המפרט החדש שלי - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המפרט החדש שלי

yotamoo

Recommended Posts

טוב, לא בטוח שאני קונה עכשיו מחשב, אך בכל מקרה קיבלתי מחבר של אבא שלי את המפרט הבא:

AMD XP 1800Plus

ASUS A7N266

Micron 256MB PC266

Maxtor 40GB 7200RPM D740X Retail

MSI 4 TI4600 VTD

Hercules Game Theater 6.1 (כ. קול)

DVD Pioneer 16x40

Enermax FS-710-B 350W (מארז)

17 CTX PR711F WEGA TRINITRON (מסך)

באמת מחשב יקר, ואני לא רוצה לקנות סתם (אני גם מביא 3,000 לקנייה). נראה לכם שצריך לשנות משהו?

אני לא כ"כ מבין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המפרט "בזבזני" בלשון המעטה...

למה לקנות לוח אם שכולל כרטיס מסך [גרוע] וכרטיס קול [טוב] מובנים אם ממילא קונים כרטיסים נפרדים??

המלצה שלי, תלך על לוח של ג'יגהבייט GA-7VTXH+ (שתומך בתקן ATA133 וכך תוכל להפיק את המירב מההרד דיסק שלך).

כמו כן, אתה יכול לחסוך במעבד ולקנות XP 1700 או אפילו 1600, ההבדל לא יורגש, my word.

בשביל לקנות מחשב כזה, תצטרך לקחת את ה3000 שקל שאתה מביא ולהכפיל את הסכום הזה ב-3.

כרטיס המסך שבחרת הוא, נכון לרגע זה, החזק ביותר בשוק, ומחירו בהתאם (עובר את גבול ה2,500ש"ח בחנויות מסוימות בארץ).

במקומו תקנה כרטיס 3 Ti500 (של הרקולס או Gainward) או Radeon 8500 של ATi.

אם אתה רוצה לחסוך בכרטיס המסך, קח כרטיס מבוסס 3 Ti200 (של Gainward).

מה שכן, בשום פנים ואופן אל תקח כרטיס מבוסס על 4 MX!

חוץ מזה, הכל נראה בסדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

תגיד לו שיחליף לך את הלוח למשהו אחר , שעובד עם KT266A , לא ממש עקרוני של איזה חברה . לגבי הכרטיס מסך , יקח לו שלוש שנים עד שהוא יביא לך את המחשב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לו שיחליף לך את הלוח למשהו אחר , שעובד עם KT266A , לא ממש עקרוני של איזה חברה . לגבי הכרטיס מסך , יקח לו שלוש שנים עד שהוא יביא לך את המחשב .

למה שלוש שנים?

כרטיסים מבוססי GF4 Ti4600 כבר נמצאים בארץ (כרטיס של Gainward עולה בפלונטר 2832ש"ח לפני מע"מ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

למה שלוש שנים?

כרטיסים מבוססי GF4 Ti4600 כבר נמצאים בארץ (כרטיס של Gainward עולה בפלונטר 2832ש"ח לפני מע"מ)

יש אותם במלאי ?

או שהם יגיעו באמצע מרץ , יתעכבו מסיבה לא מובנת במכס , ואז פתאום תתחיל שביתה , ועיצומים , ואז יספרו לך שהספינה שהובילה את הכרטיסים יורתה על ידי מטוס של חברה מתחרה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מינימייזר, הקשבתי לעצתך ושיניתי את המעבד ואת לוח האם למה שכתבת. בקשר לכרטיס: אני מזמין Ti 4600 של מפנדה שם הוא עולה 2,095 ש"ח. בקשר ללוח האם: הוא בא עם כרטיס קול, אז לא כדאי לי לא לקנות את ההרקולס? וד"א, הוא לא תומך בATA133-, אלא רק ב-100, אין משהו שתומך ב-133?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח בא עם כרטיס קול נחות ביותר בהשוואה להרקולס, לכן מומלץ לך להשאר עם ההרקולס.

לגבי ATA133:

שים לב, הדגם שהצעתי לך הוא GA-7VTXH+.

שים לב לפלוס. קיים דגם כמעט זהה ללוח זה, שנקרא GA-7VTXH... שים לב, אין את הפלוס.

הדגם עם הפלוס כן תומך בATA133. הדגם בלי הפלוס לא תומך בזה ולכן אמרתי לך לקנות את הדגם עם הפלוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"Maxtor 40GB 7200RPM D740X Retail

MSI 4 TI4600 VTD

Hercules Game Theater xp 6.1 (כ. קול)

DVD Pioneer 16x40

Enermax FS-710-B 350W (מארז)

17 CTX PR711F WEGA TRINITRON (מסך)"

גם לי יש כמה הערות.

אפשר ?

בקשר לדיסק של מקסטור, אני לא יודע אם הוא אמין כמו SEAGATE. הייתי ממליץ לך לעבור לSEAGATE ATA100 40GB 7200RPM. נכון שSEAGATE הוא לא ATA133 אבל הם אגדת אמינות..... וחוץ מזה שברוב המבחנים SEAGATE עוקף את מקסטור למרות שהוא "רק" ATA100. בשלב מסוים, המספרים מתחילים להיות רק תיאורטיים.

בקשר לכרטיס מסך, אל תיקח MSI. הכרטיסים של Gainward עדיפים וחוץ מזה שהם כבר במלאי. בלמיר 2800 ש"ח כולל מע"מ TI4600. זה הכרטיס מסך הכי חזק שיש בשוק, המשחקים ירוצו לך בטיל....

בקשר למסך, הייתי מחליף אותו למשהו קצת יותר איכותי. אם אתה מוכן להוסיף עוד 40 דולר למסך, תוכל לקנות את המסך 17" הכי טוב בעולם. IIYAMA 413 PRO. עולה 350 דולר לא כולל מע"מ (והמסך שהוא הציע לך עולה 311 דולר לא כולל מע"מ). תעשה את החישוב שלך, לדעתי שווה לך.

בקשר למחיר של המערכת: המערכת פיצוץ, אבל אם אתה לא גיימר כבד שקונה כל הזמן את המשחקים הכי חדשים ובא לך לרדת איזה 100 דולר במחיר, פשוט במקום לקחת 4 Ti4600, קח את Ti4400. לא תרגיש שום הבדל ביניהם בשנה וחצי הקרובה. אחרי זה כשהמשחקים יהיו ממש כבדים אולי תראה איזה הבדל... (DOOM 3, למקרה שדאגת, הוא יריץ יופי)

Ti4600 כרגע זה רק כדי להשוויץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכסה!!!!!!!! למה nforce?? תיפטר מייד מהלוח הזה!

מסך........... smasung syncmaster959nf כרטיס מסך של gainword

המסך לא נכנס לתקציב. בקשר לכרטיס מסך כבר אמרו לו..... ובקשר לNforce.... מה הבעיות? זה נכון שהוא עושה בעיות עם חומרה מסויימת (למשל..... זיכרון High. Pref. של מושקין) אבל במערכת שיש לו אין שום חומרה שיש לה בעיות עם ...... לוח מהיר ויציב. מה הבנתי מה בדיוק הבעיות איתו.... אם היה מגיע לארץ KT333 אולי הייתי מסכים איתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...