חריצי PCI).

במידה והכרטיס רשת הוא באמת מובנה (וכנראה שהוא כן אם מבקשים ממך להתקין דרייבר של רילטק) ואם התקנת את CPU-Z, תקליק על לשונית

"mainboard" שני השורות הראשונות אמורות להיות ההתחלה של הפתרון לבעייה שלך

השורה הראשונה manufacturer (יצרן) תתן לך את שם החברה של הלוח.. שמהאתר שלה תצטרך להוריד את הדרייבר.

השורה השנייה model (דגם) תתן לך את דגם הלוח אם שאליו אתה צריך להוריד את הדרייבר העדכני שכרגע זמין.

שמתי לב שרשמת שאתה מחובר דרך חברת פלאפון.. אתה פועל במקרה עם נטסטיק?

יש לי בManufacturer:

ASUSTek Computer INC.

בModel:

A8N-VM CSM-NBP ובצד: Rev 1 .xx

ואני לא מחובר דרך חברת פלאפון אני חושב? - יש לי & נטווישן.

מה לעשות עכשיו עם זה?

^

חולה עליך! תודה על כל המאמץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...