ניתוקים באינטרנט, כבר לא יודע מה לעשות. - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניתוקים באינטרנט, כבר לא יודע מה לעשות.

BloodFist

Recommended Posts

אז אין פה שום קשר למספר חיבורים שכן זה מוגבל אצלך ל10/50 אלא אם כן אתה הגדרת עם תוכנה יותר?? כי בSP3 יש הגבלה. ממליץ לך להוריד תוכנה שבודקת כמה מקסימום חיבורים יכולים להיות פתוחים אצלך. אולי שם קבור הכלב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא לא ספציפית בתוכנה,

אבל למשל כשהאימיול דולק במחשב אחד והיוטורנט במחשב אחר לפעמים פתאום האינטרנט מתנתק, אבל לא בדיוק.

כמו שאמרתי הנורות ממשיכות לדלוק כרגיל כאילו הכל בסדר, אבל אין , וזה לא מסתדר.

וחייבים לכבות את המודם-ראוטר ולהפעיל מחדש, ורק אז זה מסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להפעיל באותם המחשבים רק UTORRENT אחרי ששינת את כמות החיבורים ותראה אם זה מתנתק אם לא סימן שגם באימיול אתה צריך להגדיר ובלי שום קשר עדיף ככה כי אז החיבורים יהיו יציבים יותר. אבל לגבי התשתית של אין שום דבר נגיד והיית רחוק בטיפה מDSLAM אז היית מקבל מנורה כבוייה במודם. אתה יודע מעניין אותי אולי השרת שנמצא אחרי שרת הDSLAM הוא זה שגורם לזה ואני מתכוון לשרת הREDBACK. תגדיר במחשב אחד אייפי אוטומטי וברגע שמתנתק האינטרנט אני רוצה שתיכנס לסטטוס של הכרטיס ותראה מה האיפי שהוא נותן לך ועוד דבר ברגע שמתנתק לך האינטרנט תבדוק האם יש לך תקשורת עם הנתב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת הניתוקים כרגע אני חושב שהמצב בסדר, וכרגע לא ראיתי ניתוקים כלשהם.

מה שכן שמתי לב לבעיה אחרת, מידי כמה ימים הפורטים הפתוחים "בורחים" ז"א כמה ימים הפורטים פתוחים ויום אחד בום

הפורטים סגורים, שום דבר לא השתנה בראוטר, הכתובת של המחשבים הגדרתי ככתובות קבועות ככה שזאת לא הבעיה.

ומה שצריך לעשות בשביל לפתור את הבעיה זה לפתוח את הפורטים מחדש על כתובת אחרת ואז לשים לאותו המחשב את אותה הכתובת.

למה זה קורה? ואיך אפשר למנוע\לסדר את זה?

ושוב תודה לעוזרים :-]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באימיול זאת לא בעיה, אם הפורט חסום הוא פשוט לא יתחבר\יתחבר ויהיה "מכוסה"

בביטורנט הוא פשוט לא יוריד\יעלה, למרות שיש מקורות זמינים בוודאות והוא צריך להוריד על המקסימום\להעאלות על המקסימום פחות או יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היו בעיות כאלה עם הWRT54G.

הוא היה מתנתק ואז הייתה עולה הודעה, שהוא אמר שהוא לא מקבל IP מהPPPoE, רק הוצאה מהחשמל והחזרה הייתה מסדרת את זה.

עשיתי לו ריסט כללי, עדכנתי לו קושחה, והוא חזר לעבודה.

עם עומס של 3 מחשבים שרואים ואתרים כבדים.

בנוסף תנסה לחבר את המחשבים ל3COM ולא לD-LINK. ותראה אם זה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...